Šimon a Matouš jedou na Riviéru

• Španělsko Simón y Mateo (více)

Klasická komedie s hrdiny kopírujícími Terence Hilla a Buda Spencera nabízí tradiční příběh dvou neohrožených hlupáků, kteří nevědomky pašují zbraně přes hranice. Ani tentokrát nechybí velká řada nezapomenutelných scén a geniální ústřední melodie. (Levné knihy)

K.O.vi

Jeden z nejlepších českých dabingů (alespoň co se komedie týče). Pane Přeučile, smekám. Barrandov forever!!!! ()

Riker

Velmi zdařilá kopie komedií ala Hill a Spencer. Výborná hudba, celý film má spád, bitky na úrovni :-), prostě skvělá oddychová komedie. Jmenuji se Frů-Frů. :-D ()

Pathetic

Jak už tady bylo řečeno ,celé mládí mě to doprovázelo ,nespočetně krát natom byl v kině a i dnes se na to rád podívám a zaspomínám. Patří to k mládí , krásný to věk kino nejvíc tak za pětku. ()

superzurda

Tohle duo jsem znal jako dítě dříve než dvojici Spencer - Hill. A i když tu druhou mám raději, ani zde se nejde ubránit úsměvu a pobrukování hlavní melodie. ()

paddy35

Slabší než jednička, navíc jedničce podobné, ale přesto velmi zábavné. Dominic Barto ve své životní roli. ()

TheBrain

Pozeram, že aký sú divný tento Bud a Terence, no oni to nie sú, hovorím, že trápny imitátory, no musím povedať, že som sa pritomto nasmial tak veľmi, že som si istý, že nie je film s B&T ktorý by ma pobavil viacej, ako toto ()

wray

viem ze ked som bol maly tak toto bol pre mna jeden s top filmov - proste strasna sranda, super hlasky, bitky... a dvojka (na ktoru sa po dlhom case este len chystam) to bola uplna lahodka! dnes po cca 20 rokoch som sa na to pozeral a ano, bola tam nostalgia, ale vtipy uz boli nejake trapne, cele to bolo take "detske" a aj ked je jasne ze takyto film sa neda brat vazne - bolo to proste slabe :/ Jedine co sa mi za 20r nezmenilo a stale bolo vyborne je hlavna piesen, ale to este dobry film nerobi. Proste - nebudem kazit nikomu iluzie ak si to chcete pozriet z nostalgie (prvodivakom ale fakt neodporucam...), mozno vas to oslovi viac, ja som bol sklamany, tak len 1* (ale ako vravim - nic to nemeni na tom ze sa chystam aj na 2jku :)))))) ()

Tuty

Jo to byly časy, když jsem u toho filmu jako malej vydržel do zničení videokazety a žil v domnění, že hlavní postavy jsou dvojníci Terence Hilla a Buda Spencera, protože mi to řekla máma. To nebyl jsem úplně hloupej, ale sežral jsem to i s navijákem. Navíc je divné, že i když se na film po letech podívám znovu, pořád je to slušná sranda od začátku až do konce. Navíc s výbornou hudbou; to Italové a Francouzi uměli vždycky vybrat. Minimálně stejně kvalitní jako jednička. ()

Dawe2

Musím 4*. Na tomhle jsme vyrostli. Dodnes je to sranda a pobavení, což je samo o sobě po téměř půl století slušný výkon. ()

v.indruchova

krásné vzpomínky na dětství a na dědečka který se smál až do posledních chvil. Některým scénám se dá zasmát i dnes :) Když člověk vidí blbů na světě neubylo. trochu parkouru a lehkého násilí. :) ()

david141474

Jak já tyhle dva dementy miluju. Dvojníci Buda Spencera a Terence Hilla, Paul L. Smith a Antonio Cantafora si to fakt dávají a já jim to žeru. Tenhle film už vidím potřetí v životě a zatím absolutně nezklamal a já jsem za to neskutečně rád. Jak už jsem říkal, Paul L. Smith a Antonio Cantafora jsou neskutečně podobní legendárnímu duu Buda Spencera a Terence Hilla, dalo by se říct dvojníci. A to doslova. Tohle duo taky není vůbec špatný a já si užíval každou vteřinu tohoto skvělého filmu. Tihle dva dementi Šimon & Matouš si jedou to svoje a já to miluju. Tolik vtipných scén jsem v jednom filmu jsem už dlouho neviděl. Tolik jsem se nenasmál od Medvěda na koksu a to je co říct. Děj je velice solidní, ani minuta nenudí. Hlavních 5 záporáků je velice solidních, ale ten jejich vůdce je taky velice solidní. Ale ten způsob jakým ho Dominic Barto ztvárnil je skvělej. Takhle ironickej film je velice solidní a já z celého srdce doporučuju tenhle i druhý díl! 10/10 Ani na potřetí to nenudí! ()

Mic-hal

SpencerHillivska klasika paradoxne bez Buda Spencera a Terence Hilla. Tuny nesmrtelnych hlasek. Tenhle film me rozesmeje i dnes a to ho znam vlastne nazpamet ()