102 dalmatinů

• USA 102 Dalmatians (více)

Módní návrhářka Cruella ve vězení podstoupila terapii, která změnila její povahu a učinila z ní milovnici zvířat. Po třech letech je propuštěna na svobodu s podmínkou, že odpracuje pět set hodin veřejně prospěšných prací. Zdá se, že se Cruella opravdu změnila. Přesvědčí se o tom sympatický Kevin Shepard, majitel psího útulku, který je ve vážných finančních potížích. Cruella všechny dluhy zaplatí a přestěhuje útulek do nových prostor. Pro Kevina pracuje kamarád Ewan, který má shodou okolností stejnou kurátorku jako Cruella, sympatickou Chloe Simonovou. Ta napravené návrhářce příliš nevěří. Doktor Pavlov, který měl na starost Cruellinu terapii, zjistí, že zvuk londýnského Big Benu ruší účinky této terapie. A právě to se stane Cruelle, která je při jedné z návštěv u Chloe vystavena intenzivnímu zvuku slavného zvonu. Znovu zatouží mít kožich z kůže malých dalmatinů a znovu se nedočkavě vrhne na své odložené kožichy. (TV Nova)

karlosss18

Fakt mě tu štvalo to psí dorozumívání, inteligence a vůbec skoro všechno. Ten pár co měl psy byl o hodně horší než u 101 dalmatinů. Škoda, úplně jsem fandil Cruelle, kdy bude mít konečně ten svůj kožíšek, smůla. ()

departed odpad!

Glenn Close se podruhé bahní ve sračkách. Moje šestiletá dcera se chtěla kouknout a já nic nenamítal (přitom jsem si v duchu myslel svý). Problém byl v tom, že ona byla první, kdo to vzdal. A já, jelikož už byl tenhle skvost plně rozjetý, jsem si řekl, že už to můžu dotáhnout až do konce. Mám spoustu otázek, ale ptát se radši nebudu. ()

helrohir

Celé zle! Po (do istej miery) zábavných "101 dalmatíncoch" prišla táto hrôza, ktorá okrem psov a hroznej Glenn Close nemá s prvým filmom spoločné absolútne nič. Takto to proste vyzerá, keď chcete natočiť pokračovanie komerčne úspešného filmu s vidinou podobného úspechu, avšak bez poriadneho príbehu. Jednu hviezdu dávam za papagája, ktorý ma pár krát prinútil jemne roztiahnuť kútiky úst. ()

Guran

Cruella už není zlá, ale ne na dlouho. Opět se zblázní do štěňat a bude chtít jejich kožešiny, sice jsme už tady takovýto námět měli, ale přesto je to pěkná podívaná, ikdyž je jednička lepší. ()

Felisr

Blbinka pro děti s nonstop přehrávaným herectvím. Jednu hvězdu za papouška a druhou za Alici s miláčkem Ioanem, kterým to tu opravdu slušelo. ()

marek29

Je otázka jak moc ocenit film pro děti z kterého jsem viděl posledních 5min. Lehce kýčovité, místy gag pro mladší diváky.. Asi mi stačilo. Uvidíme - třeba v budoucnu ještě bude příležitost přidat jednu hvězdičku :D na víc to nevidím ()

melisos odpad!

Sračka , která má dětem vymýt mozky . Jedna z milióna amerických kýču . Tohle bych určitě zakázal nebo dal na to alespoň varování ministerstva . ()

PetrJulian

Hlavní mužský hrdina "klaďas" mi byl nesympatický, už proto, že chodil jak hastroš - v zimě měl na sobě kabát a k tomu kraťasy... jednou jedinkrát se oblíkl, to když šel na rande s večeří v restauraci... bohužel tam to pokazil tím, že neuměl jíst špagety. Dále se mi nelíbilo zpracování filmu - námět solidní, ale některé moderní prvky prostě nemám rád. Nakonec ale dávám tři hvězdy - jednak kvůli snaze aspoň trochu pozvednout hodnocení, jednak kvůli jedné ze závěrečných scén "pečení" Glenn Close - to nemělo chybu. ()

blondboss

Veľmi slabé pokračovanie známej disneyovky. Už prvý diel nemal veľmi čím nadchnúť, ale predsa len bol akosi civilnejší, upratanejší a šikovnejšie natočený. Tento druhý diel už len žmýka prevarenú vodu a neponúka absolútne nič nové, len gýč nad gýč a k tomu ešte príšerné dialógy. Hviezdu dávam za Glenn Close, ktorej táto rola jednoducha sadla, ale inak je to jedna veľká mizéria bez nápadu. 30 % ()