Brak

Komedie

Česko, 2002, 86 min

• dex2man

Výstižnější název byste těžko vymysleli. Je to vážně absolutní brak, vlastně to ani moc nepřipomíná film..spíš se jedná o slepenec scének, které jen spojuje trojka hlavních přestavitelů- zhulených blbečků. Některé jsou celkem vtipné, jako třeba snídaně s dědou a mrtvou štětkou nebo první Iggyho nástup a některé naopak ubohé. Obzvlášť postava Štěpánové a Korn jako gangster killer?!to je trochu moc..už tam chyběl jen Goťák. Jako celek těžko hodnotit, ale víc než dvě si to rozhodně nezaslouží.(29.7.2011)

Já vím, že tento poloamatérský snímek není nijak významným počinem, ale během celých 86 minut jsem se téměř vůbec nenudil (tedy až na něco málo hluchých míst:) a prostě jsem si to užíval. :) Pohoda na nedělní odpoledne! :)(26.2.2006)

Prvni pulka je byworna, ale pak to jde do prd@le, skoda. Mam rad takoveto ujete filmy, ale kuci treba jeste oprasi a udelaji poradny remake ;]](11.8.2005)

• - Film vznikol v spolupráci s Vyššou odbornou školou filmovou a spoločnosťou Whisconti. Týmto projektom dochádza k naplňovaniu zámeru spoločnosti produkovať popri klasických filmoch tiež dlhometrážne nízkorozpočtové filmy s maximálnou účasťou mladých talentovaných tvorcov a technikov. (Smok)

• - Producentom debutového filmu Karla Spěváčka je akciová spoločnosť Ateliéry Bonton Zlín. (Smok)

• - Natáčeno v okolí Zlína a v Luhačovicích. (M.B)