Katcat

Bože, jak já nemám ráda tyhle Zac Efron Bieber hvězdičky. Ani tyhle trapný, americký, úchylný komedie bez špetky vkusu. Doslova mě uráželo, že mě to fakt bavilo. Nevěřila bych tomu, že dám Zacovi někdy za něco víc než jednu hvězdu. Dávám 3* ()

Plechpetr

"A navíc sem černej, co?" Jo, to je taky směšný!" Dirty Grandpa je další z těch klasických šílených komedií z ameriky. Ovšem je tu ten samý problém jako vždy. Kadence vtipných momentů klesá a klesá. Pak přijde nudné a ničím vyjímečné dno, kde se většinou děj zkomplikuje. A pak už nuda. Ovšem tohle se zde nestalo. Z nudy se opět stala komedie a proto dávám 4. ()

Jakubik

Ach jo :-) další polo-zbytečná komedie s odrchaným dějem a nápadem teda spíš nenápadem. Jo De-Nirovi se zasmějete a jeho občasným narážkám ale ten zbytek… ()

Hooya

Cením, že Zdeněk Troška do dalšího dílu Kameňáku obsadil De Nira, ale ani ten to dvakrát nezachránil. ()

Veronica27

Výborná komedie ! Robert De Niro ve skvělé formě,jako chlípný děda s bezvadnýma hláškama.Celou dobu jsem se skvěle bavila, takže kdo se rád směje, určitě nebude litovat. Navíc není nad Zacovu včelku. ()

ZnalecH

Na De Nira a Zaca Efrona to bylo slabý. Samozřejmě tito dva dokázali udržet mou pozornost, ale bez nich by šlo o naprosto odpadovou komedii. Je tam takový zvláštní smysl pro humor, který je docela těžké pochopit... ()

Psycho.R

Naprosto zvrácenej "humor" kde se všichni chovaj jak zfetovaný patnáctiletý děti. Zasmál jsem se jen jednou na konci, kdy se na svatbě oslovujou strejdové, to bylo, jako by to vypadlo ze Stillerova filmu, ale jinak jsem se dost styděl. Never more. ()

waska

Pár scének je sice zábavných, ale jako celek to působí jaksi podivně a nevytrhne to ani Robert De Niro a překvapivě sympatický Zac Efron. ()

AloisNeuman

Jsem doopravdy velice zklamaný z tohoto filmu. Neřeším příběh, ale formu. Je mi líto De Nira. Film postavený jen na laciném sprostém mluvení a vtipech, které bohužel nefungují je velice smlutný. škoda. Mohl to být dobrý film jen ho chtít udělat lepší a jiný. ()

Armin82

Jako kvalita filmu není bůhvíjaká, ale já se bavil. Hlavně českej dabing vidláckého vyjadřování mě dostával. Scénky sice jako v typických filmech pro náctiletý, třeba film Bulšit apod., ale dalo se to. Efron je sice ňouma, ale ženský na něj jdou a to producentům stačí. RObert De Niro je démon, kterej pobaví všude. 70%, proč by ne? :) ()

RAFT

Dost dobrá komedie .Robert De Niro s Efronem ,prostě mile překvapily .Po dosti dlouhé době opravdu skvělá komedie.Vtipných scén určitě najdeme mnoho.70% ()

pushover

Vůbec nechápu proč má DeNiro na starý kolena potřebu hrát v takovejch hovadinách. Dementní zábava založená na oplzlostech a sprostejch slovech, kterýma jsou naprosto tupě prošpikovaný jeho dialogy opravdu komedii neudělá. ()

brabbik

Od filmu do kin bych čekal mnohem více. Děj prakticky s minimální pointou. Hvězda za Skvělý herecký výkon Roberta De Niroa, hvězda za hlášky a pobavení s policií a třetí za celkový dojem za odreagování večer. I tak jsem možná hodný na hodnocení. 50% ()

TommyDiamond

Snímek je zbytečně vulgární, příběhově je film tuctový a bez nápadu. Humor založený na nadávkách nefunguje a nudí. Jediné co k mému překvapení fungovalo, tak byla dvojce DeNiro, Efron. Popravdě hoši zahráli své trapné postavy dobře a jejich osobitost film úplně nepotopila....... dvě hvězdy ()

masekjc

Pár brutálně vtipných ale i trapných vtípků. Jinak ale nic nového pod sluncem. Zbytečně dlouhá stopáž a předvídatelný děj ale super soundtrack. ()