drozdy1

U tohoto filmu vím, že je to průměrná komedie, kterých je určitě celá řada. Proč tedy průměrně nehodnotím? Protože mi to neskutečně sedlo. Skvělé gagy, sympatičtí herci a střízlivá stopáž, která napomáha tomu, aby snímek nenudil. V mém případě trefa do černého a pokud si budu chtít pustit film, kde se zaručeně zasměji - Děda je lotr bude jeden z favoritů. Hodnocení: 72%. ()

figliar

Podobných komédií sú posledné roky plné kiná. Roadtrip plný alkoholu, drôg, sexu a zábavy. Táto nakoniec ničím nepredčila, ale ani nijako nezaostáva. Keby však vo filme nehrali Robert De Niro a Aubrey Plaza, hodnotil by som za 1 hviezdu, pretože Zac Efron mi dosť prekážal. Taký ten rušivý element, ktorý kazí celkový dojem a vlastne na to ani nemám nejaký hlbší dôvod. ()

BOURQUE

Prehnané a príliš nútené scény bez väčších nápadov. Z. Efrona ešte pochopím (ani som viac nečakal), ale R. De Nira nechápem. Už som minule spomínal, že on v poslednej dobe už berie všetko, ale toto by mohol vynechať (napriek tomu, že je naňho vidieť, že si to celé užíva). Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

KNTRFKT

Na rozdíl od místních intelektuálů a hnědkopichů, jsem já vymydlená lopata, smrkající smíchy smirkové smrky velikosti námořnických lan při každé "lesbě", "piče" a "postříkaných kozách", tudíž jsem se u tohohle crossoveru Frajerů ve Vegas a Háj skůl mjůziklu musel jít dvakrát osprchovat. Tak ftipný to bylo. Fakt, nekecám. De Niro vypadá líp než ve svých dvaceti letech a Efron hrál lesbičku ze zazobaný rodiny vskutku dobře. Celý je to dost postavený na situačnim humoru a to především fekálním a antifeministickym a sexistickym a na všech těchto jeho dalších typech, ze kterých se mladým ministrantům zamotává semenný provazec a krkavice vyskakuje z těla. Já řikám: "Ano, víc takových filmů." Víc filmů, kde je palec v řiti vrcholem zábavy (a pro někoho možná opravdu vrcholem). A víc filmů, kde je znásilnění psem povoleno! Stejně po tom všichni toužíte, tak se nedělejte. (Musim ale přiznat, že asi tak do první třetiny jsem kroutil hlavou a říkal si, jestli má tohle de Niro zapotřebí.) ()

Rathalos

No zo zaciatku som si myslel,ze to bude ptakovina,ale nakoniec to bola dobra komedia,nie dokonala,ale pobavi cloveka,aj ked tie predchadzajuce diely boli urcite lepsie,aj s lepsimi hercami a tento diel vobec nenadvazuje na tie starsie,no Robert De Niro bol opat skvely...:-) ()

Olík

Sorry jako, já mám tyhlecty úchylnosti docela rád, ale i ten ejakulát v ponožce mé své hranice. Za prvé: Zac Efron (ač byl v Sousedech docela slušným neortodoxním psychoušem), tak prostě NE!!! Za druhé: Bože, proč bych měl chtít vidět legendu s velkým L jakou je De Niro masturbovat? Ne sorry, fakt nechci. Já vím, zmrdomedie podobného ražení momentálně slaví žně, ale tenhle úchylný geront je přesně tím případem snahy za každou cenu. Vtipy laciné (bohužel jsou vtipy laciné a vtipy laciné), děj aby nějaký byl, o "hercích" jsme se již zmiňoval....pane De Niro, vzpamatujte se! - chcete aby se nás pamatovalo jako na "zuřícího býka" nebo honící si ho slimáka. ()

helloween93

Bavil jsem se od začátku do konce. Humor De Nira i Efrona mi sedl. A že se De Niro do crazy komedie nehodí? Bullshit, role mu padla jako ulitá. Trapných fórů bylo minimum s hodněkrát jsem se zasmál. Lionsgate rok 2016 odstartoval vcelku úspěšně, protože tento projekt byl ziskový, otázkou však je, jestli natolik, aby vznikla dvojka. 4* ()

Hapretor

Vtipné trochu... Závěrečnou scénu si fakt mohli odpustit...už ujeté...že má tohle De Nimro zapotřebí...nevkusné...a to že si Zac Efron ze sebe dělá prdel ten dojem a děj o moc nevylepšilo...aspoň tam bylo na co koukat ...hodně hezkých tělíček v plavkách... Tam nebyla snad jediná tlustá nebo při těle holka či kluk či chlap... Typicka emerická party...pche... ()

HenryIvan

Fuck, fuck, fuck, fuck, fuck I wanna fuck. Tak to bol De Niro v plnej kráse. Efron mu slušne sekundoval a dával takisto dobré hlášky. Boby bol úplne skvostný a bez neho by to bol ďalší fekál. Dal tomu istú perverznú eleganciu. ()

bararich8

Jo, proč ne, místy až moc ujeté, ale vtip to celkem má a oproti komediím z poslední doby je to zpracované aspoň na úrovni. Aubrey se tu krásně vyřádila a Robert stejně tak (pokud opravdu zvládne kliky na jedné ruce, tak to klobouk dolů). S odřenýma ušima 4* Bára: Když Honza dává 4* s odřenýma ušima, já snižuji na 3*. ()

Torpid odpad!

Bobby by mohl napříště v roli pátera Vykouřila jezdit na tříkolce kolem rybníčku v Babovřeskách 4. To by byla cool bžunda. Kunda, kunda , chci mrdat , ha ha ha. ()

Johny M.

Hrozná blbost a zároveň děsná prdel! De Niro je fantastickej i v pro něj tak nezvyklý roli. Právě jeho grimasy a nonstop hlášky jsou naprosto zničující. Ale opravdu to neni nic pro prudérní experty na humor.... 4,5* ()

anitae

Tak polovina oblíbených uživatelů zde ohodnotila tento film buď odpadem a nebo 4* Já to vidím tak, že to vtipný převládalo a jediný co mně vadilo byly trapný sprostý kecy dědy. Pobavila mě vcěla na pláži, vězení a dvojice policajtů, dealer, zkušební svatební hostina, lesbická dcera a oreo :)) 3,5* ()

HappyDeath

Tenhle film si buďto zamilujete a pobavíte přímo královsky, nebo jej odsoudíte, protože je ten humor na Vás moc fekální, odporný a nechutný a jako třešničku na dortíčku si přece vážíte de Nira, ne? Blbost... Jasně že film byl jedouchý a plný gegů, ale to je snad jasný, když se jedná o americkou povrchní komédii ;-) U mě nastal první případ. Pobavil jsem se opravdu královsky! 80% ()

Kingjiri

Fakt nemám problém s vulgárnějšim humorem, ale ten by taky měl mít nějaký opodstatnění. Spousta DeNirovejch hlášek působí hrozně prvoplánově, prostě se objevujou jenom proto, aby byl jeho dědeček co nejvíc "dirty" (možná se tim taky tvůrci snažej zakrýt fakt, že je Dirty Grandpa v jádru klišoidní romantickou komedií). Pár scének se fakt povedlo (včelka nebo nefunkční mikrofon na svatbě), ale dost jich taky v lepšim případě zustalo pouze ve stadiu pokusu o vtip. Kdyby se tolik netlačilo na pilu, DeNiro jenom "nefuckoval" nebo nestrkal někomu prst do prdele a naopak by se občas snažila jeho postava, byť svéráznym způsobem, prodat nějakou životní pravdu (což DeNiro zvládá s přehledem), mohla vzniknout aspoň příjemně průměrná podivaná. ()