Pařížská blbka

• Francie Connasse, princesse des coeurs (více)

Když je vyhozena z dalšího zaměstnání, třicetiletá Camilla, blbka od narození, se rozhodne s ordinérním životem nadobro skoncovat. Cíl je jasný: zaslouží si mít život lepší než zbytek lidstva. Nemůže se přece takhle trápit – jezdit veřejnou dopravou s ostatními lidmi nebo pracovat pro šéfa se smradlavým dechem! Ne – Camilla si zaslouží mnohem víc. Jedinou vhodnou možností je stát se šlechtičnou. Aby už nikdy nemusela pracovat a mohla trávit svůj volný čas s VIP osobnostmi jako jsou Jay Z, Beyoncé nebo Vanessa Paradis, rozhodne se opustit Francii a odletět do Velké Británie. Právě tam se nachází poslední svobodný princ, který nemá žádnou vadu (i když je to zrzek, ale co už), a který je v produktivním věku – princ Harry. A ačkoliv se brány Buckinghamského paláce ne a ne otevřít, Camilla je rozhodnutá, že s princem to bude láska na první pohled. (Indigo Film)

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Nepohybuju se ve společnosti smetánky, takže to třeba bylo autentické, dělat ze sebe namyšlenou dementní krávu, ale jinak to ušlo. ()

martinkaziki

Přiznám se, nedokoukala jsem. Vydržela jsem zhruba do poloviny, dál už to nešlo. Nezasmála jsem se ani jednou a ještě byl na slečnu, co se v dětství živila jablky z frňákovníku hroznej pohled. Nadsázka, ironie, parodie?! Tak tady to nějak šlo mimo mě. Pařížská blbka mě totálně iritovala. ()

srolyma

Šáša baron Cohen v sukních aneb women friendly Borat. To srovnání samozřejmě je na místě a ne že ne. Slečna Camille měla naprosto jasnou inspiraci a to, že to pojala zcela po svém, jí slouží jen ke cti. Takže ač kopie, tak skvělá zábava s Boratem naprosto srovnatelná. Nečekané překvapení. ()

blondboss

Francúzska komédia inak. Snaha o nového ženského Borata v mixe záberov zo skrytej kamery. Celkom zaujímavý nápad, ktorý neskončil až tak tragicky, aj keď druhá polovica filmu už len varila z vody. Normálne by to bolo za dve hviezdičky, ale tretiu pridávam za tú ideu natočiť prakticky celý film skrytou kamerou. 55 % ()

Rhod

Tento film by som hodnotil tak z dvoch strán. 1 - niektoré scény stáli za to, celkom aj pobavili, bral som to ako jackass. 2 - miestami zase to bolo až vrcholne trápne, a nemalo to nič spoločné s humorom, ktorý mám rád (ale tých bolo pre mňa menej ako tých vtipných). Pozoruhodné u mňa celkom bolo, že kvázi ten film mal aj nejakú zápletku, ktorú sa snažil vyriešiť, čo hodnotím ako plus. Myslím si, že na tento film musíte mať radi taký humor, ako sa tam prezentuje (nazval by som ho tzv. jackass humor, resp. svojský ). Ak takýto humor radi máte (ako ja) miestami sa pobavíte a poviete si, odkiaľ táto slečna berie na tieto veci gule? Ak takýto humor radi nemáte, tento film vám príde trápny a úbohý. Toť vsjo. ()

Neymar11 odpad!

Velmi lituji dvaceti minut strávených u takové sračky. Dlouho se mi nestalo, že bych něco nedokoukal, ale o tomhle "filmu" nechci už nikdy slyšet. ()

M_crha

Nabízí se srovnání s Boratem, ale Blbka je taková nenucenější a méně "kameňáková" . Z pohledu muže mi to k té , ženě a ženské logice tak nějaka sedí více prostě něco jako blbá blondýna (Camilla není blondýna). Možná jsem šovinista ,ale kralovsky jsem se bavil. Ten film neni nic světaborného prostě průměr, ale Camille tomu dává takový zajímavý něžný rozměr proto 4 hvězdy. ()

gael83

Instantní light verze Borata s mírně nesympatickou Camille, která s neutuchajícím sebevědomím, odvážně se vrhá do vod aristokracie. Jestli to je nebo není vtipné těžko soudit, protože sem se zasmál jednou, na druhou stranu je to zábavný koncept, který vyžaduje 100% improvizaci a tady to jde spíš po povrchu. Neurazí, ale řachanda to neni. ()

kamilek2

Název mi přijde celkem divný, ale vlastně díky němu od toho člověk nečeká superdramatické dílo a tak to asi má být. Čelkam jsem od toho prostě zábavu a nic víc a to film naplnil tak, že průměr dobře odvedená prace. Pozítří už o tom filmu nebudete vědět a vyšumí jako óstatní filmy tohoto modelu. ()

tmag22

Takhle jsem se dlouho nepobavil, totální úlet. Vůbec bych to nesrovnával s Boratem ten mi přijde daleko tvrdší typ humoru a spíš jako brutální skrytá kamera. Tohle je více uhlazené a neřekl bych tak prvoplánové. Je to situční komedie, která jede od začátku do konce. A co hodnotím pozitivně je, že to nepadá do trapnosti. ()

QeeBee

Nijak zvlášť vtipné, spíše až nudné a předvídatelné. Místo buranského a naivního Borata, francouzská blbka s hypertrofovaným sebevědomím. ()

jjbaraque

Snad jen stručná poznámka k názvu, kdy blbým překladem trpí snad většina francouzských filmů, které se u nás uvádějí. Je to Blbka, Princezna srdcí. Pokud budeme ten název (a nepochybuji, že autorky vzhledem k tomu, jak je vedeno francouzské vzdělávání, to tak myslely) chápat v historickém kontextu, dostaneme další úroveň, na níž lze film chápat. Co se filmu týče, je přesný, trefný a třebas právě proto, že se nesnaží být korektní, což je nejlepší cesta k záhubě. ()