poster

Pařba o Vánocích

 • USA

  Office Christmas Party

 • Slovensko

  Vianočná party

 • Velká Británie

  Office Christmas Party

Komedie

USA, 2016, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • malylada
  ***

  Začátek velmi povedený, vtipný, především díky postavě managera. Postupem času se to celé okouká a jednoduchá zápletka je mnohdy otravná tím, jak se pokouší o nějaké zvraty. Problém filmu je, že je postav příliš a bohužel ve většině případů otravných. Tvůrci se snaží dát každé prostor a vzniká tak slepenec scén, které buď pobaví nebo úplně znechutí. Jedná se opravdu o tuctovou zábavu a inteligentní humor zde nenajdete. Nad závěrem zvednete oči v sloup, ale nakonec si řeknete, že to nebylo úplně nejhorší......5/10(11.12.2016)

 • AlfaNumerO
  ***

  [ČSFD projekce] Vynecham typka, co se sedel po levici chlastal lahvace a k tomu zral nejaky drozdi a kráá..u, který po mé pravici do sebe rvala při neustálém šustení rvala chipsy (a typka, ktery se smal snad i tomu, ze vidi titulky). Zacatek me primo sral, jak filmovy, tak i ucastnicky, poté dorazrala pravice a levice a s tim se tak nejak zacal objevat i nejaky vtipek, chvilemi vyslovene trapny, chvilkami i vtipny. Celkove nic prekvapujici, od prvni minuty vite, jak film skonci a nema sanci vas prekvapit, coz se taky do puntiku stane, na druhou stranu - parkrat jseme se uprimne usmal, coz vzdcky cenim. 2* jsou malo, 3 skoro moc, ale oci prizavru, uz kvuli tomu, ze jsem kvuli trojici neodesel a vydrzel i pri filmu. 59%(8.12.2016)

 • JohnnyD
  **

  Toto má byť súčasný výkvet SNL? Číry priemer, ktorého absencia zmysluplného príbehu by až tak nevadila ako minimum vtipných momentov a tých pár, čo funguje, je nanajvýš priemerných. Kino bolo plné, ale nesmial sa nikto.(17.12.2016)

 • Anchi
  ***

  Šla jsem na to s očekáváním trapný blbosti, a odcházela s tím, že to sice blbost byla, ale vtipná, proto se mi nechce věřit, že v sále to byl, dle komentářů, samej suchar. Na vypláchnutí mozku úplně akorát. Jo a málem bych zapomněla! Olivia... Ach.(8.12.2016)

 • -OverLord-
  **

  Neznalého diváka může český překlad trochu zmást, ale samozřejmě to nemá s trilogií Hangover nic společného. Vlastně jak se to vezme: bordel po párty je tam stejný, ovšem chybí tomu nápaditost a jistá dávka té správné vyšinutosti. A tak je Pařba o Vánocích pouze další průměrná komedie s několika fajn hláškami, scénami a odkazy, na kterou se dobře kouká, ale už se k ní nevrátíte. Udělat dnes opravdu dobrou komedii je oříšek a do roka jich bohužel vychází jen hodně málo.(10.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace