poster

Quills - Perem markýze de Sade

 • USA

  Quills

 • Německo

  Quills - Macht der Besessenheit

 • Slovensko

  Quills - Perom markíza de Sade

Romantický / Drama / Historický / Životopisný

USA / Německo / Velká Británie, 2000, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sepp
  ****

  Uchvatna a poeticka perverznost s jako obvykle dokonalym vykonem G.Rushe a kupodivu i skvelym j.Phoenixem. Tenhle film proste nema chybu, ukazuje de Sadeovu uchylnost, zvrhlost a zaroven genialnost v cele sve krase.(7.9.2003)

 • NinadeL
  ****

  Neustále balancuji mezi *** a **** a ***** - to podle momentálního sexuálního rozpoložení.(4.2.2009)

 • Johny_fork
  ***

  Lehce perverzní provokativní příběh s po celou dobu napínavou dějovou linkou, který není ani tak o samotném Markýzovi de Sade, nýbrž o myšlence, kterou vyslovil abbé v závěru filmu, bez zvrhlosti by nebyla ctnost. Zvrhlost je v každém člověku a je jen na nás, jak s tím naložíme.(17.11.2009)

 • Krissty
  *****

  Bylo to zvrhlé, perverzní a erotické.. A přitom to neztratilo na vážnosti a napětí především ke konci.. Dokonce i nějaká ta romantika by se našla.. To je opravdu pekelná kombinace, skvělé dílo! Geoffrey Rush byl naprosto dokonalý a bezchybný. Neumím si na jeho místě představit někoho lepšího :) I Kate Winslet a Joaquin Phoenix byli skvělí, ve filmu to výborně jiskřilo a oba předvedli vynikající herecké výkony. Závěr byl pro mě neočekávaný a překvapivý (už jsem si říkala, že nic lepšího přijít nemůže a ono to přišlo!).. Tento film je dokonalý! :)(5.2.2012)

 • MontyBrogan
  *****

  Toto som hľadal v temných zákutiach histórie a vlastnej predstavivosti. Nie Markýza de Sade, ale takéto jeho vykreslenie. Nie Kate Winslet ale túto jej postavu nevinnej panny, celým svojím kyprým dekoltom bažiacej po poznaní. Nie blázinec, ale miesto odkiaľ vychádzajú poviedky s ešte vlhkým atramentom, šíriacim tú vlhkosť k čitateľovi. Nie dokonalý film, ale ten v ktorý som dúfal a taký čo mám rád. Nevidím dôvod dať nižšie hodnotenie.(26.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace