102 dalmatinů

• USA 102 Dalmatians (více)

Módní návrhářka Cruella ve vězení podstoupila terapii, která změnila její povahu a učinila z ní milovnici zvířat. Po třech letech je propuštěna na svobodu s podmínkou, že odpracuje pět set hodin veřejně prospěšných prací. Zdá se, že se Cruella opravdu změnila. Přesvědčí se o tom sympatický Kevin Shepard, majitel psího útulku, který je ve vážných finančních potížích. Cruella všechny dluhy zaplatí a přestěhuje útulek do nových prostor. Pro Kevina pracuje kamarád Ewan, který má shodou okolností stejnou kurátorku jako Cruella, sympatickou Chloe Simonovou. Ta napravené návrhářce příliš nevěří. Doktor Pavlov, který měl na starost Cruellinu terapii, zjistí, že zvuk londýnského Big Benu ruší účinky této terapie. A právě to se stane Cruelle, která je při jedné z návštěv u Chloe vystavena intenzivnímu zvuku slavného zvonu. Znovu zatouží mít kožich z kůže malých dalmatinů a znovu se nedočkavě vrhne na své odložené kožichy. (TV Nova)

WolfR

Tak tohle už bylo trapnější, jednička byla fajn, ale dvojku už beru jen jako dojnou krávu. Nechápu, že do toho Glenn Close šla, 1 hvězda. ()

KajusaK

Opravdu drsná blbost, víc se nato říct nedá..1* zasloužená, dvě už jsou nadsazené, spíš jen za pár okamžiků, které mě zaujaly.. ()

moviefilm

Dávam 2*, ale po prvej hodine som to viac-menej prestal sledovať a len som sa nechal unášať nádhernými kostýmami a skvelou výpravou. A za tú prvú hodinu dávam tých 40%. Bolo tam zopár celkom dobrých vtipov. Jediný, z hercov, kto svoju rolu hrá naplno, je Glenn Close. To je asi tak všetko, čo dobré by som k tomuto filmu mohol povedať...Film by si zaslúžil tieto OSCARové nominácie: najlepšie kostýmy, najlepšia herečka v hlavnej role-Glenn Close... ()

wader odpad!

ještě zmršenější než první díl. Žádný příběh, žádný děj, hopsání od ničeho k ničemu ()

Ryuuhei

Strašná ptákovina, očividně založená na popularitě prvního dílu, který taky nebyl kdo ví jaký zázrak. Ale tohle? Vaření z ničeho a nakonec nutkavé přehánění některých scén za účelem vylepšení celku. Po úplném vypnutí mysli a nepřemýšlení se to zkousnout dalo, ale jinak rozhodně ne dobrý film a už vůbec ne pokračování. ()

July

Oproti prvnímu dílu ještě větší hloupost, ale zasmát se tomu dá, malým dětem se to snad bude celkem líbit... Podprůměr, ale nijak trestuhodný. A Depardieu se objeví v docela směšné roli. ()

uiu

Disney opět šlápnul vedle, když se pokusil o pokračování klasického příběhu 101 dalmatinů (když to nevyšlo s Bambi 2, Lady a Tramp 2 natož s Pocahontas 2, že mají vůbec ve studiu Disney ještě odvahu). Oproti těm původním 101 je 102 dalmatinů hodně slabý podprůměr, ale dětem se to jistě bude líbit. ()

Timak

Glenn je ale vazne sexy a proste takova mno ... ta role ji fakt sedne :-) Jinak to stoji vazne za zlamanou gresli ()

VanTom

Zprvu příjemné volné pokračování s krásnou Alicí Evans a znepokojivě dobrodivou, vyléčenou (Cru)Ellou (démonicky rozjetá Glenn Close) ztratilo po "padoušském procitnutí" někdy kolem poloviny úplně náboj. Tudíž (opakovaný) únos smečky 100(+2) štěňat v pošetilé snaze udělat z nich luxusní kožich a jejich útěk jsem jako rutinní hranou grotesku se zvířátky, cílenou vyloženě na malé špunty, celý prozíval. ()

davidek

Dobrej nápad s hypnozou, ale jinak slabej odvar 101 dalmatinů. Čeho si cením i u prvního dílu je práce se zvířaty. Opravdu dokonalé. ()

Kaja

Rozhodně horší než první díl, který nebyl tak otřelý. Trochu to ale zachránil Gérard Depardieu a opětovně Glenn Close ()

Balu...

Rozhodně nepovažujte jednu pětinu plného hodnocení za to, že by se mi 101+1 dalmatin nelíbil nebo tak něco. Nebýt posledních deseti minut, možná bych se i překonal a skončil u ****; to je to ale osudné ´kdyby´.. Každopadně pro kindroše další nezbytná záležitost a pro všechny ostatní povinnost pohladit svého čtyřnohého miláčka =) ()