Prokletí domu slunečnic 2

• USA Messengers 2: The Scarecrow (více)

Farmář John Rollins (Norman Reedus) je obtěžkán celou řadou problémů - nedostatkem času na rodinu, dluhy a také vranami, požírajícími jeho nepříliš zdařilou úlohu. Kvůli nim vytáhne ze stodoly starého strašáka, který ho vran rychle zbaví, ale v jehož okolí také začnou umírat Johnovi nepřátelé. Samotný John se s každou takovou událostí také pomalu mění a ve chvíli, kdy se rozhodne strašáka zničit, je už možná příliš pozdě. (Elegnor)

Ellway

Zřejmě nezáleží na tom, že jedno se nepodobá druhýmu, hlavně, že to má stejný koncovky ( - ice ). A já se tak těšila na ty slunečnice :-(. ()

brasek

V jednoduchosti je krása a tento film to dokazuje. Film nemá veľa spoločného s prvým Prekliatím... kedže je to videofilm očakával som nejakú kravinu, ale nestačil som sa diviť. Strašiak ako čiernomagický artefakt prinášajúci hojnosť pre "toho, kto zasadí" a smrť pre tých, čo stoja proti nemu. Koniec filmu je taký aký je... nejako sa mi to nepozdávalo, nepáčilo až tak veľmi a preto šla aj hviezdička dole. Pozitívom je, že autori nezachádzajú a nerozpitvávajú manželskú krízu, lebo zase by to bola len psychologická psychopatlanina. Celkom slušná záležitosť a dokonca aj zopárkrát sa tam dá ľaknúť :)) ()

Maschi

S prvním filmem nemá vlastně vůbec nic společného. Není to nic převratného, ale bavil jsem se. Hvězdička navíc za strašáka a to, že je to bez CGI. ()

LadyAjva

Nejenomže to s jedničkou nemá nic společné, ona je to navíc strašná hovadina! V jedničce byly alespoň nějaké lekačky, duchové a atmosféra,ale tohle je tragédie. Strašák vypadá sice odporně, ale jakmile obživne, stojí to za starou belu. Herci nesympatičtí, nápad debilní, místo slunečnic máme kukuřice a sledovat, jak se hlavní hrdinové buď hádají, nebo spolu spí, je pěkně na nic. Navíc jsem nepochopila, proč tam byla ta holčička, neměla s dějem žádnou spojitost...Nebyla jsem ani schopná dokoukat to najednou, dívala jsem se natřikrát a těšila se na konec, který byl více než slabý...Ani na odpolední nudu nedoporučuji! ()

Filatov

Ju tak s jedničkou to nemělo pranic společnýho, ale tohle mě bavilo sakra víc!!! Výlety do kukuřičnýho lánu byly patřičně dobře zpracovaný, nevyskytla se žádná nelogičnost a všechno jsem pochopil, což se u jedničky říct nedalo. Znatelně ubylo lekaček, duchařských prvků a kdejakýho vymýšlení typu "diváku domysli si sám". Přišel přímočarej film a to se mi líbilo. Příjemnej průměrnej horůrek, na kterej se určitě v budoucnu zase podívám, fakt to bylo dobrý a odpustím i to, že místo slunečnic tam byla kukuřice :-) ()

pirate

Často bylo vidět, že jde o video film. Kupodivu vzhledem k tomu, že hodinu měl hlavní hrdina pouze nějaké "sny" a nic se prakticky nedělo, (mimo zhruba dvou vražd, kterých si ani nikdo možná nevšiml) tak jsem neusínal a ani se nenudil. Nějak jsem vypnul očekávání a bylo mi jedno, co se tam děje. Popravdě jsem během sledování dělal jinou věc. Kdybych se totiž měl plně soustředit na film, tak by mě nejspíš unudil. Alespoň se drželo velmi mírné napětí a tak se několik věcí dalo obejít. Nedoporučuji však se na něj dívat opravdu pořád, lepší je u toho dělat i něco jiného. Po hodině a čtvrt přišlo trochu toho souboje s "démonem" a samozřejmě opět jen hororový strašák se snažil nabudit děsivou atmosféru, což by se možná i podařilo, jenže já už viděl větší příšery, a proto mi byl ukradený. Nic nečekejte, je to pouze strašně mírně strašidelný a dost možná i nudný video film. Neměl čím pořádně zaujmout. 35 - 40%. Vlastně ani nevím, čím to je, že vytahuji hodnocení poměrně dost vysoko. No, měl štěstí, že mám dobrý den a taky náladu. Znovu se na něj určitě "pro jistotu" nepodívám. ()

Anette3

Tak po tomto filmu si každý z nás jako útržek nechá v paměti prsatou blondýnu, která provokuje hlavního hrdinu. První díl se mi celkem líbil a hodnotila jsem 3*, ale tady dávám ze soucitu 1*, protože jsou i horší filmy. ()

Beliel odpad!

Jedničku jsem ještě dal díky mladé krásné herečce a aspoň se tam místy něco dělo, ale ve dvojce? Absolutně nic, pusto prázdno a trapné erotické scény tomu jen nasadily korunu! ()

andy60

Mně se to líbilo víc, než jednička. Jednak byla hezčí hlavní představitelka, ale hlavně se to nesoustředilo jen na trapné duchařské strašení, ale rozvinul se tu i děj ohledně rozpadajícího se manželského soužití a finančních problémů sympatického farmáře. A že mu ten strašák začne pomáhat, je docela originální nápad. ()