poster

Stepfordské paničky

 • USA

  Stepford Wives, The

 • Slovensko

  Stepfordské paničky

Komedie / Sci-Fi / Thriller

USA, 2004, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +zajímavý námět -zpracování ale není moc zábavné/// Měl jsem za to že to bude další romantická komedie. Knihu ani předešlí film jsem neznal. A tak jsem byl překvapen, že se vlastně jedná o sci-fi. Po téhle stránce to bylo zajímavé a fakt jsem rád, že s předešlou tvorbou nemám co dočinění, protože pak bych byl jistě zklamán, tak jako nejeden z vás. Jenže problém tohoto filmu je, že se více prosazuje jako komedie a tady pardon: zábavné to opravdu není, ničemu jsem se tady nesmál. Spíš jsem se trošku nudil. Navíc se mi nelíbil ten pestrobarevný kolorit městečka. Být tam jen týden bych se zbláznil. Takže tahlé krátká exkurze mě bohatě stačila./// Celkem 54%///(7.5.2008)

 • Pepinec
  **

  Jestli mi to přišlo vtipné? Zpočátku docela ano. Jestli znám podobně zdeformované dívenky? Ano. Jestli mi přijdou vtipné? Ano, pokud s nimi nestrávím víc času než kolem mě stihnou vytvořit kruh a nezačne lynčování blonďatými loknami. A tak je to i s tímhle filmem. V takovémhle případě, když už je tu řeč o ovladačích, bych si u sebe přál mít ten Sandlerův, abych to všechno prostě jen přetočil anebo přemazal záběrem na babiččin kurník. Jsem si totiž jist, že i jeho nájemníci by dokázali vymyslet duchaplnější zábavu. Jo a Nicole - kdy už konečně použiješ čudlík "přifouknout prsa"?(20.9.2012)

 • Ainy
  *****

  Fantasy námět je bomba! :-) Herecký výkon Nicole je bez debat úúúžasný. Film mě opravdu pobavil :-)(24.8.2011)

 • Jamal
  ***

  Zajímavý nápad, (( ::(27.11.2005)

 • Djoker
  ***

  Kdo chce na chvíli navštívit dokonalý svět, tak je na správné adrese. Před pár lety to byla ještě sranda, ale dnes již víme, že nejsme daleko od života ve Stepfordu. Originální námět a roztomilá Nicole způsobily, že jsem se ani chvilku nenudil, ale emoce jako bonus jsem bohužel nedostal.(20.12.2009)

 • Roger Bart

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace