Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

Avathar odpad!

Čírou náhodou sa mi podarilo zahliadnuť úvod jedného dielu. Asi to nie je fér, ale keď ma hneď prvý gag nedokáže chytiť, rozosmiať, alebo zaujať, ale zato ma dokáže DOKONALE odradiť od sledovania, tak je niekde chyba v Matrixe. Neviem, čo to bolo za diel (nejaký Silvestrovský špeciál, či čo), ale tých pár minút som na to čučal ako zmrazený. Úvodný gag s Polnišovou a Šebovou s cameom riaditeľa Markízy. Vôbec som nechápal a oblievali ma vedrá studeného potu a trápnosti. Čo má byť vtipné? Kde je gradácia? Prečo všetci hrajú tak odporne afektovane? Hláška? Pointa? Nápaditosť?! ... Nepozerateľné. Je pravda, že TV už pár rokov nesledujem (evidentne o nič neprichádzam), ale ak televízna zábava za ten čas klesla až k niečomu takémuto, no tak good luck with that. A sorry, nemám chuť napozerávať si ďalšie časti len preto, že niektoré gagy sú vraj "celkom okej." Odpad a do zabudnutia s tým. ()

D1705

Kredenc sa až nápadne ponáša na program z dielne STV S.O.S-spravodajstvo ako celoepizódne vsuvky, Cuky a Luky sú moderná verzia Duni a Funi, herci z SOS, Partičky a Haló a program z dielne Daniela Dangla. Niektoré paródie ako Cvokla, O 10 rokov hapčí alebo Zámena kabeliek sú výborné. Len nebyť toho trápneho humoru............... ()

Aljak

Toto VŠETKO už tu raz bolo (teda nie len raz, aspoň už 5-krát), akurát pod inými názvami a s inými účinkujúcimi. Možno sa občas nájde aj niečo, na čom sa dá zasmiať, tak aspoň za to 1*. Ale inak dosť neoriginálne, v podstate všedné. A nechápem načo tam pchajú tú Evelyn - na jednej scénke s kunami sa stavia kariéra stabilnej zabávačky fakt ťažko. ()

clubland odpad!

Strasne, trapne, milionkrat opakovany namet. Hesso je z nich vsetkych asi najtrapnejsi, hned za nim nasleduje negustiozny Kemka... Uplna katastrofa, co sa na Slovensku v TV Hnoj a TV Narkoza produkuje. A nesmieme zabudnut ani na arogantnu a namyslenu luzu Horvathovu a ani na Dangla s jeho konskou, dosiroka otvorenou hubou s privelkym poctom zubov a nasilu produkovanym trapnym smiechom. No dakujem pekne, velebnosti, du blejt. ()

balcazar

Napriek tomu, že sa to na totálnu kultovku SOS, samozrejme, nechytá, to je zábava na úrovni. Hoci ide v podstate o rovnaký štýl humoru ako v SOS - paródia na známe osobnosti, programy, reklamy a pod., predsa len relácia prináša niečo nové. Ubudol síce Sklár, ktorý bol TOP, prišli však mená ako Šebová, Kemka či Kubovčík. Prvá menovaná vhodne zapadla k Polnišovej, zvyšní dvaja sú mojimi veľkými obľúbencami, Kubovčík je "neokukaná" tvár a jeho humor je trefný a mimoriadne prirodzený. Spojenie nových tvárí s pôvodnými vypálilo nadpriemerne. ()

• Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)