Když vedoucímu pobočky jeho upjatá sestra ve funkci generální ředitelky společnosti pohrozí, že jeho pobočku zavře, rozhodne se zachránit situaci velkolepým vánočním večírkem, na kterém by ulovil významného klienta, ale večírek se mu poněkud vymkne z rukou... (Freeman Ent.)

applause

Čekala jsem to lepší. Občas jsem se zasmála, ale jinak to bylo přehnané, až kýčovité ani Jennifer Aniston to nezachránila. Nedoporučuji. ()

M.i.k.e

jakkoliv to vypadalo,že by se tentokrát tvůrci mohli trochu odvázat,nakonec to nedopadlo a výsledkem je standardní rutina nevybočující v žádném směru z toho na co jsme v posledních letech zvyklí.Za mě tu byl velký potenciál,ale zůstalo jen u něj.Vyloženě neurazí,ale moc sem se nesmál a to je u komedie celkem špatně...60% ()

Aljak

Režisérske duo Josh Gordon & Will Speck už dokázali priniesť zopár (konkrétne dvojicu) obstojných komédií, ktoré pútali originalitou a sem-tam sa na tom dokonca aj dalo zasmiať. O to väčším prekvapením pre mňa bola táto bezduchá a ničím výnimočná zlátanina párty vo vianočnom balení. Originalita nikde, komické mi to taktiež neprišlo, zato trápnosti tam bolo toľko, že by stačila aj na 5 ďalších bezduchých amerických komédií. Na tomto sa smiať bohužiaľ nedalo. Jedinou prednosťou tak zostalo kvalitné herecké obsadenie, inak nič. ()

Martin741

Kvalitnych US komedii je asi ako Ciganov studujucich popri zamestnani - atu je dalsi doakz. Ja viem, kvalitne europske blaznive komedia s BS/TH, De Funesom atd atd su definitivne minulostou. Problem vsak je to, ze film je primarne z USA, a Americania maju uplne inu mentalitu nez europske narody a maju aj iny zmysel pre humor. Ono, jo, v USA to iste mohlo fungovat - evidentne si film na seba zarobil - len mne to jaxi zase nic nehovorilo. Par momentov sa da povazovat za humor, dokonca aj Jennifer Aniston sa snazila, len tie dve reziserske mena mi nic nehovoria a nemam rad ludi ako je Bateman : 30 % ()

bourec

Film mě nijak nezaujal.Zajedno spousty kreténskejch postav,kterejm kralovala J.Aniston,tu vystát nešlo,pička to byla,a i celej koncept toho filmu stál za hovno.40%. ()

Streeper

Obsazení je skvělé a nalákalo mě, abych se na to podívala. Původně jsem na to chtěla jít o Vánocích do kina, ale nakonec nezbyl čas, takže jsem si v březnu připomněla Vánoce (a ono to venku i tak vypadá). Je to typická americká komedie, která nenabízí nic originálního ani úžasného, spíše se tam objevují ty trapnější scénky, které zahrnují sexuální úchylky, prdy, drogy a alkohol. Prostě taková pařba o Vánocích, které se už účastnit nikdy nebudu. ()

C0r0ner

No co, nenudil jsem se a docela jsem se i zasmál. Takže slabé čtyři hvězdičky bez jakéhokoli pocitu viny. Ano, byla to blbost pro kretény (mezi které se sám počítám) bez nějakého smysluplného děje, nicméně já to bral jako jednoduché odreagování a jelikož to přesně splnilo svůj účel, tak jsem spokojený. 70% ()

Martrix

Uff, hrozně mi odlehlo, když jsem si přečetl komentáře ostatních. Chvíli jsem si totiž myslel, že je se mnou něco špatně. Seděl jsem v kině, zíral na plátno, hlava mi říkala, že co se tam děje je vtipné...ale ne a ne se mi roztáhnout huba ke smíchu. Ostatní v kině se občas zasmáli, ale nejspíš to byl ten samý druh lidí, kteří se smáli i u Krotitelek duchů. Ta paralela je trochu na místě. I tady na komedii zaděláno bylo. Nápad sice žádný, ale vtip se občas mihnul, herci jakž takž....a přesto je to ve výsledku nuda. Možná je to už hloupé moc, nebo je to tou předvidatelností, tím, že se žádný vtip nerodil a nevyvíjel, ale prostě vám byl mrštěn do ksichtu...jako dort v grotesce. To mě neuspokojuje a protože jsem šel na komedii po dlouhé době, utvrzuje mě to v přesvědčení, že když se nepovede komedie, je to daleko větší prů..r, než třeba nepovedené sci-fi. U toho se člověk apoň zasměje. U mizerné komedie...se prostě jen nudíte. Možná tomuto dílku pomůže dabing a tavba na DVD, ale vyhazovat peníze za lístky do kina...to nedoporučuji. PS: pokud máte rádi Aniston, přidejte hvězdu...mě nechává chladným. ()

