poster

Brak

Komedie

Česko, 2002, 86 min

 • pan Hnědý
  *

  S filmu srší prázdnota, hrozná režijní práce s herci a velmi špatný scénář. kOCOUR musel něco podobného zažít, nebo si musel s Paulou Wild šňupnout, jinak si jeho hodnocení neumím vysvětlit :-)(24.6.2012)

 • playboxguest
  *

  Jedinej důvod, proč jsem si ten film sehnala, byla Paula Wild, stejně tak je tím jediným důvodem, proč dávám filmu hvězdičku... Zůstanu u Po hlavě do prdele, to byl pro mě daleko zábavnější český brak!(10.12.2010)

 • swamp
  ***

  Já vím, že tento poloamatérský snímek není nijak významným počinem, ale během celých 86 minut jsem se téměř vůbec nenudil (tedy až na něco málo hluchých míst:) a prostě jsem si to užíval. :) Pohoda na nedělní odpoledne! :)(26.2.2006)

 • kingik
  ***

  U nás se ještě pořádný brak, který by měl skutečně vysoké kvality, nedá natočit. A zvláště, když film pokukuje po svých zámořských vzorech, vzhlíží se v nich, ale servíruje to po česku. S českou Paulou Wild, nájemným zabijákem Jiřím Kornem a s hrstkou mladých, ale celkem dobře hrajících herců. Tenhle film začínal fakt dobře i když neoriginálně. Kamarádi si k sobě pozvou eskortní šlapku, která po bujaré párty umírá. A co s mrtvým tělem. Film kopíruje, kde se dá, ale v první polovině přesto bavil. Pak se to nějak natahovalo do nijakého extrovního vyznění. Druhá polovina znatelně slabší. Herecké obsazení fajn až na toho trapného Korna, režie velmi ucházející a odkazovala k sympatickým nezávislým počinům, ale tyhle filmy u nás z diváckého hlediska nebodují a zůstanou nedoceněny. 60%(15.6.2012)

 • AngelAngie
  **

  Špatný film, ale ne tak špatný, abych mu nedala aspoň tyhle 2 hvězdičky ..(5.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace