Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

Pajky3

Stevenův povedené comeback pod číslem třináct. Tentokrát mu jde na pomoc celá elitní černošská jednotka, která se později ukázala i jinde. DMX (Od kolébky do hrobu), Anderson (Scary Movie), Washington (Chirurgové), Bill Duke (Komando a Predátor) a hlavně Michael Jai White (Neporazitelný 2). Mihne se tady i Eva Mendes, ale sympatická je i Jill Hennessy. Steven se vrátil a vypadá ve formě. Takže tenhle jeho film patří mezi nejpoveděnější kousky a proto 70 % ()

Juto

Tento krimi/ thriller o policajtoch a drogách je vo svojej nízkej kvalite efektívnou zábavou. Zápletka nie je žiadnou novinkou. Seagal je osamelý strážca zákona, ktorý hrá podľa vlastných pravidiel...dobre poznáte ten typ, táto postava bola použitá v nespočetných filmoch,ale tu to funguje dobre. 6/10 ()

Apophis

Tak tento film mě velice zklamal. Po čtveřici filmů Těžko ho zabít, Aljaška v plamenech, Glimmer Man a Tajný agent Jack T. jsem si pozměnil názor na Stevena Seagala. Bohužel, jak vidím, tento záchvat kvality ho poněkud opustil... Lovec policajtů sice není úplně nekvalitní film (rozumějte, na "lodní kuchaře" ovládající kung-fu tedy nemá...), ale zase kvalitní také ROZHODNĚ není. Zápletka je podle mého již trochu moc překombinovaná (na úkor věrohodnosti), režie (Andrzej Bartkowiak) také není zrovna nejjistější, hudba se také podle mého nevybrala šťastně... !!!ALE POZOR!!! Je tu jedna změna! Steven Seagal byl DOKONCE NĚKOLIKRÁT UHOZEN AŽ SPADL NA ZEM!!!!!!! To jsem snad ještě neviděl! Ale když už jsme u herců, tak proti Stevenu Seagalovi po herecké stránce nic nemám. Podal průměrný výkon. Tom Arnold byl pro mě zklamáním... Ne, že by hrál špatně, spíše jeho postava. Když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně na to, jak příšerně byla jeho role napsaná nehrál špatně. Ale nic proti, ale jeho závěrečný výstup (před titulky) by se podle mého hodil spíše do jiného filmu... DMX byl pro mě zase příjemným překvapením (rozuměj, na tento film...). Zhodnotím-li to všechno, 2* na tento film přesně sedí.... ()

Decker

Sveha casu jsem mel filmy se Seagelem docela rad a tohle jakesi znovuoziveni akcni "legendy" se docela povedlo, ale stale je to ten obycejny a nikterak vyjimecny akcni film na ktery po hodine zapomenete. ()

Motinski

Seagalov najlepší film v 21. storočí ktorý si zobral efektnosť akčných scén z deväťdesiatok a pridal modernejší vizual. Veľmi obohratá zápletka s predvidatelnými zvratmi a nie moc zaujímavými postavami, no celkom funguje humor, čo som absolútne nečakal. Kľudne to odporučím ale neočakávajte niečo viac ako priemer pri ktorom sa viac zabavíte ako budete v napätí. Milo prekvapil aj DMX ako herec. ()

adams89

Po propádácích typu Patriot a Tajný agent Jack T. už to s ním pomalu vypadalo zle, Seagal ale přišel se solidním comebackem a pro spoustu jeho fanoušků posledním svým povedeným filmem, Lovcem policajtů. Tentokrát jsme ho mohli vidět v boji proti drogám a zkorumpovaným policistům, pro Stevena prostředí, kde se asi cítí jako ryba ve vodě. Mezi jeho všemi filmy má tento dost možná nejlepší úvodní minuty, v kterých je jistě nejhumornějším místem vyhození viceprezidenta, v rámci jeho ochrany, hlavní postavou z mostu přímo do řeky. Dalších zábavných momentů je ve filmu víc než dost a člověk ani nemusí být Seagalovým fanouškem, aby se u nich nezasmál. Dojem mi jen trochu zkazilo finále, kde bych pár výtek našel. Velká škoda potom, že Steven zahodil svoji kariéru následujícím nepovedeným Na pokraji smrti.70% ()

