Krásná služebná Jennifer Lopez jednoho dne okouzlí hotelového hosta Ralpha Fiennese. Jenže on je vlivný a bohatý kandidát na senátora a ona jen chudá matka s výřečným synkem! Marisa Ventura pracuje jako pokojská v hotelu Beresford a stará se o desetiletého syna Tye. Jejich poklidný, i když zdaleka ne bezstarostný život se změní, když se v hotelu ubytuje bohatý kandidát na senátora Chris Marshall s asistenty Jerrym a Danem, psem Rufusem a dalšími členy početného týmu. Jeho pokoje má na starosti právě Marisa s kolegou, etážovým číšníkem Lionelem. Vedlejší apartmá sdílí panovačná Caroline Laneová. Marisin bývalý manžel zruší rybářský víkend se synem, a protože Marisa o víkendu slouží, musí ho vzít do práce. Marisa podléhá přemlouvání kamarádky Stephanie a vyzkouší si elegantní kostým Caroline Laneové. Ty se ve výtahu seznámí s Chrisem a jeho psem. Chris se vzápětí seznámí s jeho matkou, kterou omylem považuje za hotelového hosta, bydlícího v luxusním apartmá. Pozve ji na procházku a stráví s ní příjemné chvíle. Marisa mu zamlčí, že je obyčejnou pokojskou. Chris pozve na oběd Caroline, o níž se domnívá, že je Marisa. Není divu, že když žena dorazí, je poněkud v rozpacích. Když pak Marisu zahlédne na ulici, nedá se odbýt a pozve ji na večírek. Lionel jí poradí, aby šla a počínající vztah ukončila dřív, než dojde k maléru. Díky kamarádkám krásně učesaná a oblečená Marisa Chrise okouzlí. Marisa nedokáže říci Chrisovi pravdu a dvojice stráví příjemný večer. Další den však Caroline odhalí pravdu a postará se o to, aby Marisa dostala výpověď´a Chris poznal pravdu. On i Marisa se pak snaží žít jako dřív, je však jasné, že jeden na druhého nepřestávají myslet. A je to nakonec Ty, kdo se rozhodne jednat a dát je zase dohromady. (TV Nova)

Dexter666

Ako romantika málo romantické (chémia nefunguje), ako komédia málo vtipné, ako sociálna agenda slabučké. Zle napísané dialógy, občas katastrofálny scenár. Je to zvláštne - jednotlivci sú dobrí aj Hoskins, aj Finnes a Tucci a určite aj J.Lo. Celok je však rozporuplný a je to škoda, išlo o to, aby sa na niektorý žánrový odtieň Wang zameral viacej a mohlo z toho niečo byť; takto je to film podľa vzorca - jedenkrát a stačí. ()

janulin123

Jennifer Lopez nemám ráda naproti tomu jsem obrovský fanoušek Ralpha Fiennese. vidět tuto kombinaci bylo opravdu zvláštní...oravdu nevím, proč do toho Ralph šel, ačkoliv právě on byl jediný bod filmu, který nebyl tak strašně průměrný. Opravdu nechápu, kdo může spadnout tak strašně hluboko a natočit tak odporně neoriginální film. ()

najby

Od Jennifer mě to nepřekvapuje, ale proč i Ralph Fiennes?! Tu jednu hvězdičku dávám za pár vtipných momentů s Natashou Richardson... jinak odpad. ()

DansteR

Kdo tohle zas vymyslel? Taková blbost...politik a pokojská? Kdo to kdy viděl? Hold horší než klasická hollywoodská romantická komedie, blbý námět, zbytečně dlouhé a nechápu co tam děla Ralph...No snad ani dívat se na to nedá. ()

Veeria

Celkem příjemná podívaná, která dokáže vyloudit úsměv na tváři. 3 hvězdičky si právem zaslouží. :) ()

Konys

Jennifer Lopez je nejen "uzasna" zpevacka, ale zajiste i "dechberouci" herecka! Ty romanticke komedie, to je proste mor. Nicmene musim uznat, ze tohole neni tak starsne prudici jako Pretty Woman. Takze z toho duvodu jedna hvezda. ()

Saxos

Obětavá samoživitelka, příslušnice národnostní menšiny, urputně pracující, jako spravedlivá a nekompromisní šmudlinka v hotelu, ke svému princi přišla. Ještě jí chybělo několik rozlousknutí oříšků, střevíček na nožku, a bylo by to dokonalé. Pro promítání v místech výdeje sociální podpory pro méně přizpůsobilé ideální. Zájem o práci by určitě stoupnul. ()

LencaN

Já vím, že je to nejspíš brak. Nic moc zápletka, předvídatelné, zvláštní chování postav, sem tam klišé. Ale bavilo mě to zkouknout, už možná celkově potřetí. Je to oddechové a nenáročné. S herci jsem neměla problém, spíš jsem se divila, že je jich tam tolik známých a dobrých. Pár světlých a vtipných momentů střídá několik velice nepovedených. ()

Radek273

Kruté hodnocení romantické klasiky, která úspěšně splnila svůj "tovární" smysl. A to vůbec ne špatně! Jasně, má to nějaké mouchy, někdy dost velké, ale kdo si jde pustit tenhle filmový žánr s úmyslem se vzdělat ?! ()

Tomas_PO

Milá love story z roku 2002, o idealickom romániku kandidáta na senátora a hotelovej slúžky, stvárenou Jennifer Lopez. Jej výkon je na prekvapenie bezproblémový, dokonca až sympatický. Stanleymu Tuccimu táto úloha veľmi nesadla, no na neho sa pozerá stále skvele. A samozrejme očarujúci New York. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

meda2016

Krátce - předvídatelně vypočítavý snímek. Dobrovolně využívaný snílek se snovým obličejem a budoucností se na první dobrou zamiluje do kávové krásky s větším zadkem a menším synkem. A Bob Hoskins jako vždy suverénní. ()

Heywood

Samozřejmě, že je to variace Popelky, ale natočená vkusně, se zápletkou, mírně komediální a s povinným šťastným koncem. To ale zase není tak málo a hlavní protagonisté byli koukatelní. 55% ()

Kojak

Sice skoro každý říká, že to je nuda a tyhle filmy typu "popelka" jsou vždycky na stejný brdo, ale tohle byl zas film, který mě po dlouhé době dovedl rozbrečet. Naposledy se to povedlo filmu Město andělů. Si prostě nemůžu pomoct ale tomuhle filmu dávám 4 hvězdičky. ()

os10

Tak tento film dokázala z naší rodiny ocenit jen má matka. Americkou popelku vskutku nemusím, i když v podání Jennifer něco do sebe samozřejmě má. ()