poster

Přízraky

 • Nový Zéland

  The Frighteners

 • Slovensko

  Prízraky

Komedie / Horor

Nový Zéland / USA, 1996, 110 min (Director's cut: 122 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ****

  Peter Jackson zvládá zřejmě všechny žánry... a jak je vidět, umí je i míchat. Tohle je jak místy hororové, tak zábavné. Film se dá přirovnat ke Krotitelům duchů, podle mě je i předčí. Co se týče vtipných scén... no, smíchy jsem se neválel, ale nic mi vyloženě nevadilo. Děj pádí kupředu, je tu několik překvapivých zvratů. Jsou tu sympatičtí hrdinové (Fox) a antihrdinové (Combs). Velmi se povedla vizuální stránka - film vypadá vážně dobře.(13.12.2009)

 • Trellíno
  ****

  Mně se to narozdíl od jiných líbilo a to docela hodně. Vtipně napsaný film s pár příjemnýma lekačkama. Trikově je to taky hezky udělaný a Michael J. Fox hraje slušně. No a navíc to cameo toho uřvance z Full Metal Jacket je naprosto dokonalý. Velmi dobrý film.(17.8.2002)

 • genetique
  ***

  Príliš stupídny humor hlavne zo strany postavy Combsa! Človek by ani neuveril, že sa o také niečo pokúsil sám pán veľký! Pokus o oživenie známych Krotiteľov sa teda nekonal. 60%.(18.5.2006)

 • T2
  ***

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $16,759,216Tržby Celosvetovo $29,359,216/50%/(19.5.2005)

 • Marigold
  ****

  Příjemná duchařina s tradičně výborným Michaelem J. Foxem a úchylnými triky. Jackson názorně předvádí, že nápadité veletoče mezi komedií a horrorem mu nedělají žádné problémy, ačkoli jistý nádech režijní rutiny tenhle film bohužel má. Postava polorozpadlého ducha veterána /existuje termín duchodce?/ je vážně k sežrání :o). Nenáročné, pohodové, ale v Jacksonově filmografii Přízraky ničím nevynikají...(28.1.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace