Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

oveckaoa

Jedna ženská je na mateřské s 2 dětmi. Musí se o ně věčně starat,vozit je do školy dělat jim úkoly a do toho ještě musí pracovat v práci ve výrobě kávy.Jednoho dne si řekne a dost a vydlábne se na to najde si 2 podobné ženské a začnou si užívat života. Pak jim, ale začne někdo dělat bordel v životě tak se polepší a začnou se naráz ničeho nic. Spíše průměrná komedie s 4 vtipy nebo scénami (Isis,Van Diesel, scéna jak si zkoušela ty šaty a říkaly,že to má tak na pohřeb a scéna jak potom šly na tu party a ty děcka na ně hleděly). Jinak to není vtipné vůbec její manžel je tam úplně zbytečný a ten co ho balila zase dostane málo prostoru (scény s ním patří k nejlepším ve filmu). Navíc zde chybí komu fandit ženská co si nabouchá 5 děcek (možná jich měla dokonce i víc) a nezvládá to moc sympatii nepobere (rozumný člověk si řekne proč si jich chtěla tolik) druhá se radši pro změnu stará o to s kolikati chlapi se vyspí než o vlastní děcko (na konci mu řekne, že ho má ráda to je krása cca 5 roků na něho dlabala a pak mu řekne, že ho má ráda). Postava Mily to též moc nezachrání (kvůli kámoškám se vydlabat na práci) a ta její sokyně ve škole je postava úplně zbytečná (nemám rád ty rozmazlené fifleny co mají prachů jak šlupek a neví co s něma) P.s. v rámci rasové korektnosti zde nejenže tančí Běloši a Černoši, ale dokonce i Arabé (předpokládám, že v druhém díle bude Žid nebo homosexuál). P.s.2 závěrečná scéna mě připomněla Královnu Ročníku tam na konci každý říkal jaký je mimoň tady pro změnu každá ženská říká jak dlabe na vlastní děcka. 20 procent za hudbu a 20 za film více ani omylem. ()

Mishqo

70% ... Sem tam klišé, sem tam hlucho, ale inak poriadna dávka zábavy. Kathryn Hahn je úplne že najviac. Zbožňujem ju. Celkovo veľmi vydarený cast. Ak máte chuť sa zasmiať, tak choďte do toho. ()

sahe

Dlouho jsem se tak nezasmála, jako u tutoho filmu. Jde o to, že je tedy převážně určený ženám, možná více matkám, ale to nevadí. Chlapi ho asi moc nepochopí. Takže ženy, chcete vypnout? Pusťte si tento film. ()

VasaX

Tuctová komedie, tuctová šablona, tuctové vtipy a tuctové herecké výkony. Ale i tak jsem se bavil, ale to zejména a hlavně díky Kunis a Bell. Vtípků je tam dost, má to spád a jako oddechovka to slouží skvěle. Kvalita vtipů a gagů je na úrovni talentu těchto domácích putěk, takže si už žádný význačnější nepamatuji, stejně tak jsou charaktery čistě šablonovité a ploché a svou existencí se omezují pouze na oněch 100 minut filmu. American dream, happyend jak kráva a všechno dobrý prostě, takže přeji příjemnou a pozitivní, mentálně dietní, podívanou. ()

Sany33

Typická americká komédia so všetkým čo k tomu patrí teda dejom pritiahnutým za vlasy, postavy z absurdnými reakciami a nápadmi. Ale na druhú stranu nie je to vyslovene trápne čo teda veľmi oceňujem. Dobre sa na ten guláš aj pozeralo za čo mohla nemalom mierou Mila Kunis ktorá sa mi v poslednej dobe veľmi páči aj v absolútne nezmyselných filmoch ako je tento. Ale ako som spomínal ako odychovka na dlhé letné večery je to adekvátne a odporúčam. 60% ()

zdenny

Jedna z řady vulgárních amerických komedií, která, kdyby si udržela náboj z první třetiny filmu, mohla by pomýšlet i na čtyři hvězdy. To, co film vrátilo do tříhvězdičkových mezí, bylo usměrnění do sociofilosofické roviny, kdy si mají všichni uvědomit, že matky nemají úplně růžový život, že potřebují občas vydechnout a někdy mohou být i trochu sobecké a myslí jen na sebe. S tím problém nemám a souhlasím. Jenže jsem od filmu čekal brutálně výživnou jízdu matek v nejlepších letech, které paří, paří a paří. Protože pro samou starost o rodinu již zapomněly, že život má i relaxační stránku. Některé fáze byly vzhledem k počáteční náloži poněkud přeslazené. ()

