Joanna Eberhartová (Nicole Kidmanová) je úspěšná televizní producentka, která však kvůli násilnému incidentu, vyvolanému jejím kontroverzním pořadem, dostane v prestižní televizní společnosti výpověď. Když se následkem toho zhroutí, přestěhuje se s manželem Walterem (Matthew Broderick) a dvěma dětmi z Manhattanu do dokonalého moderního městečka Stepfordu. Všechno zde se zdá tak perfektní, že to je až neuvěřitelné. Zdejší ženy se skvěle starají o své protějšky, o domácnost, a dokonale plní své manželské povinnosti. Joanna si společně se svými přáteli - spisovatelkou a vyléčenou alkoholičkou Bobbie (Bette Midlerová) a extravagantním homosexuálem Rogerem (Roger Bart) – záhy uvědomí, že zde něco není v pořádku. A že nic není takové, jak se na první pohled zdá… (HBO Europe)

Borat

Někoho to může bavit, někho nudit a já jsem ten mezi oběma tábory. Prý je výborná kniha, která se vysmívá ženám v době,kdy se takto opravdu chovaly. Možná jak byl příběh posunut v čase a tohle se jen tak nevidí, možná to ztretí tu hlavní pointu. I když má Nicole Kidman ze začátku hrozný účes, drží si svůj herecký standart. Jde spíš o takový průměrný celovečerák, i když se dalo jistojistě z knihy vytřískat více. Plusy+: Robomanželky Mínusy-: místy se nic neděje Hodnocení:|60%| ()

giovanni3

Moc jsem od tohoto filmu nečekal, ale název mi něco říkal a v hlavní roli hrála Kidman tak jsem se podíval. Děj nebyl nikterak náročný na pochopení, koncovka byla ucházející a herecké výkony ušly. Na komedii zde nebylo moc vtipu. Suma sumárum film na který se dá podívat, ale v mysli nezanechá nějaké zásadní vzpomínky. 2z5 ()

ethos

Neviem prečo sa to nikomu nepáči podľa mňa to bolo super aj vtipné aj na zamyslenie. Ani neviem prečo dávam, len 4 hviezdy asi preto aby ste ma nemali za debila. ()

sedm.1

Sice jsem moc nevěděl,co od Stepfordských paniček očekávat,ale takovou ptákovinu,to fakt neee!Obsazení je sice fajn,ale celý film mi přišel doslova jako blábol o ničem.Děj se hrne dopředu tryskotempem,ovšem děj,kdy se prakticky opakují stále dokola ty samé,křečovité scény,kdy se nic neděje.Žádné překvapení,uhozený závěr,žánrově nezařaditelné.Jediné plus vydím v krásných exteriérech,a to je sakra málo! ()

LadyVader

Původní film ani knižní předlohu neznam, ale tenhle film je takovej pekne nažehlenej a barevnej, navoněnej a plnej krasných šatů, že dám naprosto neobjektivně 75%. No hlavně taky kvůli Nicole Kidman a Bette Midler. ()

Cejny

Viděl jsem i původní film Stepfordské paničky, který mi přišel o něco zábavnější a hlavně na dobu, ve které byl natočen i celkem odvážný. Tento remake si ode mne zaslouží 3 hvězdičky snad jen díky půvabné Nicole Kidman. ()

tempus

Oproti filmové předloze(spíš knižní), film končí mnohem optimistěji, (pro mě lépe). Nejlepší mužská role je samozřejmě Christopher Walken. ()

herr_carter

Ano, ano - bohužel jsem Levinu knížku četl, což je asi ten hlavní důvod, proč dávám této americké slátanině sotva hvězdu - prosím, kdo četl a chystá se na film, ušetřete si likvidaci nehtů a vlasů a dejte od toho ruce pryč..............moje hodnocení = 1 z 10. ()

hudryhudry

Tomuto filmu vévodí výborný nápad (sice ne vlastní - bohužel) a povedený scénář. Ftipné momentky vznikají především při kontrastu ještě normálních a robotických manželek. Je to trochu film o mužských snech, proto mě trochu mrzel závěr :-) Herecké výkony ušly, ale moc zázračné podle mě nebyly. Nadprůměrný a zábavný film:-) ()

rozbris

Trošičku ujetý nápad, ale komedie dobrá, k nedělnímu obídku či pečení a nechat to jen tak v pozadí běžet to je perfektní. ()

Han22

Jako třičtvrtě hodinová epizoda Krajních Mezí by to bylo celkem fajn i s tou pointou. Jako hodinu a půl dlouhý film to docela nudí i přes skvělé herecké obsazení. Příliš mi to připomíná takový ty načinčany kostýmní dramata, který tak nesnáším, není to moc vtipný a hlavně se tím jako chlap cítím docela uražený. ()

Sajuska1991

Tady byla kniha asi jen slabou předlohou, nějaký námětem, ale jinak neměla velký vliv na film samotný. Paničky jsou ztvárněny jako "dokonalost sama", stále jen vaří a pracují v domácnosti, přesto jsou nádherné a to vypadá až hororově. Tohle bylo zmáklý na jedničku, ale ten konec je více méně o ničem. Pár scén bylo napjatých, ale to vážně jen "pár" ... Vyloženě béčkový film to pro mě nebyl, ale žádná sláva rozhodně taky ne! Myslím, že kdyby se více držel knihy, udělá lépe ... ()

KoRner

Ale druhý krát by som to už asi nepozeral. Pred 40-timi rokmi to malo svoj účel, ale dnes keď majú ženy viac práv než muži už film stráca svoj zmysel. ()

iXtr3m3

Slušná odľahčená sci-fi, ktorá kráča úplne inou cestou ako pôvodná verzia. Viac rozprávkové, viac sci-fi, menej napínavé, viac komediálne. Obsadenie luxusné na svoju dobu, videl som už viackrát a dá sa to opakovať. Zato pôvodná temná verzia nie. ()

Hopper

Jednoznačne najväčším mínusom tohoto filmu je jednak žánrová nevyhranenosť a okrem toho aj stupídny scenár. Nie je to vôbec horor, komédia skôr poslabšia, len s niekoľkými nadpriemernými momentami a keďže je pomerne skoro jasné aká bude "prekvapivá" pointa ani toto veľmi nefunguje. Na druhej strane to kompenzuje skvelá B. Midler, Ch. Walken G. Close a samozrejme N. Kidman. Pricrmndávajú koľko vládzu aj ostatní so slušného obsadenia ale už to nie je ono. Na jedno použitie, viac nemožno očakávať. ()

cab

Joanna ("jedine pozitivum filmu" Nicole Kidman) se po nervovem zhrouceni, zpusobenem vyhazovem z pozice produkcni jedne televizni stanice, stehuje se svymi detmi a manzelem do Stepfordu, ktery se ma stat jejich novym domovem. Na prvni pohled jsou vsichni a vse az prilis dokonale, coz je nanejvys divne a podezrele. Co se skryva za tou dokonalosti? Na muj vkus az prilis tezkopadne herectvi stretavajici se s nulovou atmosfera davaji dohromady nehezky divacky zazitek, ktery neni dramaticky, natoz tak komicky. Zitra budu ztezka hledat v pameti, o cem to vlastne bylo a proc jsem se vydrzel divat az do zaverecnych titulku. 30% ()

AngiS

Kniha je naprosto dokonalá... a z tohohle by rozhodně nadšený nebyl.. Nicol rozhodně není Katharine . Takže u mne vede originál :) ()

TerezaVanCZ odpad!

Pro ty, kdo přečetli knižní předlohu, není jiná možnost než dát odpad. Větší zprznění Levinových "paniček" už snad ani nemohlo nastat. Co ten konec? Co tam vůbec dělají nějaké homosexuální páry (nic ve zlým)? A ksakru má se to odehrávat v 70. letech, takhle vyspělá elektronika není ani teď !!! Strašný jedním slovem strašný. Kouzlo a hlavně pointa knižní předlohy úplně vyprchaly... ()