poster

Pařba o Vánocích

 • USA

  Office Christmas Party

 • Slovensko

  Vianočná party

 • Velká Británie

  Office Christmas Party

Komedie

USA, 2016, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JJ.Gibson
  ***

  S odřenejma ušima, obličejem, a polovinou těla za tři. Pár povedených věcí se tu najde. Hezky se dívá na Olivii Munn a Jennifer Aniston, sem tak fórek, sem tam nesnesitelná trapnost a hloupo-děj. Asi na mě lezou Vánoce či co, ale nakonec za ty tři by to snad i šlo...(13.12.2016)

 • misterz
  ***

  Dvojka J. Aniston-J. Bateman v komédiách obyčajne funguje celkom fajn (napr. Šéfovia na zabitie), no v tomto prípade to ani po tejto stránke moc nevyšlo. Na môj vkus tu bolo príliš málo gagov a aj situácií, ktoré by mi dokázali utkvieť v pamäti aspoň na pár hodín. Skrátka príbehovo aj humorne nezáživné a slabé. Priemer s prižmúrením očí. 50/100(28.3.2017)

 • Slarque
  ***

  Jedna z těch docela zábavných komedií. Jen jsem měl dojem, že se tvůrci klidně mohli ještě trochu odvázat, takhle to bylo často jen tak na půl plynu... Ale ani na půl plynu to nikdy nesklouzne do nudy, což je bohužel u současných komedií spíš výjimka než pravidlo. Rozhodně lepší komedie, než jsem čekal podle traileru.(26.12.2016)

 • -OverLord-
  **

  Neznalého diváka může český překlad trochu zmást, ale samozřejmě to nemá s trilogií Hangover nic společného. Vlastně jak se to vezme: bordel po párty je tam stejný, ovšem chybí tomu nápaditost a jistá dávka té správné vyšinutosti. A tak je Pařba o Vánocích pouze další průměrná komedie s několika fajn hláškami, scénami a odkazy, na kterou se dobře kouká, ale už se k ní nevrátíte. Udělat dnes opravdu dobrou komedii je oříšek a do roka jich bohužel vychází jen hodně málo.(10.12.2016)

 • Anchi
  ***

  Šla jsem na to s očekáváním trapný blbosti, a odcházela s tím, že to sice blbost byla, ale vtipná, proto se mi nechce věřit, že v sále to byl, dle komentářů, samej suchar. Na vypláchnutí mozku úplně akorát. Jo a málem bych zapomněla! Olivia... Ach.(8.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace