One Punch Man

• Japonsko ワンパンマン (více)
Japonsko, (2015–2024), 14 h 24 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

One (komiks), Júsuke Murata (komiks)

Aoi Júki, Júki Kadži, Kendžiró Cuda, Mamoru Mijano, Masaja Onosaka, Teššó Genda, Daisuke Namikawa, Júdži Ueda, Ken'iči Ogata, Mijuki Sawaširo, Šin'ičiró Miki (více)

Série(3) / Epizody(36)

Nejsilnější superhrdina na světě dokáže zabít kohokoli jednou ranou. Ale nemá žádného soupeře, takže bojuje s nudou a depresí. (Netflix)

Recenze uživatele Melios k tomuto seriálu (15)

One Punch Man (2015)

Anime ,ktoré ma zhodilo zo stoličky od smiechu! Lepšie anime som jakživ nevidel. Nech sa Naruto spolu s Tokyo Ghoul strčia!!! Saitama je stokrát lepší ako všetci ostatní anime hrdinovia! Seriál srší absurdným humorom ,čo mu len prospeje ,je rýchly ,svižný ,zábavný ,ale hlavne záživný! Jeden z mála seriálov ,ktorí ma neprestáva baviť ani po prvej sérií a s napätím čakám na vydanie druhej sezóny a teším sa na návrat Saitama ,Genosa a spol.... ()

Season 1 (2015) (S01)

Najlepší seriál ,čo som zatiaľ videl. Odporúčam všetkým! ()

Season 2 (2019) (S02)

Oproti prvej sérii je to obrovský pád. Keby som hodnotil 2. sezónu ,ako pokračovanie povedal by som ,že je to des a hrôza. Ale pre mňa je druhá séria len rozšírenie. A prečo? Pretože prvá séria bola o tom ,že Saitama hľadá niekoho ,kto by sa mu vyrovnal silou. Našiel ho ,pobil sa sním a zabil ho. Koniec seriálu. Viac nepotrebujem. No potom prišla druhá sezóna. Ak mám byť úprimný od druhej série som veľa nečakal pretože som tak trochu tušil ,že budem nakoniec sklamaný a to sa aj stalo. Animácia je priemer - dá sa (hovorte si ,čo chcete pre mňa je to postačujúce ,pokiaľ sa v tom dá orientovať tak je to dobrá animácia vy rozmaznaní fagani). Dizajn postáv? To je už ,ale o niečom inom. Je vidieť gigantický krok späť (hlavne u Genosa a jeho rúk). Dej? Miestami výborný ,miestami priemerný a miestami slabý. Saitama je až moc v ústraní (veď je to seriál o ňom sakra!) Ale Garo je ,ako zloduch zaujímavý a dokáže jednotlivé diely poťahať hore (pokiaľ zrovna nespomína). Každú epizódu som hodnotil zvlášť ,takže to z toho aj spriemerujem (pozerám sa na teba Carn...! ). VERDIKT: 2. Sezóna je oproti prvej obrovský skok späť v kvalite snáď všetkého. Chápem pobúrenie fanúšikov ,no pre mňa to až tak zle nedopadlo (iba idiot by čakal niečo viac ako zábavu od Anime paródie ). I keď nič neospravedlní J.C.Staff ,že to s krátka pokazili a pošpinili meno dokonalej značke. Ale pozerať sa to dá. Vždy si radšej pozriem toto ako nejakého posraného Naruta, alebo Dragon Ball, Pokémon, Black Clover, Tokyo Ghoul atď. 75% - nenadchne ,ale oproti prvej sérii celkom dosť naštve. Dokonca som počul ,že chcú robiť tretiu sezónu. Pokiaľ je to pravda tak potom držím palce po tomto fiasku... ()

Hero no kikan (2019) (S02E01)

