Pařba o Vánocích

Vianočná party

Office Christmas Party

Komedie

USA, 2016, 105 min

Dokonalá, vtipná a v mezích správně ujetá nenáročná komedie. Bavili jsme se královsky a budem se bavit určitě i podruhé. Smutným faktem je, že titulky distributor naprosto zprznil, takže jsme se nakonec ani moc nedivili, že se v hledišti kácelo smíchy jen pár jedinců, kteří vládli angličtinou, kdežto zbytek osazenstva si klepalo na čelo, čemu se tak řehtáme..aneb jak zabít potenciál filmu. A btw., podobný vánoční večírek by určitě rád alespoň jednou zažil každý z nás =D(12.12.2016)

Když rutinní improvizovaný stand up s trochu vyššími production values, tak asi takhle nějak, no. Nejede to na maximum, ani to nenudí. Neurazí to odvahou ani konzervatismem, prostě to "je". A "je" to ok.(11.12.2016)

• ScarPoul

Ďalšie výrazné nič. Bateman a Munn su sympatický, ale celé je to ako jeden natiahnutý skeč SNL a priznajme si, aj tie už občas strácajú na trefnosti a vtipnosti. Nudné, ale pri tom to stále kopajúce áčkovú ligu na poli komediálneho žánru. Starnem...(19.3.2017)

Mělo by se to jmenovat jinak, aby to nevyvolávalo spojení s Pařbou ve Vegas. Asi spíš Firemní vánoční večírek. Jo. Není to špatnej film a kdybych to viděl ve verzi s titulkama, a tudíž rozuměl všem těm opileckejm vtípkům, asi bych se bavil ještě o kousek víc. Celkově je to nenáročná komedie se spoustou vtipných momentů a gagů a nelituju stráveného času. Na jedné straně to tedy není tak drsné jako Pařba ve Vegas, na druhé tam ale není moc nekomediálního balastu. Za mne slušné tři kousky a kdybych rozuměl všemu, nejspíš bych dal čtyři. Nejlepší postava mi přišel černý byznysman našňupaný omylem koksem.(30.12.2016)

• -OverLord-

Neznalého diváka může český překlad trochu zmást, ale samozřejmě to nemá s trilogií Hangover nic společného. Vlastně jak se to vezme: bordel po párty je tam stejný, ovšem chybí tomu nápaditost a jistá dávka té správné vyšinutosti. A tak je Pařba o Vánocích pouze další průměrná komedie s několika fajn hláškami, scénami a odkazy, na kterou se dobře kouká, ale už se k ní nevrátíte. Udělat dnes opravdu dobrou komedii je oříšek a do roka jich bohužel vychází jen hodně málo.(10.12.2016)