Autogram

Našťastie to nie sú trápne padesátky, ale Mila Kunis je veľmi svieža tridsiatka. Horšie je to už s videoklipovým štýlom filmu a celým americkým ZRPŠ, kde voľba trápneho predsedu vyzerá ako voľba prezidenta štátu. Pár zábavných momentov sa vo filme našlo, nie sú to perverzné reči učiteliek, ale sú to až titulkové scény, kde sa stretli herečky so svojimi skutočnými matkami, za tie je druhá hviezda. –––– No, možno to nebol Vin Diesel, ale rozhodne som trtkala s plešatým chlapom. ()

JustMeeKatie

Má očekávání na tenhle filmy nebyla moc velká a možná díky tomu jsem byla mile překvapená, že se mi film docela hodně líbil. Námět je rozhodně originální a výstižný. Jsem si jistá, že mnohé maminky zažívají právě to, co je vyobrazeno v tomhle filmu, asi ne úplně na takové úrovni, ale je mi jasné, že být v dnešní době dobrá máma prostě není lehké. "Matky na tahu" samozřejmě obsahují i takové ty tradiční americké trapnější scény a postava Kathryn Hahn se v naprosté většině případů postarala o zásobu sprostých výrazů, ale mně to celkový prožitek z filmu zase až tolik nepokazilo. Mila Kunis zde byla senzační, Kristen Bell jako obvykle roztomilá a Christina Applegate si zahrála vážně parádní mrchu, kterou jsem po celou dobu nesnášela. Hodně se mi i líbilo, jak v závěrečných titulcích byly rozhovory se skutečnými maminkami hlavních hereček. ()

andalin

Super odpočinková komedie, která mě začla zajímat už po shlédnutí traileru... Ale bála jsem se, že tam veškerá sranda skončí a film nic dalšího nenabídne - naštěstí jsem byla na omylu. Všechny tři hlavní postavy byly skvělé, zajímavé a celý (prakticky vyprodaný) kinosál při párty scéně v supermarketu hýkal smíchy. Zklamal mě akorát typicky americký happyend, kdy si všichni stoupali, tleskali a všechno dopadlo dobře. (spoiler?) (když už jsme u spoilerů, neměl by na to chodit nikdo, kdo ještě neviděl poslední dvě sezóny her o trůny) ()

Wbcko

První hodina v pořádku, ale během závěrečných scén jsem měl chuť vystřelit mozek z hlavy. Alespoň, že Mile to sluší. ()

P1tr

Naštěstí se nekoná laciná ženská napodobenina Pařby ve Vegas a dalších mužských kalících komedií a Matky na tahu mají vlastní tvář a co je ještě důležitější, mají kvalitní a chytlavý humor. Každá z postav je jiná, ale všechny vyčarují mnoho různorodých vtipných situací, kterým v silném zastoupení kraluje skvělá Kathryn Hahn. Matky se na tahu dokáží pořádně odvázat, až jsem se mnohdy divil, že jsou ochotny zajít dál, než proslulé mužské komedie stejného ražení. Fanoušci dobrého humoru by tomuto filmu rozhodně měli dát šanci, neboť jde o velmi vtipný a sympatický zážitek, který si užijete naplno sami i s partou přátel. ()

Soweek

Nemohu si pomoct, ale film působí hodně levně. Humorem se autoři očividně chtěli přiblížit skupině okolo Setha Rogena, ale hlavní ženská trojice prostě tenhle humor nezvládá a u všeho vypadají hrozně nuceně. Občasné povedené frky film alespoň trochu zachraňují. ()

herr_carter

Ano, jak tu říkají mnozí, je film určen spíše asi pro ženské publikum, nicméně já jsem se v rámci oddychu při léčení zánětu příušnic bavil téměř dokonale. Milu Kunis bych asi moc nekomentoval, ta opravdu vypadala ve své roli ustarané a unavené matky hodně kovaně, podobně jako například takový Kikinčuk v roli matematického génia (nebo prostě Kikinčuk v jakékoliv herecké roli). Film v dobrém slova smyslu zabíjí dvě osoby - jednak monstrózní svině Christina Applegate, které jdou potvory opravdu ku pleti, ale především Kathryn Hahn, jež je dokonalým převtělením klasického chlapa do ženského těla. Film mě jednoduše hodně pobavil................ moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

