102 dalmatinů

• USA 102 Dalmatians (více)

Módní návrhářka Cruella ve vězení podstoupila terapii, která změnila její povahu a učinila z ní milovnici zvířat. Po třech letech je propuštěna na svobodu s podmínkou, že odpracuje pět set hodin veřejně prospěšných prací. Zdá se, že se Cruella opravdu změnila. Přesvědčí se o tom sympatický Kevin Shepard, majitel psího útulku, který je ve vážných finančních potížích. Cruella všechny dluhy zaplatí a přestěhuje útulek do nových prostor. Pro Kevina pracuje kamarád Ewan, který má shodou okolností stejnou kurátorku jako Cruella, sympatickou Chloe Simonovou. Ta napravené návrhářce příliš nevěří. Doktor Pavlov, který měl na starost Cruellinu terapii, zjistí, že zvuk londýnského Big Benu ruší účinky této terapie. A právě to se stane Cruelle, která je při jedné z návštěv u Chloe vystavena intenzivnímu zvuku slavného zvonu. Znovu zatouží mít kožich z kůže malých dalmatinů a znovu se nedočkavě vrhne na své odložené kožichy. (TV Nova)

Wargoo

Ešte oveľa oveľa nezmysluplnejšie ako jednotka. A to už jednotka bola riadny "priemer". Glenn Close je má image aký má, a tak sa jej aj tu isto hralo ľahko... ()

Heroine odpad!

Hrůza. Vnucovat dětem takový strašný nevkus, trapas, nevtipný humor, a debilní postavy! Příběh stojí a padá na tom, že pejsci jsou vlastně lepší, chytřejší, a celkově důležitější než lidi, a proto když vezmou zvířátka situaci do svých rukou/pacek, může to dopadnout jedině dobře. K tomu hodný člověk je jedině ten, který je nudný, průměrný, skromný, a má radši zvířátka než lidi. S tímhle měli scénáristy hnát, už jenom jak vyslovili námět. Ale ne! Někomu to zřejmě připadalo takové milé, a rozumně poučné! Jděte už někam. ()

Italiano

Tohle už bohužel bylo slabé :-( Škoda, že tam nehráli původní představitelé obou majitelů psů..Možná, že by to dopadlo o něco lépe. ()

ZnalecH

Dobře, je to pohádka pro děti a těm se to líbilo. Proto nemůžu hodnotit zase až tak přísně, ale já jsem tam neviděl skoro žádný prvek, který by měl být ve filmu obsažen. Jediné, co mě potěšilo, byl dobrý pocit na konci filmu. Takže zase tak strašné to být nemohlo nebo ano? 50% ()

Likan7 odpad!

Jednička se ještě dala přežít. Glen Close byla ďábelská, Jeff Daniels sympatický, Joely Richardson krásná a Hugh Laurie vtipný. Jenže z bývalé party se vrátila jen Glen Close, která je k tomu ještě totálně tupá nesympatická postava. Najednou pak nemáte nikomu ani pocit, že by jste měli někomu přát. Ti 2 hodní jsou strašný paka, Gérarda Depardieu ani nekomentuju. Nudný bláto. ()