Bolo to v pohode. Čakal som ,že to bude horšie. Animácia priemerná ,čo je škoda (hlavne keď sa pozerám na Genosa). Príbeh neohúri ani neurazí ,opening je fajn a som rád ,že nieje tak zlý ako u väčšiny pokračovaní slávnych anime. 70% ,zatiaľ. ()

Ningen no kaidžin (2019) (S02E02)

Viacej akcie ,viacej vtipov. Predstavenie Goru ,návrat Nadzvukového Sonica atď. Animácia sa stále nezlepšila ale ani nezhoršila. Dej a príbeh sú tie najväčšie zádrheli tohto dielu. Je to extrémne chaotické. Ale zatiaľ sa to zlepšuje. 75% ()

Kari no hadžimari (2019) (S02E03)

Pravý One Punch Man sa vrátil! Teraz len dúfať ,aby to nepadlo na samé dno. Už sa konečne na niečo chytám a začína to byť vážne zaujímavé. Za scénu s banánmi a parochňami nemôžem dať menej ako 86% - ešte stále je tu priestor na zlepšenie. ()

Kinzoku no batto (2019) (S02E04)

Kvalitu to zatiaľ drží. Garo sa stáva viac ambicioznejším zloduchom a začína mi byť sympatický (ikeď je to typický Anime záporák). Saitama sa v tejto epizóde moc neukazuje ,čo mne osobne nevadí ,pretože sa dej najviac sústredí na Gara ,ktorý mi v tomto prípade prišiel zaujímavejší (nemôže byť celé anime len o Saitamovi). Začínajú sa nám ukazovať monštrá triedy Drak ,a nieketoré mi dokonca aj naháňali hrôzu (hlavne niekoľko kilometrov dlhá stonožka). Pokiaľ by seriál zostal takto ,vôbec by som sa nesťažoval 87% ()

Budžucu no taikai (2019) (S02E05)

Trochu slabší diel ,ale stále na úrovni. Akcia skvelá (Garo vs Pálka 👌). Humor tu ešte je (jak Pálku "vypla" jeho ségra nemá chybu 😂). Monštrá vyzerajú desivo. A je to zábavné. Čo viac si priať? Možno viac trochu Saitamu. 75% ()

Kaidžin no hóki (2019) (S02E06)

Návrat do starších koľají Saitama-Genos. K Saitamovi nemám ,čo dodať ,jeho "I dont care" štýl je proste legendárny. Boje alá Naruto s nádychom humoru boli veľmi dobré. Po dlhej dobe sa tu venujú Genosovi a ostatným hrdinom (opäť ,ale tentokrát bez Gara). A ukazuje sa nám tu možný finálny Boss! 84% - Som fakt z toho zatiaľ nažhavený! 😃 ()

S-kjú no hero (2019) (S02E07)

Saitamov boj s "One Kick Manom"? ÁNO TO CHCEM! ()

Cujoi jacu no teikó (2019) (S02E08)

Ťarcha tohto dielu na mňa dopadá postupne. Po dlhej dobe je späť Goru a zisťuje ,že Strážny Pes je nepredvídateľná sviňa. A to je vlastne celý side-story. Zbytok dielu sa odohráva na štadióne kde prídu monštrá a bojojú s "One kick manom". Boje sú skvelé a koniec dielu končí v totálnej neznádeji výhercu súťaže spolu s totálnym prevalcovaním hrdinov a postupným rozpadom jeho osobnosti (keď to tak môžem povedať). Diel je extrémne vážny ,smutný a trochu som si aj poplakal (ale len trochu) ,čo je vážne u One Punch Mana nepravdepodobné. Jedinou nádejou už zostáva len Saitama.....to či naozaj zachránil situáciu zistím ,ale až v ďalšej epizóde. 90% ()

Saikjó no najami (2019) (S02E09)

"Krátce na to pochytil Sonica prudký průjem". No tak to ma poser! (Doslova) 😂. Epizóda je síce slabšia ako predchádzajúce epizódy a slúži skôr ako "prechádzajúca epizóda" .Čo k tomu vytknúť? Za mňa len slabšiu animáciu kotrá je v celej druhej sérii ,nevyvážené dialógy ,dlhé filozofovanie o tom ,čo znamená byť hrdinou a dizajn Saitamu (je to divné ,ale dá sa to prežiť) Garo sa znovu vrátil a potvrdil ,že Strážny pes je nebezpečná sviňa ,na čo ho Saitama poslal do najbilžšej steny. Taktiež sa znovu vracia "Teplý Väzeň". Teším sa na ďaľšiu epizódu. 77% ()

Seigi no hóimó (2019) (S02E10)

Ťažko sa mi tento diel hodnotí ,po minulom dieli som čakal viacej. Mám pocit akoby to bol len ďalší filler ,ktorý odďaluje záver. Musím ,ale podotknúť ,že Garo dokáže stále solídne poťahať celú epizódu.....Bohužiaľ dnes to nejak moc nevyšlo. Preto tomu dávam 75% ,čo vôbec nieje zlé ,ale oproti minulým dielom a minulej sérii je to celkom veľký pád....ale nehovorím ,že sa mi diel nepáčil ,práve ,že naopak ,žerem ho rovnako ako celého One Punch Mana. (Ako sorry ,ale čo by ste viac chceli od Anime paródie ako čistú komédiu?) ()

Sorezore no kjódži (2019) (S02E11)

[#GIANT-SPOILER] Po menej podarených minulých epizodách som od novej epizódy okrem fightov nič nečakal a som celkom aj spokojný. Garo vs Genos? Za Saitama by som bol radšej ,ale Genos ma s jeho novými upgrademi prekvapil rovnako ako zvrat vo vyvrcholení minulo-epizodného boja. Čo tu robí Bang a jeho brat mi ostáva malou záhadou ,ale aj zaňho som spokojný. Už tú chýba iba Saitama. Posledný diel určite bude prekombinovaný ,pretože si neviem predstaviť ako za jednu epizódu vyriešia Gara ,Saitama ,Kinga a Asociáciu Monštier. Za mňa ,ale pekných 82% ()

Deši no širinugui (2019) (S02E12)

Podľa komentov vidím ,že posledný diel 2. série dopadol rovnako ako 8. séria Game of Thrones. A ja sa k tomu hejtu pravdepodobne pridám tiež. Narovinu musím povedať ,že je úplne zbytočné si tento diel pozrieť. Pokiaľ ,čakáte Garov fight so Saitamou ,Saitamov fight s bossom Aliancie Monštier ,alebo aspoň na rozuzlenie základných informácii ,tak vás musím sklamať. Epizóda vám neponúkne ,ani jedno ,ani druhé ,ani tretie. V podstate to vyzerá ako jeden veľký filler. A čo postavy? Akokeby postavili dej tejto epizódy len na ich menách. Sú úplne bez duše ,ba priam drakonické. A efekty? Je to jeden obrovský CGI bordel! A to som si myslel ,že najväčší bordel má Dragon Ball Z ,ale znovu som sa mýlil. Animácia zostáva stále na priemere ,ale aspoň sa nehorší. Vo výsledku sa v epizóde nič nestane a vyzerá to ,ako keby počítali s treťou sériou. Pokiaľ vážne chcú spraviť tretiu sériu tak držím place po tomto fiasku. Epizóda bola celkovo nudná ,nevtipná a nezaujimavá (a to som na One Punch Mana nenáročný človek) Za mňa najslabšia epizóda One Punch Mana. 57% - hoši si proste zobrali veľký kus koláča a jednoducho to nezvládli. Smola 😐 ()

Pokračování Venoma má název

Pokračování Venoma má název

22.04.2020

Dvojka Venoma od režiséra Andyho Serkise má oficiální název, snímek ponese titul Venom: Let There Be Carnage, což je jasný odkaz na hlavního záporáka Carnage, jehož ztvární Woody Harrelson. Hlavní… (více)