Když vedoucímu pobočky jeho upjatá sestra ve funkci generální ředitelky společnosti pohrozí, že jeho pobočku zavře, rozhodne se zachránit situaci velkolepým vánočním večírkem, na kterém by ulovil významného klienta, ale večírek se mu poněkud vymkne z rukou... (Freeman Ent.)

toi-toi

Presne ten typ filmu, kde viete čo sa stane, ako to skončí, čo bude zábavné a čo nie. Bateman a Aniston sú rutinéri, ktorí už ťažko niečim prekvapia. Vedľajšie postavy a Miller sú však zväčša výborný. Príjemný priemer, ktorý nič nepokazí. ()

cskomando

Strašně jemná, slušnější komedie, na které nebejvám moc zvyklej. Kdo čeká, že tu bude mraky úchyláren, sprostých slov, nechuťáren, prasáren tak ho musím zklamat - nebude. ()

Flopik

Ničím výnimočná priemerná komédia kde sa občas zasmejte.Presne takto by som to charakterizoval.Niektoré postavy skvelé niektoré zbytočné.Čistý priemer s krásnou Jennifer. ()

dee.n

Film na který se kouknete, párkrát zvednete koutky úst nahoru, párkrát si zívnete, několikrát pohoršíte, dokoukáte a nic víc ve vás nezůstane. Jennifer Aninston v asi rádoby vtipné, leč pro mě nesnesitelné roli. A celkově, nemusím takový absurdní humor. ()

majec4

Na to že som si púšťal po polnoci, po Štedrej večeri, dopozeral som to a celkom som sa aj pobavil. Munn je nádherná a ostatné plynulo. Párty bola super, Aniston bola kus prehnaná s tou schopnosťou mlátiť gorily, ale inak jej tieto role v blbých komédiách celkom sedia. V polke ma kus začalo rozrušovať, že zrazu sa riešilo viacej tém (prostitútka, net,...) ako by bolo vhodné ale utriaslo sa to. ()

ViktorEl odpad!

Už dávno som nevidel debilnejší film. Prečo som sa len nechal prehovoriť a pustil si ho. Viac takýchto filmov a budem mať IQ hojdacieho koníka. ()

BOURQUE

„Hej! Moje vodcovské schopnosti sú mierne? Mám na mysli, že som dosť opatrný?“ Budem s tebou úprimný. Nedával som si pozor, takže neviem, že na čo si sa pýtal. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Rathalos

Myslim,ze je to pohodova komedia z vianocneho obdobia,zasmial som sa,herci boli fajn,hudba bola skvela,cize sa mi to ratalo...:-) ()

Rockerman

Já se těm rádoby komediím fakt nemůžu smát. Dobré vtípky vyzobáváte, jak rozinky z vánočky a nebýt závěrečné jízdy při Clayově záchraně, hodil bych patrně film do odpadu. ()

Olík

Předem mého dopisu bych Vás chtěl co nejsrdečněji poprosit: "Přestaňte každou druhou komedii distribuovat jako Pařbááááááááááá!!!!!". Ale teď zpátky k....dobře, já to teda řeknu....Pařbě o Vánocích. Bateman, Aniston, Miller, Corddry....s čím jsem na tento vánoční večírek šel? Čekal jsem něco ve stylu Šéfu na zabití nebo Millerovích na tripu. Něco tančící na pomezí, něco na vypnutí, něco k čemu není potřeba červeného diplomu. Dostalo se mi? Určitě! ()

helloween93

Nevtipnost Office Christmas Party nezachránily ani účasti Olivie Munn a Anistonky. Z téhle party komedie se vánoční hit nestal. 2* ()

HenryIvan

Tak sme sa preniesli v čase do obdobia Vianoc. Výsledok ?? No nič moc. Na môj veru mizerné fóry podporené trápnosťou veľa neurobili. Ďalšia podpriemerná americká fekál komédia, ktorá nikoho nezaujíma. 30 %. ()

hrudka

Asi se to nemá srovnávat, ale nikdy jsem moc nepochopil nadšení a úspěchů filmů Pařba ve Vegas nebo Pařba v Bangkoku, takže Pařba o Vánocích mi předvedla přesně to, co mi v Pařbách chybělo: párty! Budu nekorektní a po vidění tohohle snímku soudím, že kapitalismus je svině a pracovníci korporací potřebují upustit páru. Podle mě docela výtečně. ()

Torgal

Spočiatku mi bolo sympatické, že sa na film od ktorého som neočakával nič iné ako bujarú ožran párty nabalil celkom normálny dej. Postavy sú síce strašné karikatúry (hlavne Anistonka je šialene mimo), ale sú aspoň sympatické (a v prípade Olivie Munn aj sexy). Niekedy v polovici sa ale všetko zdanie normality zlomí a vypukne nefalšované škandalózne bláznenie, ktoré necháva realitu ďaleko za sebou. Záverečná "oprava internetu" bola svojou stupiditou už len smutnou čerešničkou na torte. 5-/10 ()