Cody Banks je teenager, který trpí klasickými problémy svého věku, ale nejvíc ho trápí to, že neumí mluvit s dívkami, což je poněkud zvláštní, protože je tajným agentem CIA, takže by měl mít skvělé sebevědomí. Codyho vycvičila CIA na letním táboře a do teď byl pouze v záloze, ale CIA byla na jedné akci odhalena, takže musí sáhnout po agentech, které protivník neočekává. Codyho první misí bude spřátelit se s Natalií Connorsovou, která je dcerou doktora Connorse. Connors pracuje pro Brinkmana, pro kterého vyrábí nanoboty. CIA zatím neví, na co Brinkman nanoboty chce, a proto to musí Cody zjistit. Cody má největší šanci to odhalit, pokud se dostane na narozeninovou oslavu Natalie. O Codym si CIA myslí, že to s dívkami umí, ale opak je pravdou, což brzy vyjde najevo. Cody se ale přes svůj problém dostane a začne na Natalii nenápadně dělat dobrý dojem. Cody dokonce Natalii zachrání, když spadne ze žebříku ve škole. V ošetřovně se Cody konečně dočká pozvání na narozeniny, kam dorazí v krásném sportovním voze. Natalie jde okamžitě za Codym a vše je na dobré cestě, ale Cody se nyní musí soustředit na laboratoř doktora Connorse, která je jen pár pater pod narozeninovou oslavou. Cody se do laboratoře dostane a tam se mu podaří zjistit, že Brinkman má v plánu nanoboty využít na zničení raketové obrany USA. Connors s tím samozřejmě nesouhlasí, ale to Brinkmana nezajímá. Connors je unesen a Cody se musí po ukončení mise vypořádat se svými spolužáky, kteří si ho dobírají. Rvačkou se spolužáky na sebe Cody upoutá moc pozornosti a z mise je definitivně stažen. Cody má dokonce zákaz se s Natalií vídat... (TV Prima)

peetriss

Pokus o jakéhosi dětského Jamese Bonda, avšak až přespříliš pohádkový a přehnaný. Jako dítě bych dal možná hvězdičky tři, jako dospělý dávám dvě a to ta jedna z nich ještě patří půvabné Angie Harmon :-D ()

Zombi

Pro děti si myslím že je to v pohodě, pro ostatní kolem průměru až podprůměru, ta třetí hvězdička je za Angie Harmon :o) ()

Delaney

No bylo mi zle, nevím co víc dodat. Příšerný film s příšerným hercem v hlavní roli a příšerným scénářem... Za takovýhle věci by se neměli vyhazovat peníze... ()

Lucillle

Tenhle film jsme byli nuceni sledovat v autobuse na dovolenou do Francie. Bylo to něco úděsnýho, prostě peklo :) Je to fakt vyloženě pro menší děti, já jsem u toho málem zhebla a plakala. ()

lucinkapes

Skvela a paradni capina. Chcete videt ujetej film? Tohle je to pravy !!! Vzdy se mne libil treba Sam doma a bohaty, zejmena ta zaverecna bojova mise s Macaulay Culkinem a jeho partou. Tohle je neco podobnyho, ale tak rikajic ve velkym stylu. Akce a efekty v zaverecne misi se v klidu vyrovnaji nejnovejsi Bondovce. Muzu jedine doporucit! ()

lardko

Když zapomenete že vůbec vznikly nějaké bondovky , nebo nějaké TOPOVKY , jako například: Forest Gump , zelená míle , pán prstenů ... atd. Tak se vám tento film trochu zalíbí. Mě se to tak trochu zalíbilo i přesto. Už od pohledu je to taková ta průměrná až podprůměrná teen komedie , ale zase tak nesnesitelná se mi nezdála. Kdyby tam nebylo tolik dětinských scén ,a scénář nepsala necvičená opice tak by to bylo mnohem lepší. ()

Procker

Vždyť to byla docela prdel. Je jasný, že tady nemůžu nic hledat, ale jenom jako film pro zábavu a relax to je celkem ok. První polovina byla o dost lepší, to jsem se místy i pobaveně usmíval, ta druhá teda dost pokulhává a konec je strašně hloupě ztvárněn a zrežírován. Ale proč ne? 3*/55% ()

El-Barto odpad!

Takovouhle lobotomizující slátaninu se scénářem, do kterého musel ty blbosti sepsat někdo, kdo nemá rád vlastní děti, jsem už dlouho neviděl. ()

Bozvav

Blbina jenž svou úrovní bohužel nedosahuje na Stormbreakra. Jedna, či dvě slušné scény, jinak nic moc. Škoda slušného obsazení. Za mne dvě a půl*. ()

herech

Zase tak trapné jak sem čekal to nebylo. Celkem dobře zde byly přejaty prvky z bondovek. Chlapec naštěstí nepředváděl žádné fantastické věci, ale jen to co bylo v rámci jeho možností a schopností. Nějak citelně jsem se taky nenudil. Ale jinak bych se na to podruhé asi nedíval. Spíše bych tento film prezentoval jako jednorázovou oddychovou, chvílemi akční záležitost. Menší děti to ale určitě zaujme více. ()

alambert

Místy vtipný film s poměrně slušnou atmosférou, ale technicky je celý film úplná kravina. Frankie Muniz mi přišel celkem směšnej, Hilary Duff je sice roztomilá, ale to na kvalitní film nestačí... ()

Elbarto08

Cody Bankse řadím mezi mé inspirativní revoluční filmy, které nabádaly moji psychickou stránku k hrám na špiony. Proto nemohu hodnotit jinak ()

fandapcd

Ty tři hvězdičky dávám za obsazení krásné Angie Harmon ta si je zaslouží. Jinak se jedná o klasickou oddychovku, která nezklame ani nenadchne. ()