poster

Brak

Komedie

Česko, 2002, 86 min

 • swamp
  ***

  Já vím, že tento poloamatérský snímek není nijak významným počinem, ale během celých 86 minut jsem se téměř vůbec nenudil (tedy až na něco málo hluchých míst:) a prostě jsem si to užíval. :) Pohoda na nedělní odpoledne! :)(26.2.2006)

 • SaNcHeZ_cz
  *

  Jedna věc je natočit scény které mají mít hlubší význam/něco parodovat a nepodat je přitom trapně; druhá je poskládat je za sebe do filmu tak, aby dávaly smysl a bavil tak jak film má. Ani jedno se nepovedlo. A ještě se přitom tváří super světově. Děkuji ale tohle ne. Za řemeslnou stránku si to sice druhou hvězdičku zasloužilo, nicméně mé zdravé svědomí mi za ni nedá spát.(31.3.2012)

 • Slarque
  odpad!

  Vždycky jsem si myslel, že brak je označení pro pokleslou zábavu, původně jen literární, ale později i filmovou. Jenže tady žádná zábava není. Jakýsi amatér si sice troufne natočit vlastní, mnohem horší, verzi ikonické scény z Pulp Fiction, ale zábavného na ní není nic. Navíc tu nemá žádný účel, jenom koukejte, taky jsem Tarantino. V zemi, kde se těší úspěchu kapely pouze přehrávající cizí repertoár, s tím bohužel také může slavit úspěch. Nakonec je to prostě jen nejhorší film Pauly Wild. Sice jsem přemýšlel o jedné hvězdičce, ale bizarní soundtrack mi na ni nestačí.(29.8.2014)

 • - Film vznikol v spolupráci s Vyššou odbornou školou filmovou a spoločnosťou Whisconti. Týmto projektom dochádza k naplňovaniu zámeru spoločnosti produkovať popri klasických filmoch tiež dlhometrážne nízkorozpočtové filmy s maximálnou účasťou mladých talentovaných tvorcov a technikov. (Smok)

 • - Producentom debutového filmu Karla Spěváčka je akciová spoločnosť Ateliéry Bonton Zlín. (Smok)

 • - Natáčeno v okolí Zlína a v Luhačovicích. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace