poster

8. míle

 • USA

  8 Mile

 • Německo

  8 Mile

 • Slovensko

  8. míľa

Drama / Hudební

USA / Německo, 2002, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  I pres zvlastni namet, kterej nemusi sednout kazdymu, to neni spatne. Sice se to neda srovnavat s Curtisovo nejlepsima filmama, ale rozhodne to je nadprumer. Eminema sice neposloucham, ale nevadi mi a ty pisnicky, co ma v tomhle filmu, jsou asi ty nejlepsi co jsem od nej kdy slysel. Jako herec Eminem prekvapil, zvlad to jako profik, ale zas na druhou stranu, bylo to o jeho zivote, tak to tak moc hrat nemusel. Dej filmu je dobre sviznej a i konec se poved. Eminem se nedostane pryc, ani neziska nejaky prachy, jen respekt a vo tom to je.(30.11.2005)

 • arachneuss
  ****

  Cesta za svým cílem a svobodou lemovaná krutou realitou života. A ne, hip hop neposlouchám.(23.2.2008)

 • gouryella
  **

  Pokud jde o hereckýn výkon Eminema nemám prakticky žádných výhrad, ale jinak film nenabízí nic - jen tuctový příběh a navíc poslouchat 2 hodiny rap taky nemusím.(15.5.2003)

 • sepp
  **

  Zhovadilost s nulovym dejem - pouhy sebeoslavny paskvil spratka Eminema (a to rikam jako nekdo, kdo ho pred tim nez zblbnul rad poslouchal)(6.9.2003)

 • Kaka
  ****

  Brutální a neskutečně živočišný film, kterému dominuje akusticky a rytmicky skvěle zvládnutá hudba a fenomenální sexuální scéna mezi Brittany Murphy a Eminemem. Již zmiňovaná divoška zde předvádí výkon na Oscara a překvapivě i hodný kluk "Rabbit" nehraje na jeho hereckou prvotinu vůbec zle. Hanson točí protřele a díkybohu za něj. Drsné a špinavé kulisy Detroitu, depresivní šero a tvrdí hoši. Ne tohle není žádné rodinné klišé. 8 Mile je vyzrálý film o boji člověka s vlastním nitrem, o touze dokázat, že je něco víc. Rocky nového milénia. Efektivnější, dráždivější, dynamičtější, uvědomělejší a za několik dekád naprosto stejně nostalgický. Skoro plný počet.(2.11.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace