Clemens nemá na své děti čas. Pracuje totiž na velké změně územního plánu města a smlouvy jsou na spadnutí. Chybí už jen, aby pár nájemců opustilo své byty a výstavba může začít. Když Rolf přijde o svůj byt, chce se pomstít a rozhodne se stát chůvou Clemensových dětí. Plán je víc než jasný – sabotáž. Nepočítá ale s tím, že Clemensovy děti Winnie a Theo jsou připraveny na všechno. Udělaly si totiž sport z toho, že se dokážou zbavit všech svých chův. A věřte, že neznají slitování – což nový Chůvák zjistí velice brzy. Ale zatímco se Rolf snaží zachránit svůj domov, nechtěně se stává i zachráncem Clemensovy rodiny. (Fénix Distribution)

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Špatné to vyloženě nebylo a občas jsem se usmál, ale jinak snadno zapomenutelné, jako sobotní film v TV, u kterého uklízíte. ()

Shitonit

Německá komedie ? Asi jako teplá němka a párek se zelím.. Nanny je dokonalej týpek. V prvních minutách se mi dokázal moc ošklivě zhnusit, od Ferarri rozjebanýho mezi Koi kapry mě chyt za srdce a táhnul skrz celou tuhle lahůdku.Nenásilně dost dobře postavená konverzačka, haranti jsou exclusivo, a nakonec i ten Clemenso je výbornej charakter. Komedie pro každou příležitost s prvotřídní jebačkou :-). ()

Felisr

To takhle jednou řekl Til Schweiger kamarádovi Matthiasovi "Hele a proč to neděláš jako já? Sám si píšu scénář, režíruju a ještě dám hlavní roli..." No, tak to tak udělal. Jenže místo kvalitních Tilových Zajíčků, Kuřat apod. mu vyšla směska trochu vtipných a rádoby vtipných scének slepených do filmu. Za tři hvězdy jen s odřenýma ušima. ()

Sarcasmgirl

Začátek se rozjížděl slibně, ale asi po 20-ti munutách člověk začal mít pocit, že vlastně kouká na Doktora z hor, co dělá chůvu dvoum opuštěným sirotkům, co demolicí aut předčí i Kobru 11. ()

jack_scott

Viděno v originále, dabing si nedokážu představit. kromě osvěžení hovorové němčiny je na filmu zajímavé, ža ačkoliv je to mainstreamová komedie, Matthias Schweighöfer dokázal nejen fajn zahrát, ale i režírovat. Film tak nenudí, je docela nepředvídatelný - a samozřejmě baví. Spokojenost, 70-75%. ()

blondboss

Nemecká rodinná komédia, ktorá síce nevybočuje zo zabehnutých klišé typu neposlušné decká, náhoda, nový babysitter a následná selanka, avšak robí to prirodzeným a nenúteným štýlom. Celkom sympatické herecké obsadenie a pohodový soundtrack z tohto filmu robia nadpriemerný snímok v rámci európskej kinematografie. Silné tri hviezdy. 65 % ()

makuk1

Nevím, zda to neni tím dabingem, ale přišlo mi to dokonale nevtipné. Pokud je vulgarita považována za vtipa tak pár vtipů tam bylo. Bohužel film je rezvleklí a tak nějak poslepovaný horkou jehlou, že nakonec jste rádi že to vůbec nějak skončí. ()

bigmatko

nemecká komediálna tvorba zažíva v poslendej dobe svetlé obdobie a Babysiter patrí určite k tým lepším komédiam v poslednej dobe napriek tomu, že táto tématika už bola nespočetne veľa krát použitá v komédií. deti sú priemerny hajzlíci ale dokážu utiahnuť vtipné situácie aj keď do úlohy dcéry mohli dať staršie dievča vzhľadom k tomu, že jú stavajú do pozície vyzretej pubertiačky ale nevadí. príbeh je jednoduchý a funguje dobre. škoda že nemecké filmy hneď dabujú. v originálny byto vyznelo asi lepšie. ale český dabing je dobrý. budem veriť že pri filme Uz je tu zas sa dočkám aj originálnej verzie lebo na ten film čakám už dlho. ()

Lockdown

Rozhodně nejsem fanouškem německého filmu, a tak jsem netušil co od tohoto snímku očekávat. Výsledkem je velmi vtipná komedie o nápravě workoholika v normálního milujícího otce. Jistěže to je plné klišé momentů a nemůžeme čekat nějaké překvapující momenty, avšak jako celek to funguje skvěle. Vše je navíc podpořeno velmi dobrými hereckými výkony. Výsledkem tak je zábavná podívaná která neurazí , ale rozhodně ani nenadchne. 60% ()

Zix.

Komedie to moc není, vtipných scén je totiž bídně málo. Spíš tu máme další pohádku pro dospělé, kdy otec kariérista udělá vše pro peníze,  škodí jiným a nemá kvůli tomu čas na děti, které jsou díky tomu rozmazlené a na pěst. Zázračně se poté objeví postava, která vše změní na dobré. V tomhle případě to výjimečně není žena, ale jak už název napovídá - muž,chůvák. To je jediná změna v čem je tenhle film jiný než jemu podobný. ()

wvwrayman

Taková škoda. Zajímavej nápad zabitej provedením. Některé situace jsou až moc nahrané. Těch pár vtípků to nevytrhne. ()

Opavak

Když jsem šel do kina na tento film, myslel jsem si, že kvalitně se to bude podobat Fakju pane učiteli, jelikož se film chvástal, že je to od stejného studia. Opak byl pravdou. U této ''komedie'' jsem se s kamarádkou nezasmál ani jednou. Bohužel tam pokusy o vtip byly ale byly trapné. Akce ani napětí žádné. Vyhození peníze... ()