poster

Stepfordské paničky

 • USA

  Stepford Wives, The

 • Slovensko

  Stepfordské paničky

Komedie / Sci-Fi / Thriller

USA, 2004, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  **

  Všechno, co bylo na knize Iry Levina tak krásné - tajemno, alegorie, satira, dvojznačnost (v ní vlastně nevíme, jestli ty "sci-fi" náznaky jsou skutečné, nebo jestli jde jen o obraz společnosti) tady naprosto chybí. Z ironické a inteligentní knihy zbyla ne zrovna inteligentní moralitka s happy endem. Nicole Kidman se snaží, seč může, přesto mi tahle její role přišla jako jedna z nejhorších (i tak ale naprůměrná), ale není to vlastně její vina. Chyba je na straně scénáristy a režiséra, že uchopili tolik nadějnou látku z hodně špatného konce.(4.3.2007)

 • Le_Chuck
  ***

  Tak nejak rychle mi to zbehlo. Nie preto, že by som zažraný, alebo mal divoké tempo. On je totiž trochu krátky. 3/4 filmu to vyzera fajn celkom sa to rozbieha a zrazu to Oz splachne behom 20 minút. Ale aj tak silné 3 hviezdy.(14.1.2005)

 • ajuska
  ***

  Není to žádný zázrak, ale vyložená ztráta času taky ne. Asi největší chybou tady je, že film dost nešťastně přeskakuje mezi odlehčenou komedií a thrillerem, výsledná směs působí dost nevyváženě a samotné rozuzlení už nemá šanci nijak zvlášť vyniknout.(29.1.2006)

 • Superpero
  ***

  Dá se říct, že jde o zprznění předlohy. Začátek je sice fakt zábavnej, ale pak to vyplyne do ztracena a začne to býti nudné. Škoda.(12.5.2007)

 • Radyo
  ***

  Není to žádná bomba, ale dá se na to celkem v klidu dívat. Nicole Kidman tentokráte nedává vyniknout svůj talent ani zdaleka tak výrazně, jako v některých jiných dílech, ale jeden její výraz (když jí její šéfka řekne, ehm, no však vy víte co), kdy na její tváři v několika vteřinách úplně vidíme proměnu jejího vnitřního rozpoložení, tak ten fakt stojí za zmínku. :-) Ira Levin by z tohoto výsledku zfilmování své knihy asi nadšením neskákal, ale je to relativně svěží.(19.9.2005)

 • Glenn Close

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace