Když vedoucímu pobočky jeho upjatá sestra ve funkci generální ředitelky společnosti pohrozí, že jeho pobočku zavře, rozhodne se zachránit situaci velkolepým vánočním večírkem, na kterém by ulovil významného klienta, ale večírek se mu poněkud vymkne z rukou... (Freeman Ent.)

majo0007

Tak toto sa vianočnou klasikou určite nestane. V bársakej tupej teenee puberťáckej komédii uvidíte, čo znamená ozajstná pařba. Neuveríte mi, ale v závere mi to pripomenulo 2001: Vesmírnu odyseu - technicky "brilantným" spôsobom sa podarilo nakopnúť internet a celý NY jasal ako neandertálci pri monolite. Cenu za najodpornejšieho tvora opäť vyhrala prdiaca Kate McKinnon (ktorá v roku 2016 stihla dodrbať okrem tohto ešte Ghostbusters a Masterminds). ()

URBAN

Není to Pařba ve Vegas, ale člověk se u tohoto zasměje. Ze začátku to má spíše slabší rozjezd a v některých místech ztrácí drive, ale na to si člověk zvykne. Jennifer Aniston do tohoto filmu přináší konzervativnost, která se tu opravdu nehodí a právě v mnoha částech díky ní ztrácí film drive, ale tato postava se nakonec dokázala taky trochu odvázat. ( 19.3.17/PC ) ()

HorrFi

Byl jsem na to zvědavej v rámci komedií tohohle typu, ale musim říct, že v tomhle případě to dost pokulhávalo a chvilkama jsem se dost nudil, protože už to začíná bejt to samý pořád dokola.. parta bláznů uspořádá obrovskou párty a všichni se ožerou a zfetujou a dělaj blbosti.. nebylo tu nic co by mi utkvělo v paměti, ale scéna jak si chtěl hrát na Tarzana byla fajn.. ()

Lopezka1982

NO tak od filmu jsem moc nečekala, jediný důvod proč jsem šla byl, že mám ráda Jennifer. Film o ničem, děj také, přesně humor, který mně nepřijde vtipný, ale lidé v sále se smáli ... pár vtipných situací tam i bylo, ale spíš trapný, nikdy více to již nemusím vidět, romantika také žádná, takže dvě hvězdy s odřenýma ušima :) ()

chelseaman22

Jalová zápletka bez jakékoliv invence. Standardní průběh diváka pobavit nemůže, stejně tak nudná Aninston, která je k pláči. Faktem je, že debilnější závěr nebylo ale vůbec jednoduché vymyslet. Jen si představte, že krachující firma v jedné minutě vymyslí suprdupr připojení k world wide webu a žádný zaměstnanec tedy nemusí být propuštěn. Paráda. 31% ()

Remivsremi

Děj je jasně nalajnovaný od první minuty, ale podává to příjemným a zábavným způsobem. Je tady polovina SNL osazenstva, zlá Jennifer Aniston, které tato poloha ohromně svědčí, praštěný nápady a fajn atmosféra. Není to žádný komediální zázrak, ale rozhodně se nebudete nudit. ()

Motinski

Priemerná komédia na skrátenie času. Polovičato sa inšpirujúca prvkami z Hangoverov a bez nejakých momentov čo by extra vybočovali zo štandardov. Zabavil som sa ale celkom dobre. Niekoľko krát sa prirodzene zasmial ajkeď ide o rýdzo stupídny humor. Na Oliviu Moon sa pekne pozerá a Batemam jej zdatne sekunduje v sympatiách, no ostatní moc vody nenamútia. (možno ešte Jennifer) Námet sám o sebe ale nemal veľké ambície, takže určite nemôžem hovoriť o sklamaní. Dokonca nebudem mať problém si film pozrieť v budúcnosti znovu. ()

ivan_drago

Hrůzná píčovina... neobstojí jako komedie ani jako průlomový sci fi film... všichni neskutečně otravní, už ani ten anální humor neumí udělat vtipným... reálie filmu nejsou uvěřitelné ani v rámci žánru "bláznivá komedie"... zápletka by oslovila jenom debilního analfabeta či hluchoněmého v komatu... ()

Mrkvič

Druhý den po sobě se chystám na lepší film a nakonec musím sáhnout po "horším". Předchozí pařby měly aspoň pár dobrých scén. Vánoční díl má dvě, u kterých jsem se zasmál, a vždy šlo o nějaký krkolomný pád. Jinak nic. Jako celý Jason Bateman. Bez vtipu a nápadu. Ale jsem rád, že jsem viděl Jennifer Aniston praktikovat kraf magu. Vypadala u toho skvěle a věřil bych jí to. A měl bych z ní strach :) ()

viperDavid

Jennifer poslední dobou hraje strašnou rašpli, ale furt je sexy, to je divný. Olivia Munn byla taky moc sexy na nerdku, jinak příjemná komedie. Rozhodně lepší, než kde jaký slátaniny na podobné téma. T.J. Miller se na tenhle druh filmů hodí ()

Johnny.ARN

Nečakal som nič iné. Dostal som ďalšiu stupiditu s hordou klišé a nalinkovaným príbehom. Cením ale Oliviu za fajn rolu a Jenniferku, lebo zas hviezdila. A dalo sa občas uchechtnúť. 2 z 5 ()

Ryuuhei

Zoufalá situace si říká o zoufalé činy. A bohužel, tenhle film se snaží tlačit na pilu a rozhodně není tou nejlepší „Pařbou“ ze všech. Na jednu stranu mohu uznat snahu o charakterovou stránku, která překvapivě funguje dobře. Ale zbytek je změť přílišné šílenosti, absurdity a nelogiky. Ano, o tom všechny „Pařby“ jsou, ale zde se necítím dostatečně přesvědčen. Ke konci jsem se už dost nudil. 35% ()

Lachtaan

Totální superkravina s tou správně ujetou americkou vánoční atmosférou, jejímž jediným stabilním bodem je plejáda hereckých jistotek. S jejich absencí by se totiž Pařba o Vánocích jevila jako pitomý brak, který svým vtipem ošálí jedině stejně přihlouplé americké kariéristy, kterými jsou zdejší protagonisté. Olivia Munn k sežrání. ()

Pajkenzi

Perfektní komedie, plná zábavy a humoru. Byla jsem velmi a mile překvapena. Jennifer Aniston je skvělá herečka a tuhle roli zahrála fantasticky. Nemám nic co by mě ve filmu chybělo. ()

oveckaoa

Už dlouho se mě nestalo, abych viděl komedii plnou tolikati nesympatických postav a trapného humoru. Už začátek je tak strašný, že jsem se málem poblil (chlápek se rozvádí a právník mu říká vyřídil jsem Vaši žádost bude Vás to stát všechny peníze a Váš barák a pak mu říká a zde je moje sazba). Kdyby to bylo celé o té pařbě dal bych aj 3 hvězdy, ale, že jsou do toho dávané ještě jakési prostitutky a cosi z internetem tak dávám jen 2 navíc nemám rád ničení bez důvodu. P.s. škoda, že se v těch autech všichni nezabili dal bych aj 5 hvězd. ()