Seok-do Ma (Dong-seok Ma) je nevybíravý policejní ranař, tvrdý chlápek s pověstí neurvalého býka. V malíku má všechny lokální gangy, jejich nezákonné podnikání; herny, bordely i pouliční prodej rekreačních drog. Se svým týmem tajných sbírá potřebné důkazy pro jejich zadržení. Akci monitoruje jako šelma svoji oběť, když v tom se do města infiltruje trojice čínských mafiánských řezníků, která začíná těm lokálním přebírat jejich území. Ve snaze o jejich nadvládu začíná trojice svým sokům odsekávat končetiny, porcovat jejich těla na kusy a balit je do odpadkových pytlů a cestovních kufrů. V městských ulicích se rozpoutává peklo; napadené gangy z útoků obviňují jeden druhého, zatímco trojice řádí dál jako černá ruka a bere si plnými hrstmi co je jí libo. A když už si s trojicí krvelačných Číňanů nedokáže poradit ani sjednocená gangsterská skupina, je na řadě policejní tým, který, pod výhrůžkou odevzdání případu vyšším autoritám, dostává od svých vyšších nůž na krk a také několik posledních dnů k zadržení všech třiceti podezřelých v čele s vůdcem čínského gangu, Jang Chen (Kye-sang Yoon). (Conspi)

Elephant13

To byl nářez. Od Hollywoodu vzdálen milión světelných let. Žádné připitomělé CGI a rvačky s rychlými střihy,aby se nám nikdo nezranil. Poctivá řežba (doslova), která mě nadchla. Hlavní hrdina je fackovací sympaťák. ()

HanzoBureshi

Tak tohle je opravdu slušné dělo! Naprosto skvělý a skromný akční snímek, který se zaobírá válkou mezi gangy, jenomže díky skvělým postavám je i zábavný a velice sympatický. To má hlavně na svědomí herec Dong-seok Ma, který se na pohodového detektiva totálně hodí, možná mě i zde bavil z jeho snímků nejvíce. Příběh je v podstatě jednoduchý, ale docela se zaobíral do šířky a velice chválím celou úvodní situaci, která vtáhne diváka do tohoto území, než nastane ten hlavní příchod padoucha, který spustí dobrou řežbu. Akční stránka není přehnaná a choreografie je stylová, ta akce je také někdy vážná a někdy opět komediální, a to má zásluhu docela fajn hudba. Nic, z čeho bych si sedl na zadek, ale toto je opravdu zábavná a sympatická jízda, která má tempo. Mé hodnocení: 8/10 ()

uhlerado

Slušná akčná renegade bitkarina s charizmatickým pribratym vhodným polisom, čo hľadá celý film paducha vypalnika terorizujuceho kaviarne a krcmicky Soulu. Takíto policajti by mali byť aj u nás ()

Saxos

Akční policajt, vše řešící způsobem, nejdříve pořádnýho facana a pak se teprve ptám, jak se jmenuješ. ()

Kushina

Nebylo to špatné. Podle skutečné události to možná bylo, ale to mi kurva neříkejte, že policie v celém městě nedokázala chytit 3 zločince. Upřímně nejvíc to zabilo to, když nechali fotky v knize na baru. Který kretén by je tam proboha nechával???? Zachránily to leda tak rvačky, ale jinak to nebylo nic moc. 60% ()

kolly13

Pro evropana přitažené za vlasy - jakože zbraně teď všichni odloží a nejbrutálnější sekání údů budu maximálně sekyrkou na smrkové dřevo. Drsňák, který většinu času strávil v posilovně, všechny vyliská tak, že se ho bojí místní zločinci, leč vyjma magora z Číny. Ne, tohle neberu. ()

Rian_witcher

Když přijmete jinou kulturu natáčení a příběhu, kde i v moderním světě nepoužívají policisté i gangsteři střelné zbraně, výborně se pobavíte s hláškujícím detektivem. Jeho údery působí jako kopnutí koně a temnost prostředí je navozena i bez detailních záběrů na praskající kosti a cákance krve. ()

Accuphose

Vlastně je to groteska a je mi defacto jedno, jestli opravdoví policajti v Koreji mají zbraně nebo nikoliv... Jednu hvězdičku dávám víceméně za některé akční scény, které byly natočeny celkem naturalisticky při boji o život... ()

Pimburger

Opravdu výbornej kriminálně komediální film se skvělýma záporákama, který prostě musíte nenávidět od začátku až do konce a naprosto geniálním jihokorejským Budem Spencerem na straně těch správných hochů. Dávám plnou palbu, protože už dlouho mi dvě hodiny neutekly tak rychle. ()

mdf

Takový korejský Bud Spencer..........slušná akce,uvěřitelné bitky,možná chvílemi trošku zdlouhavé,ale jinak dobrá zábava. ()

Zaks

Famózna kórejská jazda, typicky prehnaná brutalita, kvalitné súboje a vynikajúci výkon Dong-seok Ma. Záporáci tiež super, žiadne padavky. ()