Danny Meehan býval fotbalovou superhvězdou a miláčkem Británie. Měl slávu, peníze, rychlá auta, krásnou přítelkyni. Jako kapitán anglické reprezentace však udělal osudovou chybu, když „prodal“ důležitý zápas Světového poháru s Německem, a zasloužil se tak o sestup národního týmu. Jeho kariéra se zhroutila, začal pít a na dno dopadl, když v opilosti napadl dva policisty a byl odsouzen na tři roky do věznice se zvýšenou ostrahou v Longmarshu. Je jasné, že to nebude mít lehké, protože i vězni a dozorci jsou fotbalovými fandy a dávají mu od začátku najevo, co si o něm myslí. Na druhou stranu tu má Danny i vlivného příznivce, vězeňského správce, který sestavil fotbalový tým z dozorců a dalších zaměstnanců a chce, aby ho Danny trénoval. On ale navrhne, že dá dohromady mužstvo z vězňů a mohou uspořádat zápas. Dannyho pomocníky se stanou silák Massive a starý vězeň Doc, který ho zasvětí do vězeňských tradic a praktik. Stále je tu ovšem otázka, zda dokáže změnit partu ztracených existencí a nepřizpůsobivých psychopatů v sehraný a úspěšný tým. Zejména když ho tvoří taková individua, jako svalnatý šílenec Mnich, děsivý, ale čestný Billy Limpit, pyroman Nitro či nadšenec Raj. Danny si uvědomuje, že když zklame, spoluvězně to pořádně naštve. Navíc se ocitá před stejným problémem jako kdysi, když ho správce nutí vydíráním k zahození zápasu. Zpočátku myslí především na své zájmy, jenže časem si mnohé uvědomí a rozhodne se neudělat stejnou chybu dvakrát. (TV Nova)

Hapretor

Lákadlo: Jason Statham a Vinnie Jones = dvě hvězdy. Mimo to - blbost, nuda a trapárna. Nemá to vtip, nemá to normální, dobrej, zábavnej nápad. ()

Barak

Tvrdost ve vězení je tu v úplném rozkolu s fotbálkem, kde si můžou všichni bez problémů kopnout. Scénáristicky hodně nepodařené, ale jelikož jde hlavně o tu zábavu - které si užijeme až v poslední fotbalové půlhodince -, tak se to dá přejít. Vinniemu ta role hodně sedla a "Mnich" tu dělá úplně pekelné kousky. Velmi pohodový filmek s výborným fotbalovým zápasem - takové tréninky se jen tak nevidí.... :) (7/10) ()

Pacek

Tak už vím, odkud tvůrci nabrali námět pro trestnou lavici. Je to celý opičárna po tomhle syrovém díle, kterému by prospělo ubrat na dramatičnosti a přidat více zábavných momentů. Bohužel ale to by znamenalo i změnu herců, protože žádné eso komiky sem tu neviděl. Jedna * za Stathama. ()

Kingjiri

Čekal jsem předevšim komedii, ale veselý momenty aby člověk pohledal. Dramatická část byla hodně slabá, ta sportovní docela ušla, ale když se chci kouknout na pořádnej fotbal, tak si pustim reálnej zápas. Celej snímek byl dost divnej, ať už šlo o příběh, postavy nebo hudbu. Nějak nerozumim spokojenosti většiny recenzentů a tak vysokýmu hodnocení. Druhá hvězda za Vinnieho Jonese. ()

Vafle

Jedno klišé za druhým, ale film je celkově fajn oddychovka a rozhodně nenudí. Pár scén s brankářem mnichem bylo fakt hustych :)) Go Stíhačky Go ()

koudak

Jsou to dobré tři hvězdičky.Dobrý píběh,supr obsazení,excelentní Vinnie Jones a Jason Statham.Co dodat?Jestli se chcete pobavit,tak si to pusťte. ()

Aldamir

Že by to byl nějaký superextrageniální filmařský počin, to se asi říct nedá, ale kdokoliv, kdo miluje fotbal, tohle prostě musí vidět... Zvlášť tréninková jednotka prakticky předváděná Stathamem na nebohém Dannym Dyerovi je naprosto luxusní... A Vinnie Jones je prostě bourák... ()

j.linhi

Trestná lavice, remake původního Nejtěžšího yardu je 1000x lepší a zábavnější, tohle je jen dost slabá napodobenina původního filmu a nuda jako vlastně i celej fotbal, aspoň že to není tak dlouhý a celkem rychle to utíká. Jen mě trochu mrzí, že to tu někteří považují z původní film k Trestné lavici. ()

D.I.G

Športové filmy nemusím, ale Flemyng Statham a hlavne Jones tomuto futbalstory dali také delikátne gule, že to stojí za pozretie a skvelé hlášky:(kopanec do rozkroku): Priamo do Redgitových korunovačných klenotov, no bude obtiažne ich zrekonštruovať.. Statham ako ten najťažší psycháč-magor je na zožratie! ()

Sir Ludvig

Absolútna oddychovka zahrávanúca sa s klyšé až do úplnej absurdity. Toto je film v ktorom si vychutnáte futbal, aj keď ho neznášate (ako ja). Stará dobrá anglická škola - díky moc! ()

Billy.3

Je to vlastně úplně stejný film jako Trestná lavice, akorát nehraje se tu americký fotbal ale normální. Trestná lavice je určitě lepší a vtipnější než tenhle film, ale postava mnicha( Jasno Statham) je opravdu parádní. Takový neskutečný blázen by měl být v každém filmu, a co on dělal při fotbalovém zápase to bylo fakt neskutečné a smál jsem se snad při každém pohledu na něj. ()

BUFUU

Film jsem viděl až po Trestný lavici, která z něj dost čerpala, ale stejně je Mean machine tak o 1,5* slabší. Výborně zahrál Danny Dyer ()