Nemilosrdní

Antigang

Nemilosrdní

Akční / Krimi

Francie, 2015, 90 min

Takové francouzké Expendables/ Postradatelní. A i když je místy nedoladěné, hlavně ke konci. Tak to není špatná podívaná. Spíš může lidem vadit fakt, že je to dělané ve francouzkém stylu, který se od toho amerického trochu liší. .... HODNOCENÍ: 70% (4*)(26.2.2016)

Velmi příjemná oldschol záležitost, která jenom bohužel má tu smůlu, že netrefila dobu svého vzniku. Jenom považte : Natočit tohle před dvaceti lety v časech Leona, kdy byl Reno v o něco lepší formě než dneska... Byla by to jistě prvotřídní pecka která by plnila kina. Takhle naší distribucí jenom proletí jako relikt dávných časů který už dnešní generaci odkojené na superhrdinech ve slipech konajícími své činy mezi kráčejícími stromy, bohužel moc neřekne, ale čert to vem já si to užil. Reno se pravda v akci už moc nepředvede, holt roky nejde zastavit, navíc svou vizáží už nepřipomíná moc nekompromisního drsňáka, ale spíš dobráckého dědečka, ale jako mentor a stejně víceméně nejdůležitější postava filmu určitě obstojí. Celkově mi ten film přijde trochu ve stylu Sabotáže z Arnoldem tedy nekompromisní jednotka coby bič na extrémní zločince. Nějakej vybroušenej scénář nebo něco co tu ještě nebylo od toho určitě nečekejte, ale o tom to fakt není. Jediný co mě občas rušilo je někdy trochu zbytečně akční střih v přestřelkách a pár bitkách co se tu objeví. Celkově, ale spokojenost. O podobný filmy dneska už moc nezavadíte a já jsem i za to málo co se občas objeví upřímně rád.70%(13.10.2015)

Jean Reno byl, je a vždy bude frajer. Nemilosrdní jsou drsnej akční krimi film, kde není nouze o napětí, hlášky a i občasné vtipné situace (pokus odtáhnutí obrovského černocha v bezvědomí mě rozesmál nahlas) . Kromě překvapivého zjištění, že Jean Reno neviděl Avatar ve filmu překvápek moc není a ani nejsou potřeba. Šlape to totiž přesně tak, jak jsme u Jeana zvyklí - více než dobře.(26.5.2016)

"Kovbojové nemají u policie co pohledávat." Tak to je velká mýlka. Proti opravdovým zmetkům se s trestním řádem v ruce bojuje mizerně. Ale s baseballovou pálkou, držením padouchů za nohy ze střech a pořádným zbrojním arzenálem to jde líp. Já jsem Sergeovu týmu fandil stejně tak, jako před pár lety Jackovi Reganovi, ale přesto mi pořád nedochází, proč Francouzi kopírují anglický film. No, to je jedno. Bylo to drsné, přiměřeně napínavé a díky Sergeově pravé ruce Nielsovi i docela vtipné.(16.3.2016)

Líbil se mi Reno, líbil se mi Lenoir, líbila se mi nenáročná odlehčenost filmu, líbilo se mi krásných 90 minut... Prostě Frantíci komediální krimiakčňáky umí natočit parádně, o tom žádná! Možná mě trochu zklamala až taková ta obyčejnost příběhu a možná taky trochu hudba, nevím, každopádně mě to na ty čtyři hvězdy ne a ne vyjít. Ale určitě jde o kvalitní snímek, který si ještě v budoucnu rád zopáknu. A jinak díky Ellmariachi, vše na jedničku! (A upřímná gratulace k prvnímu vítěznému setíku ve sqashi)... 65'%(27.2.2016)