Dárek

• Česko Křivdy z minulosti (více)

Simon (Jason Bateman) a Robyn (Rebecca Hall) jsou mladý manželský pár, jehož život se odehrává přesně podle představ a plánů. A to až do dne, kdy náhodně potkají Gorda (Joel Edgerton), Simonova dávného známého ze střední školy. Od té chvíle se jejich budoucnost začíná pomalu ale jistě rozjíždět po děsivém a šíleném tobogánu. Po několika dalších náhodných setkáních a nečekaných návštěvách Simon a Robin začínají být z Gordova chování a slov znepokojení. A navíc se začnou objevovat záhadné dary, díky nimž se odkrývají podivná tajemství z minulosti. A Robyn se tak nejen dozvídá znepokojující pravdu o tom, co se odehrálo před dvaceti lety mezi Simonem a Gordem, ale především stojí před nečekanými otázkami. Jak dobře opravdu známe nám nejbližší lidi? Je dávná minulost navždy už jen minulostí? (Cinemart)

Clareeta

Pěkně děkuju za takovýho souseda. Ale ten konec je povedenej. Když odcházím z kina a vedu vášnivou diskuzi o tom co by kdy by, je to jasný signál toho, že ten film prostě nebyl blbej. ()

Mykie

Velmi dobry film a skvely rezijni debut s excelentnim vykonem Jasona Batemana, netusil jsem ze dokaze zahrat tak temnou roli. Rozhodne doporucuji vsem. ()

de-souza

mám rád filmy u kterých si myslíte, že víte o čem budou a jak skončí a ono Vás to překvapí..a někdy hodně.. vyzdvihl bych trio hlavních představitelů....za mne pět hvězd ()

biggerg

Keď na filme najviac vystraší pes tak niečo nie je o.k.. Ono to nie je až tak zlý film a možno ani nemá moc mraziť, ale nejako to moc nesadlo. Hra na bububu atmosféru u mňa nefungovala vôbec. Čakal som čokoľvek vo finále, a dokonca aj niečo podobné ako to aj skončilo. Za mňa nudné 3 hvězdy. ()

gustaw

už víte jaký to je když vám do mysli někdo nalije jed? Ten konec byl opravdu k zamyšlení . Bohužel jsem to viděl s příšerným českým dabingem... kdo tohle poslkední dobou děla ? to je marast ()

omega_SK

No teeeeda ... fajn vjecicka ... "milucky" byvaly sikanovany spoluziak ... obzvlast tie jeho darceky a hlavne ten posledny :D ()

Wazba_cz

Jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá. Takže když někoho v mládí pořádně naštvete a tak nějak mu tím změníte zbytek jeho života, můžete se dočkat toho, že vám to bude chtít vrátit. Když si k tomu připočítáte fakt, že proti vám stoji pomstychtivý úchyl, tak vám na obranu nebude stačit ani velká porce tyranie, kterou v sobě máte zakořeněnou od malička. ()

davdou

Podle hodnocení jsem čekal opravdový trhák, ale nakonec to byl podprůměrný film a konec byl naprosto ubohý. Celý film byl zdlouhový až na posledních cca 20 minut, ale vyústění filmu naprosto zklamalo a od možné reality naprosto vzdálené! ()

Luxurka

Tak silne hodnoceni? Vazne? Tohle tema a predvidatelny prubeh filmu jsem videla uz xkrat.... Pro me docela nuda. Skoda. Jedna hvezda za Batemana a druha za psa. ()

Matrix44

Jediná dráma sa odohrávala doma v obývačke keď som bojoval s tým či tú blbosť vypnúť alebo nie! Príbeh zachytávajúci úspešného manažéra ktorý ide tvrdo za svojim cieľom a dvoch duševne labilných ľudí. ()

Baky88

Kino - takový film bych mohl vidět z pohodlí gauče a bylo by to stejné, každopádně nemůžu říct že by to byla nuda. Trošku psycho thriller kde se frajer trošku narušený má možnost lehce pomstít frajerovi co ho šikanoval ve škole. Vezme to trošku za špatný konec a máme tu film, u kterého spousta lidí trne hrůzou co ten magor všechno udělá. Není to špatný, bavilo mě to, nádech to nemá špatný, ale čekal jsem víc...potenciál to mělo určitě větší, takových filmů je mraky...3* ()

k.rakonos

Milé překvapení v tomto psychologickém dramatu říznutého prvky psychothrilleru. Poměrně zajímavé a napínavé, důkaz, že to lze natočit i bez laciné krve a řezničiny. Dobré herecké výkony, děj i závěr, 4,5 hvězdy. ()

Calabria

Pro mě naprosto průměrný film. Nelituju že jsem ho viděl, ale doporučovat ho nebudu. K hereckým výkonům se nedá asi nic vytknou - hlavně samotný Gorda ()

Tereza11

Vypovídá o tom jaký může špatná minulost prolnout s přítomností a uplně vás dostat na paty... Atmosféru buduje velmi pozvolna...a voda na sviňi se vaří také tak :-) Škoda jen toho konce.... ()

Controlor

Napětí neopadalo. Pořád jsem s napětím čekal na závěrečnou pointu. Vzešel s z toho zajímavě vyvedený thriller, z jehož vyvrcholení jsem nešílel. Ne úplně provařené herecké obsazení se celou dobu staralo o kvalitní zážitek. ()