necisty

Pro zlepšení vánoční nálady a pro povzdechnutí si, že takový vánoční večírek by mohl být v každé firmě každý rok, je to značka ideal. Nečekal jsem žádný zázrak a ani jsem ho nedostal, ale skvěle jsem se bavil, má to i docela rozumnou zápletku (na komedie nevídané) a nebýt až příliš sladkého konce postaveného na nesmyslném vyřešení situace bych možná dal plný počet. ... GA Cinema ()

Alfréda

Dlouhých, předlouhých sto pět minut strávených v kině mi nabídlo pohled na chlupaté mužské hrudníky, kozaté ženské hrudníky, zhruba dvě desítky holých zadnic všech barev obtisknutých na kopírce, nohy Jennifer Aniston v černých punčochách, její vyliftingovaný obličej, super cool a rychlá auta, heroinový sníh, soba pijícího vodu ze záchodové mísy a jeden předvídatelný happyend, kdy ožralý, zrzavý Santa a jeho pomocníčci zachrání Vánoce i potápějící firmu, která prodává nějaké IT kraviny. Humorných momentů se vám dostane, pokud jste nenáročný divák a zasmějete se u fórků na téma orál, plenky nebo kozy. Dávám jednu hvězdu za toho roztomilého, pomateného Inda, který mi přišel snad jako jediný z celé té sestavy vtipný. 15% ()

campix

Pařba o Vánocích je pohodová podívaná na odreagování, které pouze zřídka překračuje hranice vkusu. Rozhodně tedy nijak nepobuřuje a jedná se teda o hodně pohodovou věc pokud potřebujete vypnout. Nepřekvapí nepříliš překvapivou dějovou premisou a velice vydařením obsazením. Určitě nehledejte nic víc. Svému účelu poslouží. Film, který má své publikum a nehraje si na nic jiného. ()

epicek

Čekal jsem teda o dost víc od filmu, který se tváří jako čistokrevná komedie. Vleklý začátek a až někdy v půlce, kdy se rozjede velká párty to začne být trochu příjemné k podívání. Nevyužitý potenciál a nezachrání to ani božská Jennifer. Ještě, že jsem na to do toho kina v prosinci nešel. Hey, Santa! Wanna party? ()

Juto

Vianočná žúrka nie je pravdepodobne nič, čo by sme ešte nevideli, ale je to veľmi zábavné. Párty je super divoká a zábavná a atmosféra je nákazlivá. Rád by som sa zúčastnil takejto párty. 6/10 ()

Pajky3

Šílená vánoční párty v kanceláři jedné firmy. Místy dost ujeté a to i přesto, že je to překvapivě narvané známými hereckými jmény. Jason Bateman a Olivia Munn to pro mě zachraňují, bez této dvojice by to bylo až nekoukatelné. ()

SHI-SHA

Po x-té to samé bez invence, aneb nic nového v žánru party komedie. A velký palec dolů českým distributorům za jejich okatý pokus nalákat do kina fanoušky série "Pařba ve -------", se kterou tento film nemá společného vůbec nic. ()

mortak

Olivia Munn v R&D oddělení? Sci-fi pohádka, která si kvůli tomu krásnému snění nad možností, že by to snad mohla být někdy pravda. tři hvězdy rozhodně zaslouží. Jinak vcelku rutinní komedie, která sice nebere ze dna, ale k výšinám taky moc nestoupá. ()

angel74

Vypadá to, jako by tahle komedie měla spád, než tedy člověk pochopí, že jí chybí humor. Pak už jen netrpělivě vyčkáváte, kdy ta přehlídka trapnosti a ubohosti skončí. Ani Jason Bateman a Jennifer Aniston s tím nedokázali hnout. (40%) ()

majo0007

Tak toto sa vianočnou klasikou určite nestane. V bársakej tupej teenee puberťáckej komédii uvidíte, čo znamená ozajstná pařba. Neuveríte mi, ale v závere mi to pripomenulo 2001: Vesmírnu odyseu - technicky "brilantným" spôsobom sa podarilo nakopnúť internet a celý NY jasal ako neandertálci pri monolite. Cenu za najodpornejšieho tvora opäť vyhrala prdiaca Kate McKinnon (ktorá v roku 2016 stihla dodrbať okrem tohto ešte Ghostbusters a Masterminds). ()