poster

Brak

Komedie

Česko, 2002, 86 min

 • dex2man
  **

  Výstižnější název byste těžko vymysleli. Je to vážně absolutní brak, vlastně to ani moc nepřipomíná film..spíš se jedná o slepenec scének, které jen spojuje trojka hlavních přestavitelů- zhulených blbečků. Některé jsou celkem vtipné, jako třeba snídaně s dědou a mrtvou štětkou nebo první Iggyho nástup a některé naopak ubohé. Obzvlášť postava Štěpánové a Korn jako gangster killer?!to je trochu moc..už tam chyběl jen Goťák. Jako celek těžko hodnotit, ale víc než dvě si to rozhodně nezaslouží.(29.7.2011)

 • swamp
  ***

  Já vím, že tento poloamatérský snímek není nijak významným počinem, ale během celých 86 minut jsem se téměř vůbec nenudil (tedy až na něco málo hluchých míst:) a prostě jsem si to užíval. :) Pohoda na nedělní odpoledne! :)(26.2.2006)

 • YURAyura
  ***

  Prvni pulka je byworna, ale pak to jde do prd@le, skoda. Mam rad takoveto ujete filmy, ale kuci treba jeste oprasi a udelaji poradny remake ;]](11.8.2005)

 • - Film vznikol v spolupráci s Vyššou odbornou školou filmovou a spoločnosťou Whisconti. Týmto projektom dochádza k naplňovaniu zámeru spoločnosti produkovať popri klasických filmoch tiež dlhometrážne nízkorozpočtové filmy s maximálnou účasťou mladých talentovaných tvorcov a technikov. (Smok)

 • - Producentom debutového filmu Karla Spěváčka je akciová spoločnosť Ateliéry Bonton Zlín. (Smok)

 • - Natáčeno v okolí Zlína a v Luhačovicích. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace