Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

Lexion69

Poslední skutečná Seagalovka. Bitky jsou na můj vkus až příliš kung-fu ale stylově. Dobrý obsazení, slušnej příběh a muzika. Ale co mě dostalo nejvíc byly perfektní humor a hlášky. Jen škoda toho naprosto nesmyslného ukončení romantické linie. "Vidíte ten xicht? To je štastnej xicht. Mohli byste jásat, bejt šťasný jako já." ()

iXtr3m3

Asi posledný viac ako len nadpriemerný snímok od kedysi fantastického Stevena Seagala. Bolo vidieť aj slušnejší rozpočet, aj fajn (rozumej na tú dobu v danom žánri coolový) kasting a oko potešila aj Eva Mendes a bránicu zasa Tom Arnold. Jednoducho jeden z jeho viac než len pozerateľných snímkov. ()

1860

Náznak filmu, i když Seagal zase, bez skoro jediného pohybu, nandá 15ti členné skupině gansterů... ()

wosho

Svižný akční snímek, kde Segal po dlouhé době a zatím i naposled ukázal, že lámat končetiny ještě umí. Navíc není jen jeho solovka, tak i jeho spoluhráčí mají dostatek prostoru. Příjemně mě zde překvapil humor, který v starých segalovkách jaksi nebyl přítomen. Tady je a skvěle se sem hodí. Bohužel zázraky se málokdy dějí, i přes své jisté klady, je Lovec policajtů spíše průměrným snímkem (vinou je scénář a nevýrazná režie). ()

Ilhan

Akční lahůdka a jeden z nejlepších Seagalových filmů vůbec. Rozhodně nejlepší z poslední doby. Film je založen na skvělém scénáři, povedených i zručných hercích a hlavně se na akční scény dalo dívat. Nebyli naštěstí rozstříhané na milion milisekundových částí. Svou troškou do mlýna přispěl i Tom Arnold, který byl hlavních tahounem vtipu a skvěle se doplňoval s Anthony Andersonem. Těžko tento film zařadit do kategorie béčkových, protože má jistě navíc a v rámci žánru jde opravdu a skvěle odvedenou práci. 90 % ()

Paity

Docela nenápadné, ale na to, že v tom hraje Seagal, tak je to až překvapivě koukatelné. Proto jsem tomu také dal tři hvězdy, co pro tohoto herce musí být pocta. Řada jeho filmů má totiž sotva na hvězdy dvě. ()

Haymar

Pokus o Seagalův návrat do "A" ligy nevyšel úplně tak, jak si Steven představoval... nicméně po dlouhé době bílá ovce v tom seagalovským nechutně černým stádu... Slušný! ()

TERRORDROME

Jednorázový comeback Stevena Seagala ktorý sa ešte raz a naposledy vyhrabal z béčkovej žumpy ( a jediná Seagalovka na ktorej som bol v kine ). V tej dobe už bol vyhláseným lenivcom čo sa necháva zastupovať dablérmi vo všetkých scénach ktoré vyžadujú nejaký rýchlejší pohyb a od tvorcov filmu dostal ultimátum, že buď bude makať alebo môže ísť kade ľahšie. A čuduj sa svete on to naozaj urobil a dokonca si dal odfiknúť aj svoj chvostík ( jeho stratu neskôr určite zajedal horami hamburgerov ). Výsledkom je vydarený akčák v ktorom Seagal nie je nejaký znudený superman, čo len nepatrne pohne prstom a protivníci lietajú ako kravy v Twisteri, ale snaživý smoliar vyrábajúci problémy za ktoré ho nenávidia všetci jeho nadriadený ( a veľmi radi by sa ho zbavili, lenže on je ako šváb a prežije všetko ). Akčné scény sú svižné, explozívne a správne drsné. Humor a hlášky ( je ich tu dosť ) sú fajn, dokonca aj ten Hip-Hop ktorý tu slúži ako hudobný podklad je slušný. ()

Fauxx

je to dobry, akcni, svizny, a nektere hlasky jsou proste super... krom toho mam seagala rad, je proste originalni, nepta se - jedna :-) ()

Hanes88

Zajímavý akční filmek, plný hlášek a dobré akce. Je to určitě jeden z těch lepších Seagalovských filmů. 65%. ()

Paldiny

Pecka! Kto to trepal, že Seagal zomrel v deväťdesiatkach ? Exit Wounds má naprosto našlapanú akciu, myslel som, že úvod s viceprezidentom už nič neprekoná a nemýlil som sa, ale! Podobných stretov tu máme snáď poltucet, dej sa nemá kedy ukludniť a prináša zvraty, niekoľko zvratov. Vtipom sa nešetrí, Štefan tu strieľa sarkazmom ako za mlada a navštívime aj bordel. Možno by som sa nebál kvapku upokojiť hyperaktívneho Arnolda (nie Schwarzeneggra, i keď si s ním zahral v Pravdivých lžiach), ktorý je tu takou nešťastnou obdobou Pesciho z tretej Zbrane a neodflákol konkurz na Seagalovho dvojníka. Ten chlap na motorke sa na neho snáď ani nepodobal, inak bez námietok. Tiež by som si to dal v kine. ()

Lefty86

Jak se člověk naučil neupozornovat se na kraviny ve filmech. Opustil zaujatost vůči Seagalovi a prostě si tak jako užívá bitky a slušnou akci. Musí uznat že tohle je víc než dost dobrý filmek. Seagal mi přijde že tu i dost dobře hraje, není to jen to ploché mudrování a naklánění hlavy na stranu, nechodí tu v kimonu a kabátů. Ale mikina s kapucí, tričko, až to bije do očí jak na to člověk není zvyklej. Je vidět že byli prachy. Slušný scénář. Trocha vtipu. Zatím rozhodnutí sjet komplet Seagala nelituju 😀 i když vím, že bude hůř. ()

Eldoth

Už jen za hutnou akci, porci hlášek a obstojně hrajícím hlavním představitelům si Exit Wounds "zaslouží" alespoň nadprůměrné hodnocení. PS: Stevene, máš ho !!! ()

mira007

Tohle je snad poslední trochu dobrý film s panem Aikido Putinovcem ( možná ještě Machete ) . Svižné akční vtipné ... ()

bobstock

Steven nakráčí houpavou chůzí do policejní přednášky, aby vzápětí jediný nahradil elitní komando a sestřelil ruční bouchačkou samotný vrtulník ovládaný teroristy. Místo pochvaly sklízí samé smutné smajlíky a vše vyvrcholí vtipnou scénkou naprosto nezvládnuté pracovní náplně jako dopravák na křižovatce. Kdyby mohl zláme tam ruce a nohy všem, co jen zkusili nervózně zatroubit. Film je střihem nezničitelného aikidisty a našlápnuté energické akce 80´ pecek. Navíc je vše okořeněno vděčným tématem ´´nečekaných´´ obratů, černošského smyslu pro drogovou zločinnost a zkorumpovaného kde koho, možná i filmového štábu. Jeden z lepších kousků. 70% ()