Takový nedbalý humor v nedbalých kulisách, kde děj slouží k tomu, aby hlášky dávali smysl. Inu proč ne. Aspoň toho nebylo moc.(20.11.2016)

Ale jo, i v české tvorbě nějaké ty klenoty najdeme. Kdo má nějaké ponětí a ví, kdo je Tomáš Baldýnský, tak je mu jasné, že tenhle praotec Comebacku jen tak zase nic nenapíše a o to víc bychom si toho měli vážit, když to přijde. Od druhého dílu fajn, u toho posledního jsem se smál nejvíc. Nádherná satira českého národa a předsudky našich sousedů těch 5 díly nabídne velmi bohatě.(21.11.2016)

Nevěřil bych, že v dnešní prudérní době a ve zkostnatělé České televizi může vzniknout něco tak vtipného a nekorektního. Jedu to pořád dokola a neustále se směju. Tepání českosti ("Triumf? To nezní moc česky."), dělání si srandy nejen z nás samých, ale i ze států okolních. Skvělé obsazení. Kosmo není bez chyby, ale (i) v rámci naprostého vyčnívání nad jakoukoli televizní tvorbu (poslední doby) dávám jednoznačně plný počet... 100%(21.11.2016)

"Jiný takový národ na světě nenajdete.." ;) Nejspíš ani ve vesmíru..;) Výtečný scénárista Tomáš Baldýnský se svým skvostně vystavěným, jakkoli se tahle Soda rozjíždí velmi pomalu, vesmírným Comebackem znovu boduje a ukazuje na ostatní dlouhé (kosmo)nosy..(23.10.2016)

• verbal

Cha-cha, chi-chi, cho-cho! Šíleně smutnému Baldýnskému patrně hutně zduřelo ego, když po neméně třeskutém Kamingoutu na lopatím kanálu někomu vykouřil i veřejnoprávně, a pak zcela, ale zcela nepokrytecky uplácal cosi, nač ještě před pár lety v rozličných cinecidních médiích velkohubě házel hovna. Prostě do bezradného Troškaření pomlel pár omšelých socialistických vtipů, převlečených za kapitalistické, přidal dvě hrsti Bleskové politické satiry jako Hrom, zamíchal zednickou lžíci a já doporučuji podávat s teplým lahváčem po dvanáctce u pásu. To si pak dozajista poprskáte zajíce Zazu. Ale abych zase nebyl tolik příkrý, mělo to skvělou Myšičku a jeden opravdu vtipný vtip na díl. Nicméně každý, kdo tohle použije v jedné větě se Sodou nebo Tondou Blaníkem, je přinejmenším hloupý kokot, nebo v něj teprve roste a hloupí kokoti jsou zatím jen jeho rodiče.(7.12.2016)

• - Kosmonauti mají na ramenou vlajky Protektorátu Čechy a Morava. Jsou to ale také české státní barvy - trikolóra. (Šéfik)

• - V 5. epizodě 1. série "Triumf" se nachází slovenský Úrad pre menej pravdepodobné události, sekcia mimozemských stykov. Ve skutečnosti se jedná o recepci studia České televize, na adrese Praha - Kavčí hory. (vyfuk)

• - Tvůrce a scenárista seriálu Tomáš Baldýnský se objevil v cameo roli pana Jordána v 1. díle 1. série "Sumec nemá kníry" jako obsluha jeřábu. (vyfuk)