Tom Leezak (Ashton Kutcher) a Sarah McNerneyová (Brittany Murphyová). On – sportovně založený reportér nočního dopravního vysílání v rádiu, ona –svobodomyslná spisovatelka z rodiny, která je velmi bohatá, ale navíc velmi, velmi snobská. Jejich štěstí, zdá se, nestojí nic v cestě. Jaké je překvapení Tomových kamarádů! A jaké zděšení zavládne v Sářině rodině, když se mladý pár do sebe bleskově zamiluje! Tom se okamžitě přizpůsobí Sářinu vnímání světa, životních hodnot a očekávání. A Sarah zcela ignoruje tatínkovo varovné sýčkování, které ji zrazuje před krokem, k němuž ji táhne hlas srdce. Nedej bože, aby byla svatba, aby se provdala za „rytíře v rezavém brnění!“ Jenže svatba je – a velká. Po ní mladý pár – s vyhlídkou dokonalé dovolené – vyrazí do Itálie. Ale kvůli Sářinu bývalému příteli, který čirou náhodou dlí v Benátkách, a kvůli řetězci neúnavných propletenců smůly procházejí mladí novomanželé testem limitů své mladé lásky… (TV Prima)

jopal

Ja komedie moc nemusim, ale navzdory ostatnym, mne sa celkom pacila. Zasmial som sa castejsie, ako u nejakych 80% -ych "komediach" a nudit som sa tiez nenudil. A to uz teenagerky nie su ani moje deti... P.S. Skoda toho konca, inac dam kludne hviezdicky aj 4. ()

zigy

Takový medový dýchánek (viz slovenský název filmu) vhodný zejména pro fanynky Ashtona.... Vtipná byla zejména scéna, kdy Aston přesvědčuje svoji milou, že ta podprsenka, kterou u něj nalezla, je její..:) Když Američané cestují po Evropě, u mě vždycky mají úspěch zaručen - viz filmy "Jestliže je úterý, musíme být v belgii", nebo "bláznivá dovolená v Evropě".....Prostě: Jsou romantické komedie vtipné a inteligentní, a pak ty ostatní - tahle s přehledem patří do první kategorie, ale trhák to nebude. ()

sin34

At si rika kdo chce co chce, mne se filmy s Ashtonem Kutcherem libi. Tady jsem se i docela hodnekrat zasmal. Coz od komedie ocekavam...16/25 ()

lada32

Vzhledem k tragické události hlavní herečky jsem si to natáh,ale hrozná kravina mě donutila to po půl hod.to vypnout.Takže pokud to někde uvidíte,pryč od toho. ()

malyLibor

Tak tenhle film mne nijak nepřekvapil. Díky Ashtonovi Kutcherovi jsem od něj nic nečekal, proto mne nemohl zklamat... a nezklamal. Chvílemi jsem se i dost dobře bavil a chvílemi jsem se bavil skvěle. A za co tři hvězdy? Jedna za skvělou Brittany Murphy, druhá za Toshi Toda v roli vrátného s perfektně padnoucím jménem Juan :-D a ta třetí za bavorské jódlování poslouchající řidičku modrého auta ve Francouzských alpách a její ukazovák poté, co zapadlé dvojici pomohla s autem :-D Když tak na to myslím, nebyl to ani tak špatnej film... až na toho nesympaťáka a neherce Kutchera :-D ()

Georginek

Videno nekolikrat a vzdycky kdyz to davaj v telce si to pustim, pac je tam par super foru........ I kdyz tyhle typy filmu nemam rad, urcite to stoji za to videt...... ()

sun.eagle

Podle zdejšího hodnocení jsem čekal průser, a nakonec to dokoukal do konce. Film utekl rychle, což je jasný důkaz jeho zábavnosti, pokud můžu mluvit za sebe. A byli chvíle a nebylo jich málo kdy jsem se hlasitě od srdce zasmál. Dvě věci: možná mě film tak bavil kvuli Brittany Murphy která film v podstatě spolu s Kutcherem celý drží, a za další pokud chcete vypnout mozek a jen se bavit tak Líbánky jsou to pravé. ()

Kyberswat

zábavná lehká komedie, když člověk nemá chuť na nic těžkého a nebo si chce dát "večer s pizzou, vínem a drahou polovičkou" ()

Michalp81

Bylo to velmi marné. Komedie dobrá možná pro děti. Nějaká zrnka komediálnosti se však najít dala, takže úplně neodepisuji. Možná si to své diváky najde. ()

Lucie505

Já jsem se u týhle romantický komedie navzdory všem zdejším kritikám náramně bavila! Spousta dobrejch fórků a celý to bylo pěkně svižný. ()

pepco

Jeden z najlepsich spomienkovych filmov na Brittany, hold jej bola jej skoda... Ashtonova klasicka komedia a celkom si v nej sadli do roli. Bolo prijemne si pozriet zaciatky karier tychto hviezd, zial u Brittany sa predcasne skoncila. ()

Rathe

To je tak trapný až je to vlastně poměrně dobrý a vtipný. Film hodně zachraňuje dvojice hlavních hrdinů. A Ashton Kutcher prostě letí na výsluní jako torpédo. ()