Krásná služebná Jennifer Lopez jednoho dne okouzlí hotelového hosta Ralpha Fiennese. Jenže on je vlivný a bohatý kandidát na senátora a ona jen chudá matka s výřečným synkem! Marisa Ventura pracuje jako pokojská v hotelu Beresford a stará se o desetiletého syna Tye. Jejich poklidný, i když zdaleka ne bezstarostný život se změní, když se v hotelu ubytuje bohatý kandidát na senátora Chris Marshall s asistenty Jerrym a Danem, psem Rufusem a dalšími členy početného týmu. Jeho pokoje má na starosti právě Marisa s kolegou, etážovým číšníkem Lionelem. Vedlejší apartmá sdílí panovačná Caroline Laneová. Marisin bývalý manžel zruší rybářský víkend se synem, a protože Marisa o víkendu slouží, musí ho vzít do práce. Marisa podléhá přemlouvání kamarádky Stephanie a vyzkouší si elegantní kostým Caroline Laneové. Ty se ve výtahu seznámí s Chrisem a jeho psem. Chris se vzápětí seznámí s jeho matkou, kterou omylem považuje za hotelového hosta, bydlícího v luxusním apartmá. Pozve ji na procházku a stráví s ní příjemné chvíle. Marisa mu zamlčí, že je obyčejnou pokojskou. Chris pozve na oběd Caroline, o níž se domnívá, že je Marisa. Není divu, že když žena dorazí, je poněkud v rozpacích. Když pak Marisu zahlédne na ulici, nedá se odbýt a pozve ji na večírek. Lionel jí poradí, aby šla a počínající vztah ukončila dřív, než dojde k maléru. Díky kamarádkám krásně učesaná a oblečená Marisa Chrise okouzlí. Marisa nedokáže říci Chrisovi pravdu a dvojice stráví příjemný večer. Další den však Caroline odhalí pravdu a postará se o to, aby Marisa dostala výpověď´a Chris poznal pravdu. On i Marisa se pak snaží žít jako dřív, je však jasné, že jeden na druhého nepřestávají myslet. A je to nakonec Ty, kdo se rozhodne jednat a dát je zase dohromady. (TV Nova)

freedom3112

Naivní snímek o tom,jak popelka ke štěstí přišla. Ale nebylo to zas tak špatný.V křesle, za pošmourného dne, bylo milé se na to podívat. Mimochodem, malý Tye hrál brilantně a našlo se i pár opravdu inteligentních okamžiků :) ()

MirkaP

Nic mimořádného, ale přesto jsem se ráda dívala na lidi bez roušek, kteří se scházejí v množství libovolně velkém. Fakt mám depku, takže jedu lehkou stupidní romantiku a tohle bylo fajn. ()

PlysovyMacko

Romantika pre ženy. Naivný príbeh o tom ako chudobné dievča prišlo k šťastiu. Veľká láska z nuly na sto. Jennifer mam rada, na mňa to funguje. ()

ostravak30

Krásná pokojská je přímo učebnicová Hollywoodská pohádka o tom, jak obyčejná pokojská ke štěstí s pohledným milionářem přišla. Pravda také je, že kandidát na senátora se zdá být trochu povrchní. Jako pokojské by si ji nikdy nevšiml, ale jako hosta ano. Od začátku vše směřuje k velké lásce, jen těch komplikací není tolik. Jediná je vlastně neznalost vzájemných sociálních poměrů. Jinak je tenhle film ale strašně jednoduchoučký. ()

worm14

Další z řady "povedených" romantických komedií. Tahle sází na JLo v hlavní roli, ale to podle mě moc nefunguje. Děj provází hromada nelogičností a ten konec tomu nasadil korunu. ()

MartyMcFly89

Nehezká Lopez boduje. Její hudbu může ještě někdo poslouchat, to uznávám že jsou takové typy. A i se někomu líbit, ale ne mě. Pro mě je to nezajímavá herečka v nezajímavém americkém zpracování o nule zezdola, která se snaží vyškrábat nahoru (ta je tak roztomilá, jéé-bléé). No není naše zpracování Popelky, jedno z těch dvou klasických - barevné, či černobílé, lepší ? ()

Seuata

Tohle je film, u kterého bohatě stačí, když běží jednou za čas v televizi. A pokud zrovna není co na práci, tak proč se nekouknout a neodpočnout si u nenáročného filmu. Jinými slovy: Nic závratného. ()

Charlinka

Začínám mít dost J.Lo. Ve všech filmech, které jsem s ní viděla je to vždycky samé a nasadí ten svůj ublíženej výraz. Ona je ta chudá, ztrápená menšina. V prvním filmu jsem jí to věřila, v druhém jsem na to přistoupila, ale dál už jí to prostě nebaštím. Ralph se zde taky vůbec nepředvedl a upřímně ze všeho nejradši jsem měla toho jejího malýho kluka. A pak ten bílý kabát : ) ()

Kokutek odpad!

Hloupý příběh, herecké výkony stojí za starou bačkoru. Typ filmu, kde člověk přesně ví, co se stane a jak dopadne. Béčková továrna na klišé a slzy hloupých krav. Nic jinýho jsem ale ani nečekal. ()

lobo87

Jednoduchý, miestami hlúpučký príbeh, priemerné herecké výkony, bez vtipu. Ale so sympatickým obsadením (Fiennes, Hoskins), pohodovou atmosférou a primeranou stopážou. Odpočinkový film... 55% ()

Kytarka

Je zajímavé, jak čas mění vnímání. Jako naivní, nezralá dvacítka jsem obdivně hleděla na tento typ filmů od začátku až do konce, hltala Bravíčko a mou nejoblíbenější spisovatelkou byla Lenka Lanczová. Střih, klapka, akce o deset let, moře filmů a nespočet knih později a Kytárka v parném, pozdně srpnovém večeru přemýšlí, jakou nenáročnou slaďárnu by si tak pro ukrácení volné chvíle jen pustila. I pustí si Krásnou pokojskou a s nostalgickou slzou v oku vnímá první záběry a latinskoamerický hudební podkres. Střih, klapka a další akce při závěrečných titulcích a já tady sedím s hlavou v dlaních a na mých rtech se usazuje nevěřícný úšklebek: Byl ten film vždycky tak hloupý? :) ()

harycek

Limonáda , ale mě se to líbilo, ano jsem neobjektivní a zaujatý a o to jde!!!! Film je o tom: slovy klasika "Jak se Vám líbí" ??? ()

FISSSH

Záleží na tom, co kdo od filmu čeká...zkuste někdy nečekat nic a budete relativně mile překvapeni. Uznávám, není to nic nového, ale zase mi přijde, že na tomhle poli se ani nic nového vymyslet nedá. ()

Goodlooker

Proč musí mít každý film nutně nějaký hlubší "teologický" smysl, když jde hlavně o jediné, aby film zabavil. Já jsem se u vnadné Jennifer a charismatického Ralpha v pozadí celkem unylého scénáře bavil a to se u některých (Alexander apod.) vysokorozpočtových filmů říci nedá... ()

SonyLucy

Lopez jako novodobá Popelka vypadá dost nudně, přehlédnout se nedal její velký zadek, na které si tolik zakládá. Jednoduchá a poněkud nudná zápletka. Pretty Woman nesahá ani po kotníky!!! ()