Joanna Eberhartová (Nicole Kidmanová) je úspěšná televizní producentka, která však kvůli násilnému incidentu, vyvolanému jejím kontroverzním pořadem, dostane v prestižní televizní společnosti výpověď. Když se následkem toho zhroutí, přestěhuje se s manželem Walterem (Matthew Broderick) a dvěma dětmi z Manhattanu do dokonalého moderního městečka Stepfordu. Všechno zde se zdá tak perfektní, že to je až neuvěřitelné. Zdejší ženy se skvěle starají o své protějšky, o domácnost, a dokonale plní své manželské povinnosti. Joanna si společně se svými přáteli - spisovatelkou a vyléčenou alkoholičkou Bobbie (Bette Midlerová) a extravagantním homosexuálem Rogerem (Roger Bart) – záhy uvědomí, že zde něco není v pořádku. A že nic není takové, jak se na první pohled zdá… (HBO Europe)

Petoss1

Zo začiatku by sa to dalo a aj zápletka je celkom zaujímavá len neskôr tie paničky začnú byť otravné a už to taká sranda nieje. Jednoducho mi ten film nesadol. Čistý priemer. 50% ()

Streeper

Tenhle film mám ráda od malička. A světe div se, mám ho raději než knížku, ta mě totiž vůbec nebavila. Tohle je brané modernějším způsobem a baví mě to daleko více. Musím ale uznat, že Ira Levin vymyslel opravdu originální příběh a zápletku, která v té době neměla obdoby. Režisér Frank Oz si přímo libuje v takových to divných filmech o divnostech. Důkazem toho je i Malý krámek hrůz (zbožňuji ten muzikál!). Navíc si do filmu zvolil i skvělé herce, kterým to funguje. Za nejlepšími hlášky stojí bez pochyby dvojka Bette Midler a Roger Bart. Nicole Kidman byla jen třešničkou na dortu. ()

ad

Zajímevá a mrazivá knižní předloha byla zjednodušena do komedie,kdeněkteré vtípky fungují lépe, jiné hůře... nejvíc je ale škoda přidaného a nezvládnutého finále ()

C0r0ner

Ani pro děti, protože je scénář příliš dospěle laděn, ale právě ani pro dospělé, protože to je moc dětsky natočené. Spíš než komedie/sci-fi/thriller bych řekl rodinný, což mnohem více vybízí k tomu, že to vlastně bude docela sračka pro jednoduché lidi. A to Stepfordské paničky přesně jsou. 50% ()

Andre3000

Co k tomu říct. Snad jen, že jednou to vidět stačí. Není to sice úplná kravina, ale chlubit se s tím, že jsem to viděl...to taky zrovna ne. ()

Juto

Pôvodný film bol do značnej miery horor, toto je komédia prakticky bez hororu, ale s jasným nádychom politickej korektnosti. Pre mnohých je zjavne príliš sladký, ale má dobré stránky. Je to nabité iróniou, s trochou dobrého humoru, hlavne na úkor mužov. Páčili sa mi herecké výkony, najmä Glenn Close a Bette Midler. Nebola to Kidmanina najlepšia rola, hoci nebola zlá, len nemala ten najlepší materiál. 6/10 ()

Maty85

N. Kidman je moje oblíbená herečka a i celkové herecké obsazení tohoto remaku bylo dobrý. Jen sem čekal více mrazivé - drama atmosféry, ale místo toho aby s postupujícím časem "přituhovalo", tak spíše se děj jakoby uvolňoval a zlehčoval v cosi ........... ()

Iwus.ka

Kdyby muži lépe věděli, jak na ženy, nepotřebovali by k tomu dálkové ovládání. To dámy jsou v tomhle mnohem vynalézavější. Jejich manipulací a nabídkou sexu je přimějou ke všemu nebo téměř ke všemu. Ale některé jsou i hodné :) ()

MJMilan

Celé to stálo za starou belu až na samotný závěr, který se nicméně dal také očekávat. Nicole Kidman to tam ale sekne, to se musí nechat. ()

mr.filo

Kniha nečtena, přesto se film strašně táhnul. Vše je sladké, milé, úžasné a parádní - až do chvíle, kdy.... Nejsem ten typ cílové skupiny, není to ani trochu chytlavý film. Za 100 Kč, no nekup to. ()

vesper001

Ale ne… Geniální psychologický thriller Iry Levina o mužích, jejichž sen o dokonalých ženuškách pokořil vrchol patologie, se snad nikdy nedočká slušné adaptace! První filmové zpracování z roku 1975 nebylo sice žádným oscarovým veledílem, ale snaha o atmosféru a jednu slušnou lekačku se mu upřít nedala. Zato tahle hrůza, pokoušející se naroubovat komedii na tragédii, je výsměchem nejen tvůrcům předchozího filmu, ale i předloze samotné. Co takhle se naučit číst před tím, než začneme psát, co?! ()

Estrellita

Děsivý film - a to se ani neholedbá titulem "horor"! Opravdu příšerný obraz světa - dokonalý krásných hospodyněk bez snů a citů... a tlustých plešatých a líných chlapů, kteří tomu velí. Tfuj. Koukat na tuhle nařasenou růžovoučkou roztomiloučkou idilku ještě chvilku, zbláznila bych se! Ale to utrpení mi zpříjemnila aspoň Kidmanka, krásná jako vždy. A vlastně objektivně vzato (když pominu to téma) to není špatný film, jenom z něj zkrátka jde hrůza... 56% ()

Doudis19

Bláznivá sci-fi variace na zoufalé manželky.. Ale hezky se na to kouká a Christopher Walken je správnej démon :-). ()

A.L.E.S.

Tady je zářný příklad toho, že dokonalost může být i na škodu. Nejsem si jist obsazením Nicole, ostatně svých kvalit zde nedosahuje, ale na druhou stranu mě potěšila role Glenn Close. Navíc se mi taky líbí úvodní hudba. Takže suma sumárum za čtyři. ()

Mrkvič

Burtonovská komedie o manželských vztazích. Nic moc převratnýho, ale několik vtipů mě moc pobavilo. Některé byly tak dobré, že jsem se smál i přes to, že vedle mě seděli rodiče a nadávali, jaká je to kravina :) ()