poster

Brak

Komedie

Česko, 2002, 86 min

 • Krissty
  **

  Tohle je katastrofa. Určitě se nejedná o nejhorší český film, ale je to trapné, až to bolí. Koukat se tam dalo jen na Korna a Štěpánovou. Valná většina herců a hereček byla tak umělá a nedůvěryhodná. To snad dělali casting na ta největší herecká dřeva, ne? Aspoň tam ale hrála dobrá hudba a na začátku jsem se parkrát zasmála.(4.5.2013)

 • Tommassi3
  ****

  "Táta vždycky říkal, že kámošům a chlápkům s velkým ptákem v kápi nikdy nevěř !!" ;)(1.1.2014)

 • dex2man
  **

  Výstižnější název byste těžko vymysleli. Je to vážně absolutní brak, vlastně to ani moc nepřipomíná film..spíš se jedná o slepenec scének, které jen spojuje trojka hlavních přestavitelů- zhulených blbečků. Některé jsou celkem vtipné, jako třeba snídaně s dědou a mrtvou štětkou nebo první Iggyho nástup a některé naopak ubohé. Obzvlášť postava Štěpánové a Korn jako gangster killer?!to je trochu moc..už tam chyběl jen Goťák. Jako celek těžko hodnotit, ale víc než dvě si to rozhodně nezaslouží.(29.7.2011)

 • - Natáčeno v okolí Zlína a v Luhačovicích. (M.B)

 • - Film vznikol v spolupráci s Vyššou odbornou školou filmovou a spoločnosťou Whisconti. Týmto projektom dochádza k naplňovaniu zámeru spoločnosti produkovať popri klasických filmoch tiež dlhometrážne nízkorozpočtové filmy s maximálnou účasťou mladých talentovaných tvorcov a technikov. (Smok)

 • - Producentom debutového filmu Karla Spěváčka je akciová spoločnosť Ateliéry Bonton Zlín. (Smok)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace