poster

Brak

Komedie

Česko, 2002, 86 min

 • charlosina
  *

  Když jsem to viděla, tak jsem nechtěla uvěřit tomu, že do tohohle někdo vrazil peníze.... ale pak jsem viděla pány tvůrce a můj pohled se na Brak (což je záměrem po všech stránkách) změnil - takže dávám *(20.2.2008)

 • Okara
  **

  Nehorázná slátanina, ale některým hláškám jsem se i zasmál aneb Já myslel, že pokemoni neexistujou. 30%(13.3.2012)

 • Lima
  *

  Prvních deset minut se děj slibně rozjíždí, ale příchodem trapného poslíčka to jde s filmem "od desíti k pěti". Režie je podivná, místy je film velmi zmateně nastříhaný a jediné, co je na něm stojí za zmínku, je skvělá kamera a soundtrack. Herecké výkony jsou mnohdy příšerné, vrcholem je přehrávání "vrtulňase" Viktoříka a krátký výstup producenta Melounka. Ono by nevadilo, že je tenhle film přiblblej. Horší je, že je strašně nudnej. Těch několik odkazů na kultovní filmy to nezachrání. Zkrátka - český Tarantino či Kevin Smith se nekoná, ti to umějí mnohem lépe. A hlavně nenuděj.(24.8.2003)

 • Tom_Lachtan
  *

  kvalita hodna svého názvu...(7.11.2012)

 • playboxguest
  *

  Jedinej důvod, proč jsem si ten film sehnala, byla Paula Wild, stejně tak je tím jediným důvodem, proč dávám filmu hvězdičku... Zůstanu u Po hlavě do prdele, to byl pro mě daleko zábavnější český brak!(10.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace