Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Svět špiónů ale není úplně připravený na dvě všehoschopné ženské. (Vertical Entertainment)

Anderton

Pri sledovaní podobných filmov si stále kladiem otázku, na čo vlastne vznikajú. Tie tržby sú len tak tak, obe herečky aj Theroux majú rozhodne naviac, než na podobné pitvorenie a skrátka 40 miliónov dolárov sa dá minúť rozhodne účelnejšie. Ale trochu konkrétnejšie, v sk dabingu zanikol, ak tam vôbec bol, akýkoľvek humor, a ten, ktorý vyplýval z toho, že sme neustále svedkami colateral damages, na smiech vážne nie je, aj keď si to tvorcovia asi myslia. Ale samozrejme je to aj otázkou vkusu, nejakú tú cieľovku bude mať aj Špión, ktorý mi dal kopačky, ale rozhodne nebude tak veľká, ako si v Hollywoode naivne myslia. ()

Sany33

Ide v podstate o ďalší Hollywoodsky pokus precediť svet žien do sveta špiónov a plnokrvnej Rkovej akcie s miernou nadsázkou v podobe humorných vsuviek. Film medzi ostatnými vynikaá svojou prekvapivou brutalitou a nebojí sa zájsť vo viacerých scénach až do nechutných detailov. Ja osobne mám Milu Kunis rád a dobre sa mi na ňu pozerá aj na televíznej obrazovke. Ale v tomto filme si celú pozornosť diváka na seba strhne dokonalo streštená Kate McKinnon ktorej reakcie a správanie sú až neuveriteľné. Teda aby som to uviedol na správnu mieru, je vo filme tak ujebaná, že je ťažko uveriteľné že to hrá. Za mňa príjemné prekvapenie. Film vyčnieva zo zabehnutej rutiny filmov podobného tipu čo je jeho nepopierateľné plus. 71% ()

Necrotongue

Od filmu jsem žádný velký zážitek neočekával, protože jsem viděl Bad Moms i A Bad Moms Christmas, takže jsem od další role Mily Kunis čekal to nejhorší a o Kate McKinnon si myslím svoje. Snímek nakonec nedopadl úplně katastrofálně, měl pár zábavných momentů i navzdory tomu, že byl scénář poznamenán pravděpodobnou demencí autorů. Ani tentokrát se nezapomnělo na tolik "vděčný" průjem a zvracení, Kate McKinnon ani tentokrát neopustila svou dokonale vybroušenou postavu pološílené sebevražedné blbky a fakt netuším, kde vzali tvůrci jméno Nadedja. To asi mělo být Naděžda? Nevím, to je jen můj hrubý odhad. Dva kousky jsou v tomto případě mé absolutní maximum. ()

drake31

The Spy Who Dumped Me je bezosporu najväčším filmovým sklamaním tohoto roku (áno, viem, blížime sa len ku koncu Augusta). Moje očakávania pre tento film neexistovali. Do kina som šiel len kvôli hlavnému duu Mila Kunis & Kate McKinnon. No to čo tento film zahodil je na zaplakanie. Počas trvania filmu som nedokázal vypudiť z hlavy myšlienku na to, aký by bol tento film v rukách kompetentnejších tvorcov a obzvlášť scenáristov. [Len tak mimochodom. Akčné scény boli nečakane dobre a kvalitne natočené.] To čo tento film mohol ponúknuť, mohlo byť na úrovni Spy. Toto mohla byť komediálna klasika. Toľko stupidity, toľko nezmyslov, a tých dier v scenári. Úprimne, niekoľkokrát som bol prekvapený nad kvalitou malinkých detailov, čo o pár sekúnd nasledovalo niečim čo ma z toho pozitívneho oparu prekvapenia vytiahlo späť do stupídnej reality tohoto filmu. Toto sa dielo počas celého runtimu, celé dve hodiny. No napriek tomu všetkému stupídnemu a mnohému inému čo som nespomenul, nedokážem sa prinútiť a zaradiť tento film do kategórie najhorších filmov roku 2018. A to len z dvoch dôvodov. Mila Kunis & Kate McKinnon. Tieto dve sú tak nehorázne šarmantné, vtipné, roztomilé a sexy! Tieto dve robia tento film niečím čo som si užil sledovať, aj napriek faktu, že som krútil hlavou skoro pri každej jednej scéne. Obe zakaždým dokázali otočiť každú sprostú nezrovnalosť či scénu do niečoho nad čím som pousmial, namiesto toho aby som nadával. Mila Kunis & Kate McKinnon si zaslúžili byť v lepšom filme. Ten premrhaný potenciál ma vytáča do nepríčetnosti a ľutujem kolegov v práci keď sa spýtajú aký bol tento film - ten rant ktorý bude nasledovať, bude dlhý. ()

malylada

Dvě trhlé ženské, které se dostanou do vysoké špionské hry a s řadou náhod jim to docela jde. Prdlá komedie, která střídá slabší momenty s těmi lepšími. S přepáleností se dalo počítat, ale překvapí solidní akce a to jsem opravdu nečekal. Na víc než průměr se to nezmůže, neboť McKinnon je opravdu na přes držku.......5/10 ()

• Celosvětová premiéra snímku proběhla 25. července 2018 v Los Angeles. (Varan)
  • V kavárně, kdy Sebastian (Sam Heughan) zabije člověka v hrnci s fondue, tak je to narážka na film Casino Royale (2006), kde Bond zabije muže v umyvadle. (kellne)
  • Když Nadedja (Ivanna Sachno) nasedá po módní přehlídce do auta, SPZ auta se má tvářit jako česká, ovšem vůbec neodpovídá českým normám. Číslo SPZ je „CZ889  49962“. (Čako)

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům