Tom Leezak (Ashton Kutcher) a Sarah McNerneyová (Brittany Murphyová). On – sportovně založený reportér nočního dopravního vysílání v rádiu, ona –svobodomyslná spisovatelka z rodiny, která je velmi bohatá, ale navíc velmi, velmi snobská. Jejich štěstí, zdá se, nestojí nic v cestě. Jaké je překvapení Tomových kamarádů! A jaké zděšení zavládne v Sářině rodině, když se mladý pár do sebe bleskově zamiluje! Tom se okamžitě přizpůsobí Sářinu vnímání světa, životních hodnot a očekávání. A Sarah zcela ignoruje tatínkovo varovné sýčkování, které ji zrazuje před krokem, k němuž ji táhne hlas srdce. Nedej bože, aby byla svatba, aby se provdala za „rytíře v rezavém brnění!“ Jenže svatba je – a velká. Po ní mladý pár – s vyhlídkou dokonalé dovolené – vyrazí do Itálie. Ale kvůli Sářinu bývalému příteli, který čirou náhodou dlí v Benátkách, a kvůli řetězci neúnavných propletenců smůly procházejí mladí novomanželé testem limitů své mladé lásky… (TV Prima)

bono22vox

Lehce romantická komedie o tom, že Evropa není Amerika a svatba automaticky neznamená štěstí. Komedie pro mladé ve které nikdo nevypouští žádné tělesné tekutiny... ()

Likan7

Extrémně sympatická, sexy Brittany Murphy a sympatický Ashton Kutcher. Chemie mezi nimi funguje bez problému. Scénář sice neobsahuje bůh ví jaké komediální scény, ale i tak se člověk často zasměje nebo alespoň usměje. Nenáročná jednohubka. :-) ()

KdG

Ubohost. Ashton Kutcher je nesympatický a přehrává. Brittany je sice pěkná ale hrát IMHO taky moc neumí. Scénář je prostý a až na pár vtipných scén je to nuda. ()

playboy_05

je to nesmyslné, hloupé a tak podobně...však já vím...ale jako oddychovka na příjemný večer s přítelkyní myslim dobrá volba, aneb je to tak trapné až je to vtipné ()

DadysGirl

Opravdu nejhorší líbánky co si můžete představit... Ale když nic jiného má to trochu nápadu a vtipu... Nic úchvatnýho od toho ale nčekejte... ()

viky13

Z nějakého důvodu můj srdcový film. S přihlédnutím jaký je Kutcher fešák a jak skvělá herečka byla Brittany Murphy ,můžu dát s klidm plný počet. ()

TaNya_

U scény, kdy se popelníkem praštěnej Ashton snaží jednomu hezounkovi zarazit pohrabáč do ''prdele'', jsem opravdu brečela smíchy. Celkově to má pár nápaditých chvilek a ten zbytek mezitím je spíš taková vata. Jedna hvězda navíc za už zmíněnou asi pětiminutovou část filmu. ()

Fanak odpad!

Zasmál jsem se asi jednou, za to jsem několikrát použil zrychlené přetáčení vpřed, abych byl schopen se dodívát do konce. Ashton Kutscher neumí hrát, scénárista neumí (vtipně) psát. Škoda času. ()

snakepit

No a čo, mne sa to náhodou celkom páčilo. Od prdiacej babky na schodoch až po naháňačku s kutáčom to bola veľmi svieža a pohodová komédia perfektne sa hodiaca na nedeľné popoludnie, keď vypínam mozog a nemám chuť na žiadnu oscarovú drámu. Brittany ani Ashton rozhodne nepatria do mojej TOP 10 najobľúbenejších hercov, v tomto filme sa však k sebe hodili úplne dokonale a aj keď nie každý vtip im vyšiel, veľmi dobre som sa zabavil a o to ide, či nie? :) ()

jafuska

Nic nového pod sluncem, klasika, romantika a jejich trable s láskou nic co bych už neviděla tisíckrát, a pořád to samé dokola, ale aspon hráli sympatičtí herci, aspon něco, co byli fajn ()

Blazis34

Hodně typická romantická americká komedie končící happy endem. Sympatický Ashton Kutcher spolu s Brittany Murphy se skvěle doplňují a do tohoto díla od Shawna Levyho se náramně hodí. Objevily se zde dobré hlášky i vtipné scénky. Průběh filmu byl očekávaný a tak nějak průměrný, z toho všeho mi vyplývá 50% - tři hvězdičky. ()

lobo87

Ako čerstvý ženáč som si film dosť vychutnal, i keď som ho už v minulosti videl viackrát. Kutcher je téma sám o sebe, ale Brittany je veľká škoda. Bola to veľmi sympatická a talentovaná herečka, i keď v tomto filme toho veľa ukázať nemohla. Jednoduchá zábava na odreagovanie... 65% ()

Muso

Novodobá romantická kravina, ktorá sa chce hrať aj na komédiu. Nič nové vám tento film nedá, od začiatku presne viete kam to bude smerovať, ťažko budete hladať scénu na ktorej sa zasmejete a kvôli dvom pekným záberom hôr sa tento film skutočne neoplatí sledovať. Pre všetkých so sklonom k masochizmu ako vyšité. ()

Gwilwen

Ashton Kutcher je tak nesnesitelný, že se divím hlavní hrdince v podání Brittany Murphy, že po něm ten popelník nehodila hned v úvodu, což by podstatně snížilo stopáž filmu a zároveň by se zvýšila pravděpodobnost, že pokud by se Ashton totiž nacházel po celou dobu v agónii, možná by film dopadl líp. Hvězdička je za fotogenické Benátky. ()