Tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Zděšení mladíci netuší, jak si se situací poradit. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit těla. Jenže napřed musejí sehnat auto. To se jim nakonec podaří, ale jejich problémy tím zdaleka nekončí. Vychytralý podvodníček totiž prodal mladíkům vůz nájemného zabijáka, který se ihned vydává po jejich stopách... (Magic Box)

solskjaer

Kultovní hláška: "To je snad fór ne" a téměř vše co prohlásí Vrtulník má ode mě 5 hvězdiček ostatní má 1 hvězdičku. Scéna z rošlápnutým hovnem a Vrtulníkem je neskutečná! Každopádně Korn, Moravec a Štěpánová jsou naprosto tragický. ()

Mr.Jackass

Jak koukám na hodnocení brali jste tento film příliš vážně...Pravidlo 3N( nikdy nikomu nevěř) a spousta zhuleneckých keců a to, že jsem se fakt po celou dobu celkem bavil(hlavně teda na začátku) mě nutí k tomu dát plný počet hvězd. ()

tempus

Moje představa před filmem byla něco na způsob míň ujetého (sjetého) Ro( c )ku podvraťáků, jen 90“. Vzezřením. Po filmu se moje představa trochu vyplnila, protože jsem dostal toto: Ano je to atmosféry z 90.“ let, ale oproti podvraťákům vyzařuje film víc ujetosti a i sjetosti (jako by režisér, když to psal byl úplně sjetej. Což je jeho plus. Mínus (i oproti podvraťákům) jsou mafiáni až moc bráni jako odvary mafiánů, kteří ve filmech podobného zaměření obvykle bývají, nejsou bohužel vůbec cool. Do posledních 5 minut jsem dílko více méně chápal, ale pak to mi hlava fakt nebrala. ()

odie

Chichi...asi jsem porskala monitor, když jsem to poprvý viděla. K dalšímu poprskání došlo při čtení těhle komentářů tady. Tak mě tak napadá, jestli si dokážete užít nějakou tu srandu, krz svůj fundovaný pohled. Dyť je to psina, zábava a další rozměr nehledejte, prosíííím, udělejte to pro své dobro a koukněte na to ještě jednou z gauče a ne z obláčku nafrněnosti. ()

Billie777

Některé situace a hlášky (dědeček na obědě) byli vtipné, hlavní herecká trojice hrála celkem dobře ale celé je to na sebe tak divně napatlané a poskládané, málo propracované a více amatérské. ()

Eraserhead

Totální úlet! Film, který dělá čest svému jménu. Korn a Vrtulník předvádějí to nejhorší co se dá v herectví předvést a celé je to takové.......... brakové. Bavil jsem se podstatně víc než u opravdu trapné Perníkové věže, která se na rozdíl od tohoto dílka brala až moc vážně. ()

Mazlik4

Pořád menší zlo, než koukat na nafoukané české-seriálové-primadony a kterýkoliv jiný současná český film! ()

Paity odpad!

Řekl bych, že drtvá většina lidí se na to koukli jen kvůli těm erotickým scénám, ve který figuruje Paula Wild. Alespoň je na ní poznat, že skutečně tancovala, protože to tělo má sakra pevné. ()

EKLEKTIK

"Sem měl zůstat doma a čumět na Ramba, vole." Vizuálně zajímavá forma, bez jakéhokoliv obsahu, snažící se bezúčelně vlichotit kuřákům marihuany, s Vrtulníkem Michaelem V. Viktoříkem, ve vedlejší roli. ()

Bafo

Tendle film neni u spousty lidi prilis oblibeny ale me se opravdu libil a prisel mi na cesky film opravdu vtipny a s nadhledem... Proste je jasny ze autori to nemohli myslet vazne (uz podle nazvu) ale snazili se natocit vtipne netradicni dilko parodizujici trapne komedie ala prci prci prcicky coz se jim podle me fakt povedlo... At dou amici uz sakra do haj........ ()

venom14

Nevím proč ale tenhle film se mi tak nějak líbil.Asi tím amatérismem nebo nevím proč mě to tak chytlo. Hlavně i hudba do filmu se mi líbila :-D Herci nestály za nic a celková kvalita filmu jako takového taky nestojí za moc, ale na pozdní večer mi to sedlo perfektně. ()

Haymar odpad!

Spěváček vysosal ty nejtrapnější a nejnepovedenější momenty z těch nejdebilnějších americkej "teenager-fekálně-šukézních-pseudokomedií" a vznikl z toho tenhle Brak... samotnej název je ostatně to jediný, kde tvůrci udeřili hřebíček na hlavičku. Ani sem to nedokoukal. při nejlepší vůli to fakt nešlo ()

Disease

Vyhulená komedie plná odkazů a parodií, u které jsem se bavil i s odstupem let. Jen ty herecké výkony byly strašné, až jsem si říkal, jestli to není úmysl. ()