Masaru Kato je na cestě z práce domů svědkem strašlivého incidentu v metru, kde je napaden starší muž. Když se Kato pokouší zraněnému pomoci, pozornost útočníka se zaměří na něj a Kato je ubodán k smrti. Toto však není jeho poslední hodinka, a tak se mladý muž probouzí v tajemném pokoji. Zde se potkává s televizní celebritou Reikou Shimohirou, postarším pánem Yoshikazu Suzukim, tajemným mladíkem Joichirem Nishim a naštvaným mužem, který se ani neobtěžuje představit. Od Suzukiho se Kato dozvídá o tom, že i oni kdysi zemřeli a stejně jako on se objevili zde. Pokoji vévodí velká černá koule, které ostatní říkají Gantz a která dohlíží na brutální hru, které se musí tato skupina zúčastnit... (Jeoffrey)

chelseaman22

Jednostranně orientovaný projekt na válcování příšer. A světe div, příšery jsou vykresleny tak přesvědčivě, že by si američtí animátoři měli dát doučování u japonských kolegů. Přehršel potvor pobíhá po Tokiu s cílem sežrat jakéhokoliv účastníka hry. Takže takové Hunger Games. Závěrečný battle s třikrát vyvinutým bossem stál vskutku za shlédnutí. 78% ()

Monoxid

Přesně, jak jsem si to představovala. Tak přesně podle mangy, jak jen to šlo do osamostatněného filmu převést. Film mě nenechal ani na minutu vydechnout. Přestože jsem mangu četla už nějaký ten pátek dozadu a příběh mi v hlavě pobledl, neztrácela jsem se a věřím, že i neznalci tohoto veledíla mohou mít slušný přehled o tom, co se odehrává. „Anime bylo lepší?“ Nesouhlasím. Anime udělalo celkem bídnou práci, co se týče převádění stylu mangy v pohyblivý obraz. V tom směru byl film excelentní. Teď toužím po tom, aby takto zpracovali celý příběh... Třeba mám šanci se toho dožít! ()

Wade

WOOOW !!! Sakra tohle byla pecka. Po tom co mě zklamal závěr anime a pak také všechny Gantz filmy ,tak z tohohle jsem nadšený. Nádherná animace, skvělá krvavá brutální akce a perfektní vzhled monster. Obrovské překvapení a za mě plná palba 5*. 93% --- 9/10 IMDb ()

bizz_mjc

Tyjo, vůbec mě to neoslovilo. Přišlo mi to neustále dokola a dokola to samé, taková pěkná videohra, prosta emocí, takže hodnocení jen za gore a příšerózy. ()

Trustme

Budoucnost moderního a vyspělého animovaného filmu je v rukou šílených mistrů z Dálného východu. Mým zbožným přáním je, aby animované filmy mnohem víc vstoupily do drsnějšího podání v žánrech, kam se stále bojí. Asiati jsou v tomhle napřed, jen ještě potřebujeme, aby ten děj nebyl jak z Playstation 2. ()

Brain-D

Tento film natočený po seriálu, který jsem neměl čest shlédnout působí čistě jako pilot. Kdyby stál sám za sebe, tak by se mohl více prohloubit poměrně prázdný příběh a naplnil by se více divácký zážitek. I když jde o skvělou akci a monstra, tak vše digitálně natočené, jako by šlo o videoklip ze hry bohužel ubírá na celkovém filmovém zážitku. Pro fanoušky japonského fantazy či snímku s různými OP monstry povinnost. 65% ()

VanTom

Gantze mám načteného a zde adaptovanou misi v Ósace si vybavuji. Vizualizovaná je téměř přesně, přidává akorát minimální vysvětlení pravidel pro mangou nepolíbené či upravuje dějový rámec pro uzavřenější filmový "twist" a iluzi oblouku. Upřímně jsem čekal ještě větší nonstop akční řež, což nic nemění na tom, že tenhle návrat do světa soubojů s bizarními mimozemšťany v úžasné fotorealistické grafice se povedl skoro bez výhrad (otravnost i nerozhodnost postav jdou na vrub předlohy). ()