Sfinkter

Dá se to považovat za dobrou novou "seagalovku". "Mám rád macatý holky, v zimě tě zahřejou a v létě házej dobrej stín." ()

Jizni Tlapa

"Já ty problémy snad přitahuju"......Vůbec poslední , hubeně, doladěně vyvedená Seagalovka! Steve v tradiční formě (vymlácení diskotéky je nej.-)), famózně nasnímané fighty, vtipný scénář a hlavně j.White, který to rozbalit opravdu umí! Doporučení: sledujte v dabingu a vyslechněte perfektní soundtrack v podání DMX ()

Beky

...už jsem sice starej a tlustej, ale moc moc prosím, dejte mi ještě jednu šanci!!!!...a Steven ji dostal!!!!...a dopadlo to velmi dobře ( v rámci žánru segalovka samozřejmě )!!!...Lovec policajtů znamená v karieře Seagala opravdu poslední kvalitní film!!!..je mi opravdu záhadou jak je možné po relativním úspěchu a kladných reakcí diváků opět skončit ve filmové žumpě!!!...???...škoda!!!... ()

danoo

Neznášam filmy typu Stallone a spol., avšak v tomto prípade som bol milo prekvapený slušným akčným nárezom v podaní nezvyčajne pohodového Stevena Seagala. ()

ywo666

Toto je asi posledný film kde bol Seagal mladý krásny chudý a zručný. A tiež asi posledný film ktorým sa ešte snažil udržať v prvej kategorií. Lebo tomto už nenatočil nič poriadne (ak nerátam vedlajšie úlohy v Onion movie a Machette). Čo sa tíka Exit wounds tak musím hlásať spokojnosť. Na Seagalovi som sa bavil dobre. Dokonca sa aj usmial. Aj bojové scény vyzerali dobre napriek tomu, že nie všetky jeho akrobatické ťahy som v tej 50-tke veril. Ani plejáda čiernych hercov na mňa nepôsobila zle, čo sa často nestáva. Ja Rule, White aj Washington pôsobili na mňa celkom sympaticky. Keď to zhrniem tak aj akcia bola dobrá aj som sa zasmial a dokonca som sa dočkal aj nejakých tých hereckýh výkonov. Slušné. Na Seagala. ()

lennyd

Poté, co Orin Boyd (Steven Seagal) sice zachrání víceprezidenta, ale způsobem, který si rozhodně za rámeček nedá, je odvelen na patnáctý okrsek - což je asi ten nejhorší okrsek ve městě. Ač je hned zpočátku varován svou novou šéfou, že musí dodržovat pravidla a být členem týmu, starého psa novým kouskům nenaučíš, a takřka vzápětí je Boyd na stopě místním zkorumpovaným poldům, kteří čile obchodují se zabavenými drogami... Sice jde o typickou Seagalovku (sám proti celému světu), ale tím, že Andrzej Bartkowiak nenechal celý film jen na Seagalovi, ale zapojil do akce i pár jiných herců (cool tvářícího se DMX či ukecaného Anthony Andersona, Isaiaha Washingtona, Michaela Jai White či Billa Duke), dostal film trochu jiný nádech, a světe div se, docela se mi i líbil. Sice scénář je tak trochu předvídatelný, ale i tak mne pár momentů docela překvapilo (rozložení sil v závěrečné přestřelce). Chválím také natočení automobilových honiček - tolik zničených kolemstojících aut, to se snad nepodařilo ani Michaelu Bayovi :) Jo a DMX má docela fajn káru :) ()

noriaki

V době kdy už se Steven Seagal vydal na dlouhou cestu suterénem filmového průmyslu, tak se náhodně přifařil i k téhle slušné policejní kriminálce. Režise se ujal Andrzej Bartowiak; kameraman u několika ceněných klasik. Očividně byl pilným studentem, takže během své kariéry pochytil dost na to, aby jeho film držel pohromadě, a nabídl i jakýsi přesah. Některé scény jsou laděny téměř do komedie, jiné mají skoro thrillerovou atmosféru. Seagal zapomněl na svou image nadpozemského machra, a dovolil, aby ho scénář představil i z té lidštější stránky. Dojmu to bez debat prospělo. ()