Danny Meehan býval fotbalovou superhvězdou a miláčkem Británie. Měl slávu, peníze, rychlá auta, krásnou přítelkyni. Jako kapitán anglické reprezentace však udělal osudovou chybu, když „prodal“ důležitý zápas Světového poháru s Německem, a zasloužil se tak o sestup národního týmu. Jeho kariéra se zhroutila, začal pít a na dno dopadl, když v opilosti napadl dva policisty a byl odsouzen na tři roky do věznice se zvýšenou ostrahou v Longmarshu. Je jasné, že to nebude mít lehké, protože i vězni a dozorci jsou fotbalovými fandy a dávají mu od začátku najevo, co si o něm myslí. Na druhou stranu tu má Danny i vlivného příznivce, vězeňského správce, který sestavil fotbalový tým z dozorců a dalších zaměstnanců a chce, aby ho Danny trénoval. On ale navrhne, že dá dohromady mužstvo z vězňů a mohou uspořádat zápas. Dannyho pomocníky se stanou silák Massive a starý vězeň Doc, který ho zasvětí do vězeňských tradic a praktik. Stále je tu ovšem otázka, zda dokáže změnit partu ztracených existencí a nepřizpůsobivých psychopatů v sehraný a úspěšný tým. Zejména když ho tvoří taková individua, jako svalnatý šílenec Mnich, děsivý, ale čestný Billy Limpit, pyroman Nitro či nadšenec Raj. Danny si uvědomuje, že když zklame, spoluvězně to pořádně naštve. Navíc se ocitá před stejným problémem jako kdysi, když ho správce nutí vydíráním k zahození zápasu. Zpočátku myslí především na své zájmy, jenže časem si mnohé uvědomí a rozhodne se neudělat stejnou chybu dvakrát. (TV Nova)

Torision

Není to tolik třeskuté jako o čtyři roky starší předělávka se Sandlerem (původní verzi ze sedmdesátých let jsem do dneška neviděl), ale je to správně britsky vtipný a v pohodě koukatelný. Vinnie Jones tu není zase tak velkej tvrďák nebo mafián jako jsme u něj zvyklí, ale byl mi tu sympatickej jako vždycky. A Statham pobavil nejvíc :) ()

ArsenalEagle

Anglický The Longest Yard, bez špetky inovace, jen se zařazením do toho správného fotbalu. Mrzí mě, že k původnímu filmu s Burtem je echt těžké se dostat a tak mám zkušenosti pouze s o 4 roky mladší Sandlerovkou. Ta je ovšem až na vzácné výjimky o dost lepší, než tato evropská verze. Zde lze vypíchnout snad jen Stathama a jeho momenty. Ve výsledku, na to jaká jména se na filmu podílela, jde zkrátka o promrhaný potenciál, bohužel. Hlavně závěrečný zápas vypadá hodně amatérsky natočen. ()

Her0.89

BOhužel jsem viděl dříve americký remake (Trestná lavice) a tak mi tento snímek přišel takový chudý. TAkže jsem věděl uplně přesně co se stane a připadalo mi to trapné ( i když to byl originál). Na druhou stranu to bylo o fotbale ( o hře kterou znám) a hrál tam skalní fanda MU :D Vinnie Jones a Jason Statham ( a ne Sandler). Navíc ten ředitel veznice měl obočí jako Brežněv... ()

blackrain

Není tu nic, co bych neviděla už někde jinde. Zrecyklovali hodněkrát viděná klišé a za jejich vydatné pomoci stvořili tenhle film. ()

slunicko2

Fotbalová limonáda z vězení. Jo, je to docela zábavné. Má to švih, žádné zdržovačky. Všechny patřičné atributy jsou na místě a výsledkem je limonáda, pro niž tedy zabíjet nebudu, ale která unaveného poutníka televizními kanály příjemně osvěží. ()

katuska138

Trestná lavice po anglicku. Místo pubertálního Sandlera drsnej Vinnie, místo americkýho fotbalu pořádnej fotbal a místo průměrnýho zážitku zážitek naprosto excelentní. ()

dezorz

Vinnie Jones hral suroveho maniaka vo filmoch, v ktorych J. Statham zacinal, tak preco by si zasa na vymenu Statham nestruhol sialeneho suroveho manaiak vo filme Vinnieho Jonesa? ()

Petoss1

Ako osobne sa mi to zapáčilo fajnový nezvyčajný príbeh z väzenského prostredia ktorý ale nemá na svojho mladšieho brata TRESTNÚ LAVICU. 74% ()

Lopic

Bezva oddychovka, kterou si mlžu pustit kdykoliv. Samozřejmě, že je tady spousta vězeňských klišé, ale vůbec mi to nevadilo. A magor Jason Statham neměl chybu. ()

Flynn

Docela zábavná věc, později natočená Adamem Sandlerem jako Trestná Lavice, ovšem zde je to stylovější v anglickém podání :) Jason Statham je tady fakt totální magor :) takového golmana by potřebovala repre :) veselá podívaná... ()

campix

Ti Američané snad všechno zkopírují. Teď už je nad slunce jasné kde vzal Sandler inspirace ke své Trestné lavici, neboť ta v jistých fragmentech jakoby z oka vypadla britskému filmu Fotbal za mřížemi. Těch podobností je tu až přes příliš. Bývalá hvězda národního sportu je zhýralí zbohatlík a je chycen za řízení pod vlivem alkoholu a umístěn do věznice, kde se svým týmem porazí tým bachařů. Pomocníka mu dělá černoch, musí přemluvit místního bose pro hráče, v jeho týmu je jedna zrůda a zemře nevinný stařík. Říkejte si tomu jak chcete, ale Sandler to prostě okopíroval jen ten evropský fotbal nahradil americkým a bohužel musím říci, že s těmi známějšími xichty to je daleko větší švanda. Zde akorát pochvala za menší roličku Jasona Stathama. Průměrná komedie. ()

otík

Asi jsem od toho čekal daleko víc. Vinnie Jones je drsňák, kterému tyto role sedí a fotbal umí také hrát. Ale celé mi to přišlo jako totální slátanina. ()

sir-dave

Sice v "předkurýrově" době, ale až s podivem co Statham vzal. Největší ocenění patří stříhači, který se musel ohánět, aby sestříhal tu nekoukatelnou hru. Především komedie z které jde cítit více trapnosti než humoru. ()

maxxxim odpad!

No, takže (obrovský povzdych). Keď som prvýkrát zmerčil tlupu borcov, ako za plotom väzenia naháňajú loptu, bral som to na ľahkú váhu. Po opakovanom prezretí mi bolo všetko jasné. To s určitosťou nemohlo byť väzenie, ale prinajmenšom nápravno-výchovné zariadenie pre sociopatov, ak nie dokonca, nechcem to vysloviť nahlas, ale čo ústav bol to ústav!! Herecké výkony na úrovni opice ( viem možno budem mať poťahovačky s Greenpeace alebo s Deťmi Zeme, ale risknem to ), ktoré by si ich úlohy vedeli určite zahrať presvedčivejšie. Nechcem byť vulgárny, ale režisér musí byť riadny trouba, keď sa podujme na niečo tak silného ako je táto dráma/komédia. Keby to malo aspoň čŕty komédie nepoviem, ale nájsť v deji niečo vtipné bez toho, aby človek nemusel "masovať nevymasovateľné" je priam nemožné. Keby sa dalo hodnotiť aj nižšie ako len odpad, dal by som vrecko do koša. Pri sledovaní tejto zlátaniny, či už z nudy, alebo donútenia prajem veľa štastia a čo je najdôležitejšie pevné zdravíčko. Lol nazdar!!! ja som to tiež videl-trošku nezvládnuté spracovanie futbalovej problematiky!!! Okrem KŇAZA a toho čierneho cipriška tam absloutne nikto nevedel seriózne pracovať s Umbrovkou, dokonca ani hlavný hrdina- dér parodér Pogateca sa akosi nevedel presadiť-bolo vidieť, že to nikdy nehrával-všimol som si asi najtvrdšie spracovanie lopty v galaxii, no strela mu taktiež robila obrovský stres. No zaujimavou postavičkou bol určite riaditeľ väznice,ktorému to naoplátku nezvládalo obočie:)-neviem či si to niekto všimol,ale bolo to tak.... To čo sa tam snažili ukázať??? Komu tym prospejete??? Kto ste? Čo môžete ešte znudiť a čoho budeme ešte svedkom? Hlavne že kedy je oficiálny odlet? Ten výbuch vo väznici a ten prepad na vecku-to je už dnes taká NUDA, že by jeden neveril... Ale zase musím uznať, že režisér Skolnick to nakoniec aj tak riadne nepozvládal a výsledok si môžetete pozrieť vždy, keď sa nie je na čom udrbávať... P.S: Ako spieva stálica slovenského neba Peter Nagy:To bol zase nápad, na tento film sa pozerať a vidieťako sa niečo zase presililo... Toľko od skúseného diváka: aj tak si myslím, že sa nájde niekto komu sa to páčilo,ale dúfam, že si nebudem musieť číitať jeho komentár... ŽE DIKI... ()