Tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Zděšení mladíci netuší, jak si se situací poradit. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit těla. Jenže napřed musejí sehnat auto. To se jim nakonec podaří, ale jejich problémy tím zdaleka nekončí. Vychytralý podvodníček totiž prodal mladíkům vůz nájemného zabijáka, který se ihned vydává po jejich stopách... (Magic Box)

listr

Místy velice vtipné a svěží, ale jako celek to působí strašně nedomyšleně a roztrhaně. Velká sranda jen pro ty z vás, kteří nedosáhli plnoletosti a stačí jim jen pár vtipů na adresu pokemonů. ()

Macik

Naprosto revulční snímek,který u nás nemá obdoby.Opravdu jsem toho měl dost, těch stále do minulosti se vracejících filmů (viz. Hřebejk). Je to naprosto zvrácenej, úchylnej ale taky naprosto vtipnej snímek.....Dal bych i 4* ale ten konec se mi opravdu nelíbil,ten to celý zkazil.... ()

Se7enteen odpad!

Neskutečná hovadina, nejpříšernější český film!!!!Stupidní a bezmyšlenkovité dialogy, o hereckých výkonech radši nemluvě!A humor filmu??Pro mě naprosto nechutný (doslova). ()

Vejrrr

Tenhle film je brak a ví to o sobě, neboť si to dal rovnou i do názvu. Ale několikanásobné výtlemy, neskutečné parodie na kde co a super tempo dělají z toho filmu super zážitek. Mnohými myslím totálně nepochopeno. ()

mira007

Tak tohle je hodně velkej úlet, kterej nezmizel v propadlišti bezejmennosti jenom kvůli tomu, že tam hrála svého času nejznámnější česká pornoherečka Paula Wild. Párty s prostitutkou na vlně rádobyteenagerských komedií. ()

kujon odpad!

Šunt, hnus, prostě dílo zralý tak akorát na to ho spláchnout do hajzlu. Nesmyslná splácanina rádoby vtipnejch hlášek, herecký výkona alá Chuck Norris, dialogy ...... Né, nebudu se rozčilovat :) Tu hodinku a půl, co jsem u toho paskvilu strávil, jsem měl radši věnovat něčemu hodnotnějšímu, kupříkladu jít na autogramiádu Uwe Bolla, i tam bych se bavil víc... fuj ()

Perfo

...v rámci filmů a hodnocení "dobré", nebo "špatné" to je rozhodně špatné, ale to je přece uplně jedno. Už z názvu je patrné, že film nemá za cíl si hrát na extra umění, nebo líbat prdel kinematografii...pro mě velmi kvalitní studentská šílenost, ve které se najde kdejaký středo i vysokoškolák... ()

Gastovski

Hrozně ujetá šílenost, která si zaslouží jak plné hodnocení tak i odpad. Já se řadím do první sorty lidí, která má film za kult, kde jsou super hlášky, bizarní postavičky a hlavně ultimátně vymazlenej soundtrack. Jasných 100% ()

Chundys

Táta vždycky říkal kámošům a chlapům s velkým ptákem v kápi nikdy nevěř :D! Jako setsakramentsky mne mrzí, že jsem Brak viděl až teď, protože ty hlášky to je něco! Zamrzel mne tedy konec ale jinak fakticky super komedie :-) Iggy jednoznačně nejlepší: Co to do tebe vjelo? Jak co to do mě vjelo! Ty mi zasereš kobereček vod hovna a mě to má bejt fuk mě to má bejt jedno, hele běž vodkud si přišel jasný :D ()

TerushkaJ

Já se ani jednou nenasmála tak, jak bych asi měla. Šla jsem do toho, že to bude nějaký oddycháček, ale bude v něm něco, čemu se alespoň zasměju a pošlu to dál lidem, ať se na to podívají. Ale nenabídnu to dál, je to sice zajímavý pokus o zhulených situacích, které jsou výňatkem z kultovních filmů, ale na mého oblíbeného Vorla to nemá. To jsou zhoubovaný filmy, ale nekopírujou! Jediné, co mě fascinovalo byl ten poslíček s pizzama. Jinak Korn dělá klasicky zabijáka, muže bez úsměvu a Štěpánová nadrženou vlezdoprdelku. Nic nového pod Sluncem. ()

Olík

Tuzemský Tarantino, Smith nebo Clark se nekoná…….ale hádám, že to ani nebylo Spěváčkovým záměrem. Já tady vidím skromný panelákový pokus o něco, co zkrátka v danou dobu ve světě letělo…….a to pokus ne úplně chatrný. Je to tam, hlášky (pár dokonce geniálních), postavy, Paula Wild, Vrtulník Michael V (divím se, že ho nikdo další od té doby nevyužil), Jirka Korn……..určitě si k tomu ještě chtělo na pár hodin sednout, ale tvůrci názvem snímku neuhodili hřebíček na hlavičku, tvůrci se o něco pokusili a v rámci možností se jim to i podařilo. ()

MickeyStuma odpad!

Vyhulený snímek, kde byli vyhulený snad i tvůrci. Námět není špatný, ale to zpracování je do nebe volající. Herecké výkony pod psa, k tomu nějaké to přehrávání, táhnoucí se děj a šílená nudnost nad nelogičnostmi všeho, co se tu objeví. Snímek, který kdyby nevznikl, nic by se nestalo. Vynaložené rozpočtové peníze mohli být využity k daleko lepšímu bijáku. Tohle se prostě nepovedlo. Tak křečovitý český film tu dlouho nebyl. ()

plagjoklas

Celkom zaujímavý filmík. vykradnutie mnohých filmov (Uý vodspodu takdy cejtím trávu tak bych si taky dal - mi veeelmi pripomína prosbu pána Wolfa k jimmiemu v pulp fiction). Aj keď to nie je žiadna sláva celkom slušne som sa bavil a to je hlavné. ()