Tom Leezak (Ashton Kutcher) a Sarah McNerneyová (Brittany Murphyová). On – sportovně založený reportér nočního dopravního vysílání v rádiu, ona –svobodomyslná spisovatelka z rodiny, která je velmi bohatá, ale navíc velmi, velmi snobská. Jejich štěstí, zdá se, nestojí nic v cestě. Jaké je překvapení Tomových kamarádů! A jaké zděšení zavládne v Sářině rodině, když se mladý pár do sebe bleskově zamiluje! Tom se okamžitě přizpůsobí Sářinu vnímání světa, životních hodnot a očekávání. A Sarah zcela ignoruje tatínkovo varovné sýčkování, které ji zrazuje před krokem, k němuž ji táhne hlas srdce. Nedej bože, aby byla svatba, aby se provdala za „rytíře v rezavém brnění!“ Jenže svatba je – a velká. Po ní mladý pár – s vyhlídkou dokonalé dovolené – vyrazí do Itálie. Ale kvůli Sářinu bývalému příteli, který čirou náhodou dlí v Benátkách, a kvůli řetězci neúnavných propletenců smůly procházejí mladí novomanželé testem limitů své mladé lásky… (TV Prima)

Marek1991

Milá a zábavná komédia, ale len miestami, často nudná, trápna, predvídateľná. Ja ju mám spojenú najmä s Brittany Murphy, ktorá zomrela mladá a v iných filmoch pre mňa nebola až tak výrazná. Kutchera nemusím, ale tento film bol pre neho. Scenárovo, či efektami nič zaujímavé, prostredie tiež nevymysleli dobre, proste podpriemerná tuctová záležitosť. ()

Torision

Jeden z nejzoufalejších pokusů o romantickou komedii. Ashton Kutcher je naprosto strašněj, Brittany Murphy mám docela rád, ale tady působí strašně prkenně. A samozřejmě nesmí chybět bídnej scénář bez kousku vtipu. Film, kterej rozhodně nemusíte vidět před smrtí. ()

Revanx

V súvislosti s týmto filmom ma napadá iba jedna otázka - prečo som to ja v polke nevypol. Nudná kópia National Lampoon's European Vacation s absolútne nesympatickou ústrednou dvojicou a nulovou zábavou. ()

DDT

Když si někde stáhnete trailer, uvidíte v něm během minuty všechny vtipy z filmu a ušetříte 94 minut a peníze za vstupenku do kina. ()

Paxxx.cz

Jedna z těch slabších romantických komedií. Příběh byl dost předvídatelný a celkově jsem se 2x pousmál, toť vše 40%. ()

mustafa

Komedie o tom, jak jsme v Evropě arogantní, nepříjemní a mluvíme divným jazykem. Teda být Italem nebo Francouzem, tak tvůrce zažaluju. Tvůrci by si měli spíše utahovat z toho, jak někdo dovede natočit komedii bez jediné vtipně scény. Jediná vtipná scéna byla, když ten pes vyskočil z okna (jenže ukrást scénu z Něco na té Mary je, je opravdu na zavření do kriminálu). Vlastně jediné, co se mi na filmu líbilo, byla Brittany Murphy, která dokázala svou roli zahrát vcelku dobře, zvláště když měla představovat histerku, tak její grimasy stálys opravdu za to. Sečteno podtrženo - dává za dvě hvězdičky, ale opravdu s okřenýma ušima. ()

mysiak

Žeby mal Shaun Levy slabosť na nosy???..to ma asi prvé napadlo, málo vtipné, na to aká dvojica tam účinkovala...typicky tragické od režiséra..bojím sa jeho ďalšieho filmu.... ()

ivishka

Můj oblíbený novomanželský filmový pár :-D. Jen tihle dva mladí herci mohli stvárnit něco tak jedinečného. Tom Leezak a Sarah McNerneyová oba z jiné společenské vrstvy ale jak se říká láska dělá divy :-). Rodičům se však volba jejich dcery ani trochu nelíbila, protože doufali,že se provdá za skvělou partii Petera-pohledného a hlavně bohatého obchodníka. "Náhodou" se potkají na líbánkách v Itálii a přes veškeré příhody a nešťastné náhody mladého páru si Sarah Peter získává svou "dokonalostí". Nebyla by to správná romantická, karamelová záplava, kdyby se "nerozešli" a Tom Leezak by nepřijel a neztropil histerickou scénu před bránou domu jejich rodičů. Mám i přes veškeré předsudky velmi ráda tento film a hlavně tyto dva herce Brittany Murphy a Ashtona Kutchera a velmi mě mrzí,že jim to spolu nevyšlo a že to s Brittie dopadlo tak špatně. K připomenutí této velké herečky mi musí však stačit tyto (dle hodnocení) béčkové filmy a tak za mě 95%. ()

blackrain

Ďábelské líbánky, které nenudily a měly spád. Brittany Murphy se do takových, lehce šílených rolí krásně hodí. ()

slunicko2

Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum. 1) Ano, toto může být cesta ke spasení pro ty chudé duchem, kterým je blaze při sledování filmů jako je "Just Married". 2) 35letý hezký a komerčně úspěšný režisér Shawn Levy dal prostor 25letému Ashtonu Kutcherovi. Ještě je tam 29letý zpěvák a herec Christian Kane (Peter) s krásnými smyslnými rty a tím jsem vyčerpal důvody, proč se na film podívat. ()

higuain

Brittany je pro onen svět věčná škoda. Příjemná romantická komedie se sympatickým hereckým duem v čele, která překvapila, dobře pobavila a splnila tak svůj účel. ()

Chen

Brittany Murphy je roztomilá, ale ani ona nezvládne dát jiskru filmu, kterému chybí většina toho, co od komedie očekáváte. ()

Martin741

Shawn Levy sa ukazal ako reziser - rutiner. Kacra velmi nemusim, ale Britanny Murphy bola vyborna, dilogy na urovni. Priemerne hodnotenie davam aj preto, ze to fajne na seba zarobilo : 69 % ()

O´Neill

Když jsem se na to díval poprvé tak jsem to vypnul zhruba po 20 minutách. To však bylo ovlivněno tím, že jsem byl velice unavený, a zavírali se mi oči. Když jsem se na to dnes podívál do konce, tak musím říci, že ačkoliv to nebyla bůhvi jaka pecka, rozhodně jsem se u toho nasmál a rád dám 4 hvězdičky. Na plný počet to sice není, ale pro příjemnou odreagovačku to plně stačí. ()

pakobylka

Překvapivě příjemná, zábavná a bezprostřední záležitost. Přehrávání všech účinkujících je ve většině případů účelné a roztomilé a vtipné scény vzbuzují ty správné emoce. Není to komedie, která by vstoupila do dějin světa filmu hlavní branou, ale můžete s ní strávit pohodových 90 minut. ()

Juto

Je to príjemná a zábavná komédia, ktorá sa spolieha predovšetkým na vzhľad Brittany Murphyovej a praštenú osobnosť Ashtona Kutchera. 6/10 ()

KajusaK

Opět podprůměrná komedie která pobaví jen díky Ashtonovi a pár vyjímečným komickým scénkám, kterých tam není nazbyt. ()

otík

První polovina této typické teenagerovské komedie je přeci jen o něco lepší než druhá část, protože je tam pár opravdu povedených vtipů a scének, ve druhé polovině téma zvážní a čekáme na zvrat, který je neoddalitelný a očekávaný. Přesto jsem se docela příjemně bavil. ()