Brak

Komedie

Česko, 2002, 86 min

• troufalka

Něco mi uniklo. A nepotřebuji vědět, co to mělo být ...(14.12.2016)

• dex2man

Výstižnější název byste těžko vymysleli. Je to vážně absolutní brak, vlastně to ani moc nepřipomíná film..spíš se jedná o slepenec scének, které jen spojuje trojka hlavních přestavitelů- zhulených blbečků. Některé jsou celkem vtipné, jako třeba snídaně s dědou a mrtvou štětkou nebo první Iggyho nástup a některé naopak ubohé. Obzvlášť postava Štěpánové a Korn jako gangster killer?!to je trochu moc..už tam chyběl jen Goťák. Jako celek těžko hodnotit, ale víc než dvě si to rozhodně nezaslouží.(29.7.2011)

• Jamal

Asi nejlíp tam zahrál ten chameleon, pak Korn :: (((8.12.2005)

• Hunt

Je to jednoduše Brak(16.4.2015)

Hodně rozporuplný film, který se né každému může líbit.. Mě ale rozhodně velice překvapil. Zajímavý pokus o české Pulp fiction, několik perfektních hlášek a Iggy.. Na to,že snímek natáčeli studenti filmové akademie se značně omezeným rozpočtem, se povedl na výbornou!!!(30.9.2005)

• - Film vznikol v spolupráci s Vyššou odbornou školou filmovou a spoločnosťou Whisconti. Týmto projektom dochádza k naplňovaniu zámeru spoločnosti produkovať popri klasických filmoch tiež dlhometrážne nízkorozpočtové filmy s maximálnou účasťou mladých talentovaných tvorcov a technikov. (Smok)

• - Natáčeno v okolí Zlína a v Luhačovicích. (M.B)

• - Producentom debutového filmu Karla Spěváčka je akciová spoločnosť Ateliéry Bonton Zlín. (Smok)