Pařížská blbka

• Francie Connasse, princesse des coeurs (více)

Když je vyhozena z dalšího zaměstnání, třicetiletá Camilla, blbka od narození, se rozhodne s ordinérním životem nadobro skoncovat. Cíl je jasný: zaslouží si mít život lepší než zbytek lidstva. Nemůže se přece takhle trápit – jezdit veřejnou dopravou s ostatními lidmi nebo pracovat pro šéfa se smradlavým dechem! Ne – Camilla si zaslouží mnohem víc. Jedinou vhodnou možností je stát se šlechtičnou. Aby už nikdy nemusela pracovat a mohla trávit svůj volný čas s VIP osobnostmi jako jsou Jay Z, Beyoncé nebo Vanessa Paradis, rozhodne se opustit Francii a odletět do Velké Británie. Právě tam se nachází poslední svobodný princ, který nemá žádnou vadu (i když je to zrzek, ale co už), a který je v produktivním věku – princ Harry. A ačkoliv se brány Buckinghamského paláce ne a ne otevřít, Camilla je rozhodnutá, že s princem to bude láska na první pohled. (Indigo Film)

Archvile odpad!

Veľká vďaka pán Eugene Polley za vynález diaľkového ovládača. Ináč si neviem predstaviť ako by som prežil túto príšernosť. ()

ciapok

je jedna staršia reklama, kde dievča príde k pultu a hlasno si objedná burger a dáke pitie. Pani za pultom opovržlivo odvrkne, že je v knižnici, na čo dievča svoju objednávku zopakuje, ale už s výrazne stíšeným hlasom.... túto reklamu mám veľmi rád (a tradične pri zaujímavých reklamách zabudnete na aký produkt vlastne boli), ale úplne jej stačil pár sekundový priestor. V tomto "filme" akoby ožila postava z reklamy a časový priestor, kedy by ešte mohla byť sympatická, prekročila asi tak o 4798 % Nehodnotil som, lebo si to nedovolím z úcty k csfd, keďže som to vymazal po pár minútach. Je to nepochopiteľne primitívne, nevtipné, nešokujúce, možno trochu originálne, to beriem ale ... som sklamaný, že európska tvorba vo mne vyvolala taký pocit malosti a trápnosti :( ()

marmat7

Videl som tento film v originále a musím uznať, že herečka podala famózny výkon a mala gule. Treba si totiž stále pripomínať, že celý film je zložený zo záberov zo skrytých kamier, takže musela neustále improvizovať. ()