Warsheek

Jako neznalý japonských animáků a japonské kinematografie vůbec, jsem si tímhle docela slušně pobryndal filmový večer. Už poněkolikáté jsem si potvrdil, že na japonská sci-fi akční zvěrstva nejsem připraven. Stále ve mě zůstává kapka naděje, že je to jen moje špatná selekce, co mi podsouvá ujeté asijské filmy, na které nechápavě zírám od prvního do posledního střihu. Nenudil jsem se, ale to především díky skvělé animaci, která na mě chrlila vizuální porno. Jen jsem se vezl obrazem, zkoumal kde má jaká příšera jaký záhyb, výrůstek, kost, zub, nebo chlup. Akční scény byly přehledné, což mě baví a neunavuje. Rychle mě ale přestal zajímat příběh. Tušil jsem, že odpověď na otázku ,"proč se to všechno děje?", stejně nedostanu. Pokud někdo hledá půl druhé hodiny akčního bizarního panoptika se špetkou pseudosamurajství bez zbytečných žvástů, pak se nedá Gatz: o vynechat. ()

iXtr3m3

Audiovizuálny masaker, kombinujúci v sebe všetko super. Dej síce osekaný na naprosté minimum, ale osudovosť mu nechýba. Akcia neskutočná a to spracovanie. To spracovanie je iný level oproti všetkému, čo som doteraz videl, aspoň čo sa detailnosti týka. Taký rovnako starý Resident Evil Vendetta je oproti tomuto ako OLD-GEN FPS oproti NEXT-GEN FPS. ()

HArna

Docela bych si přál, aby film vznikla v Hollywoodu, kde by do něj nasypali 200 mega. Efekty skvělý, příběh skvělý prostě pecka - 80% ()

SpaceOdyseus

Bavilo me to. Kvalitnich primocarych sci-fi akcnaku se moc netoci. A tady to mame se super animaci, originalnim designem postav, zbrani i akce a fajn temnou atmosferou. ()

POciSEM

Brutální sekaná plná hopsajících koziček a šílených kamerových nájezdů na vagíny hlavních hrdinek. Příběhově opět shit ale vizuální gore orgie a čim dál tim silnější hordy démonů z pekla, valící se na hráče, jsou prostě bezkonkurenční. Stejně jako výbava kterou používají. Digi kladivo je naprostá pecka a ta uploadovací bola stála taky za to. ()

BlackHood

Viděl jsem předchozí filmy a přišly mi celkem slabé. Tohle je naopak zase moc přehnané :) . Každopádně, animace je krásná a příběh taky povedený. Opravdu to působilo jako počítačová hra - bossové a body za dokončení mise... Jaký jiný film bych si mohl přát? 80% ()

Flopik

Osobne tieto anime veľmi nepozerám ale asi je načase to zmeniť. Extrémna nálož, kde hlavného hrdinu zabijú v metre, následne sa preberie do sveta kde sú monštrá, no a nasleduje režba. Kopa príšer ktoré vyzerajú skvelo, hlavne posledná. Drsná akcia kde sa ľudia polia, režú ruky, no a monštrá sa rozprskujú všade. Animácia je perfektná, to si užije určite každý fanúšik. Troška mi vadilo, že hlavný hrdina väčšinou bol dosť slabý ale inak neviem čo by som vytkol. U mňa za 5*, rozhodne doporučujem. ()

fablefavorit

Typická japonská píčovina, která si ale třeba na rozdíl od mnou z hloubi duše nenáviděného Kingsglaive na nic nehraje. Příběh je nulový, premisa řádně ujetá, ale četl snad někdo předlohu kvůli příběhu? Akce plynule odsýpá a vizuální kabát je takřka dokonalý. ()

merigieren

po dlouhé době zase akční nářez :-) děj je jednoduchý, kluk a holka co ho sleduje jako ocásek jsou vrženi do bitevní zóny, mají pár kámošů, kteří je brzdí a pomáhají jim. Na druhé straně stojí profíci se superzbraněma, co kosí jednu potvoru za druhou, ale stejně bose vyřídí ten nejslabší a zachrání i svou lásku. ()

Hapretor

Animace až nadpřirozená ... Pixar by jen záviděl ... ale ten děj WTF ??? - asi taky tím, že nejsem vůbec znalej, ale stejně ... Japonci jsou ujetý v každym směru ... ()