sedm.1

Skvělá, vtipná a fungující zábava. Že budu zrovna těmito slovy začínat komentář k tomuto snímku, to bych tedy vážně nečekal ani v těch nejdivočejších snech, jenže ejhle, zatraceně příjemné překvapení je na světě a já se zas po dlouhé době u nějakého snímku upřímně a nenásilně pobavil. Jasně, jedná se o ten nejklasičtější hollywoodský produkt, plný kýče, oslavující nezpochybnitelné a neochvějné americké hodnoty, vyúsťující v moralitku nejtěžšího kalibru, ale na to sere pes, když je to zpracováno tak úderně, jako právě zde. Zápletka je tedy tuctová, až to bolí, ovšem má zatraceně výkonný spád a tah na bránu, prakticky pořád se něco děje a hluchých míst je zde skutečně minimum. Tvůrci se tu navíc úspěšně vyhýbali až přespřílišnému sentimentu a tlačení na pilu, co se emocí a kýčovitě nesoudných keců týče, spíš naopak překvapivě vsadili na poměrně nekorektní a vostrý humor, plný vulgarit a sexistických narážek, což mě překvapilo o to víc, že se jedná v podstatě o čistě „ženský“ film, ale je prostě fajn pro změnu vidět, že se dokážou takhle kurevsky odvázat i dámy, ehm, pardon, matky :-) Velkou předností filmu je jinak samozřejmě i skvělý casting, který funguje až do té nejposlednější roličky, ikdyž přeci jen jedna ženština tu nad ostatními jasně vyčnívá, a to Kathryn Hahn, která tu vážně působí jako, s prominutím, ze řetězu utržený hovado, a ta tu fakt svýma hláškama a gestama prostě kraluje. Bad Moms je tak zkrátka skutečně zábavná jízda, na které si sice většina erudovaných filmových kritiků s gustem smlsne, ale jen trochu normální divák si u této podívané minimálně odpočine, ba dokonce upřímně pobaví. Za mě fakt milé překvapení a těším se na dvojku! ()

Lukoboss

Zaprvé se divím, že to netočila ženská, když se to vlastně týká mateřství, ale na druhou stranu by ten humor potom byl pravděpodobně o něco mírnější. I když hned musím dodat zadruhé, a to, že když vidíte trailer, čekáte šílenou komedii plnou nekorektního humoru, no bohužel to se nedostaví, protože v těch ukázkách už jste vlastně viděli skoro všechno. Chyba! A vůbec nejhorší na celým tom filmu je, že vlastně nikam nevede. Nemíří k žádnýmu cíli, nic se v podstatě ani nezmění, jenom dojdeme k tomu, že každej má nějaký svoje problémy (v tomhle případě teda matky) a nemáme člověka soudit jen tak, aniž bychom znali nějaký to pozadí, který se za tím skrývá. A dokonce i ta největší svině je vlastně nakonec v pohodě, protože ona to tak přece nemyslela (WTF? Tohle jsem vůbec nepobral a nedočkal se nějaké satisfakce). Takže jako OK, místama to pobavilo (nejlepší hlášky má totálně ujetá K. Hahn), ale nějaká superpecka to rozhodně není. ()

Kratas558 odpad!

Naprostá ztráta necelé hoďky a půl mého života. Je to nudné, předvídatelné, totálně sračkoidně klišoidní (přesně tak hrozně, jak to zní) a není tam naprosto žádná vtipná scéna, která by byla minimálně z poloviny přirozená a neopírala se o povrchní a prasečinkové vtípky o koulích, penisech, vagínách, předkožkách a já nevímco ještě. Pokus o "teenage komedii" pro dospělé trochu nevyšel, opravdu mě nenapadá žádná cílová skupina, která by se v tomto viděla, snad jen totálně zhulené "rádoby" matky. ()

Benedygtus

Myslim, ze se to mohlo udelat i trochu strizlivejsi a s trochu vytribenejsim humorem, ackoliv parkrat jsem se taky zasmal a taky asi nebudu uplne cilova skupina, ale mel jsem zkratka naladu na nejakou velkou blbost tak jsem ji dostal. Za me 45% Jeden for(asi nejlepsi) za vsechny, abyste meli predstavu o co teda go: Amy: "mybe if you cleaned the kitchen, made the kids dinner, cared for someone other than yourself.. I would give you so many blowies, your fuckin' dick would explode." Mike: "My dick would never explode 'couse it's indestructible! P.S.: Doporucuju komentar uzivatele Gemini, sice delsi, ale vystihuje film do nejmensich detailu! ()

iXtr3m3

Neškodný priemer. Pár vecí skvelých, pár zbytočných, nechutnosti našťastie žiadne. Na občasné pozretie fajn. ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér