Rath má nápad, jak mohou vystopovat Waltera. Mezitím se chystá poprava Grety a dojde na násilí, když Rath konfrontuje Helgu a Nyssena. (Viasat)

warrenur

Subjektivne tento diel vnimam asi ako doteraz v serii najlepsi. Potesila linia s Katelbachom a hra na macku a mys s Wendt-om. Tiez dcerenka generala sa zrejme rozhodla ovplyvnit dianie. A ano, piatu hviezdu pridavam, aj za vynikajuci zaver a i uzasnu piesen "Du bist alles" v podani Tobiasa Morgensterna a atmosferu pocas nej. Uz dlho som nepocul ani tak genialny akordeonovy doprovod. ()

Necrotongue

Hmmm, tvůrci se zase zabrali do osobních životů jednotlivých postav, což v jiných seriálech většinou vítám, tady mě to ale spíš obtěžuje. Pokaždé mám pocit, že epizody okamžitě ztratí na tempu i atmosféře, bez oslavy Gräfových narozenin bych se například s klidem obešel. 3*- ()

• Díky tomuto dílu lze poznat, že Katelbach (Karl Markovics) pochází z Rakouska z oblasti Wachau, která je vyhlášená vinařská oblast a současně se zde pěstují meruňky pro likér, který s Gereonem Rathem (Volker Bruch) pijí. Nicméně likér samotný není vázaný jenom na oblast Wachau. (Cheeter)