Šílenství proutěného košíku

(festivalový název)
  • USA Basket Case

New York - zde se nachází špinavý hotel Broslin. Jednoho dne sem zavítá podivný mladý muž, který sebou stále nosí zamčený koš. Do tohoto koše dává maso a povídá si s ním. Co tento koš skrývá za tajemství? Je jasné, že něco v koši žije, ale rozhodně se nejedná o domácího mazlíčka - nýbrž o monstrum, které brzy dostane chuť na nájemníky hotelu. (Chupacabre)

Nikolas__

Divný a divnější. Tohle bylo bezesporu těžké strávit, protože i když jsem nečekal nic velkého, byl jsem si z devadesáti procent jistý že mě čeká alespoň příjemně koukatelné monster béčko, s ne nějak invenčními ale alespoň fajn nápady. Místo toho tu máme devadesát minut totálního bizáru, kde všechny postavy působí otravně, obraz a zvuk jako by se zasekly v době kamenné, ty vole to fakt znělo jak vybuchující traktor. Belial měl být děsivé monstrum, nakonec byl spíše jen nechutným zmetkem - prostě co dodat, zklamání a to jsem čekal jen ucházející nadprůměr s pár fajn pasážemi, ale ani to ne... Nejhorší to není, jen to mohlo (mělo) být lepší. ()

nanamarak1

Herci strašní, vraždy hrozný, triky bídný, zpracování amatérské, přemrštěná stopáž. A ta úvodní scéna je tak strašně blbě udělaná, že jsem to chtěl vypnout. ()

Honzissis

Super filmek! Nápadité, napínavé, příběhově jedinečné... parádní scéna Dr. Kutterová a zapíchnuté skalpely v obličeji :-) jediné co bych vytknul tak je asi hudba, ale jinak nadprůměrný počin! 55% ()

miziafca odpad!

Hlúposť až to bolí. Máme tu 40cm Spidermana s 2 končatinami, ktorý predvádza fyzikálne zázraky. Pretože je to béčko budem prehliadať stupidné scény? Inak ako odpadom to ani nejde. ()