Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

Pekisan

Nekonecne zasobniky plne nabojov, zdemolovana polka mesta, strielanie z metrovej vzdialenosti ale nikto nikoho netrafi, sermovaci suboj a velka tucna Seagolova hlava:))) Ako za starych casov. ()

IXOXI

Co zmůžou dva chlapi proti bandě zkorumpovaných policistů? Nic moc. Co zmůže banda zkorumpovaných policistů proti dvoum chlapům, z nichž jeden je Steven Segal? Nic moc, ale bude je to hodně bolet... ()

Torpid

Na filmu je hodně poznat, že ho režíroval velice slavný kameraman. Na chvilku vytáhl Seagala o ligu výš, ale opravdu jen na okamžik. ()

Schlierkamp

Americký akční krimi film v hlavní roli se S. Seagalem, který v tomto snímku představuje detroitského policistu Orina Boyda, vyhlášeného svými nekompromisními a násilnými metodami. Přestože se jedná o jeden z mladších Seagalových filmů, které byly považovány za méně kvalitní, domnívám se, že si tento snímek nezadá s těmi nejslavnějšími Seagalovými snímky. Po úvodní dramatické přestřelce na mostě je Boyd přeřazen do nového policejního okrsku pod velením atraktivní J. Hennessyové, která mu klade na srdce, aby si nehrál na hrdinu. Boyd však brzy přijde na stopu prodejců drog a zpočátku jasná záležitost se poněkud zkomplikuje, neboť realita se ukáže jako zcela opačná. Dealeři totiž nebyly černošští kumpáni DMX a A. Anderson, jak by se mohlo na první pohled zdát, nýbrž zasahující Boydovi policejní kolegové a stopa k distributorům drog vedla až do nejvyšších policejních míst. Boyd tak musí své zkorumpované kolegy, kteří mu mezitím jsou po krku, i s pomocí rappera DMX, jehož herecký výkon se mi líbil, zneškodnit. Skutečně film vnímám jako jeden z nejzdařilejších Seagalových filmů, neboť se v něm objevuje jedna akční scéna za druhou a nevyskytují se v něm prakticky žádná hluchá místa. Oceňuji i humornou scénu, kdy si jdou DMX a jeho otylý prostořeký kamarád A. Anderson vybírat vůz do prodejny luxusních automobilů. Přestože je S. Seagalovi ve filmu A. Bartkowiaka už 49 let, jeho bojové umění je stejně dokonalé jako za mlada, mezi nejzajímavější bojové scény řadím bitku s dvěma hromotluky v klubu či zázračný únik z dodávky, kde mu zlí kolegové usilovali o život. Ve vedlejších rolích se ukázal T. Arnold jako upovídaný moderátor televizního pořadu, jenž Boydovi poskytne důležité informace, zkorumpovaní policisté M. J. White a B. McGill a poctivou linii policejního aparátu reprezentoval B. Duke. S velkou pravděpodobností se jedná o poslední Seagalův film, který snese přísnější měřítka. ()

gazogazo

Jako vypadá to na rok 85. Když jsem zjistil, že je to po y2k zhrozil jsem se, ale zase proč ne. Krátké, akční a zábavně debilní. ()

E lan

Překvapivě dobrá (=průměrná) akční podívaná se Seagalem v hlavní roli. Scénář je skoro prázdný (zvlášť nenapojení úvodní scény s vicepresidentem na celý příběh), ale akční scény jsou povedené a hrdinům člověk přeje. A to na tenhle typ filmu stačí... ()

Grogan

Steven se vzepjal k poslednímu dobrému snímku, kde si naposledy pořádně zakope a zavaří zkorumpovaným kolegům. Perfektní seagalovka plná akce a perfektních hlášek, bohužel jde jen o krátký návrat na vrchol a pak následuje už jen hluboký pád. Sbohem Stevene, takhle si tě chci zapamatovat... ()

alienemo

Po Seagalových posledných filmov ako Tajný agent a Patriot som toho veľa nečakal ale toto je klasická seagalovka, kde Seagal mláti, láme a strieľa ako má. ()

zberatel

Jedna iskra znovu aj ked iba na chvilu rozsvietila seagalov lampas. Nebyt tych brutalnych strihovych masakrov kde si clovek nemohol vychutnat poriadne akcne sceny bolo by to za plny pocet,lebo ma to vtip,pribeh a slusny spad,ale ked neprsi aspon kvapka. ()

BLADER

Moje hodnotenie si to rozhodne zaslúži. Jeden z mojich obľúbených súčasných akčných filmov, v ktorom Steven dokázal, že rozhodne ešte nepatrí do starého železa. O to viac je smutné to, čo dokazuje v dnešnej dobe. ()

Baron Noktur

Super seagalovka v porovnani s jeho ostatnymi pocinmi. Film je to zabavna jazda, na nic sa nehrajuca a dynamicka. Len bitky mohli byt lepsie natocene. ()

Henry Morgan

No z těch novějších je to jeden z lepších, ale rozhodně to nenavazuje na tradici "skvělých" seagalovek, které vznikly na počátku jeho kariery. Akční scény byly fajn, i když se nevím proč snažili přiblížit kungfu filmům. Děj byl naprosto debilní, občas dobrá hláška a hodně jsem se smál, když obtloustlý seagal zatýkal a pronesl, že nesnáší tlusťochy. ()

Psycho.R

Musim říct, že Steven tady neni nepřemožitelnej a to dodává filmu na uvěřitelnosti. Navíc provádí kousky, který jsem u něj neviděl. Plno známejch herců ve vedlejších rolích - M.J.White, B. Duke, T. Arnold, E. Mendes. Až na ten hip hopovej podtón, kterej je tu opět kvůli obssazení mě sice mrzí, ale asi byl udán směr začátku milénia, rychlejch střihů a zpomalených záběrů. Nebejt toho, jdu o hvězdu vejš. ()

Kingjiri

Seagal je tak tvrdej, že ho nezkolí ani nejsilnější výboj z elektrickýho palaryzéru a svuj tvrďáckej status podtrhuje tim, že cedí hustý hlášky. Opět platí, že má Steven do herectví daleko asi tak jako já do základní sestavy FC Barcelona, ale je s nim sranda a na akční scény se dá v klidu koukat. Pochvalu zaslouží i pohodový obsazení vedelejších rolí. Příběh neni nic mimořádnýho, prostě jde o nenáročný béčko, který si užije každej - přinejmenšim se u něj nebude nikdo výrazně nudit. Po delší době zase můžu nějakej film se Seagalem doporučit, tři silnější hvězdy. ()

Acrobat

Čo zmôžu dvaja chlapi proti gangu skorumpovaných policajtov? V pohode, s kľudom a nadhlľadom vyriešit, ak režisérom je bartkowiak a "hercami" Števo s BMX-kou. Alebo v našich podmienkach by sa k tým policajtom pridali...To je však na viac, na silu pretavovať zážitky, na úctu k divákovi a nie modliť sa k bôžikom a venovať sa ujovinám a predstaviť divákovi produkt svojho šlendriánstva. Skús skôr 2paca s Belushim. Uvidíš že to ide. ()