Přeživší vycházejí z úkrytu. (Disney+)

MegaBite

Starý dobrý Mandalorian je zpátky. Po několika slabších epizodách můžu s klidným svědomím říct, že tohle byl neskutečný nářez, který seriál ze všech těch zakopnutí vykupuje. Už teď vím, že finále 3. řady bude grandiózní... Jasných 5/5. ()

66pepo66

Príde mi, že je celkom škoda, keď Mandalorian kráča takou zvláštnou cestou. Buduje si svoj príbeh, ale v každej časti z neho načrtne iba malý kúsok. V zásade je to akoby tvorené štýlom cez kopirák. Každá časť ma maly utŕžil, ktorý pridá do hlavného príbehu niečo, no inak ide o nejakú záchranu ktoviekoho a ktoviekde. Keď to porovnám s Andorom, tak je to veľký rozdiel. Din Djarin sa v tretej sérii vo vlastnom serialy ocitol v úlohe zátišia. Postava, ktorá si získala fanúšikov a musela doslova v dvoch častiach zachraňovať, inak mizerný, seriál Bobba Fett? Grogu je taktiež doslova čisté krovie, ktoré sa len občas usmeje a vydá nejaký milý zvuk. Ja nebudem zapierať, že Bo-Katan som si veľmi obľúbil a keby vznikol spinoff, ktorý by mal hlavu a pätu, kde by bola hlavnou postavou, tak by som sa veľmi potešil. Ale oni jej v Mandalorianovi venujú hlavný screen tíme a doslova tu pôsobí tak, že tretia séria patrí v prvom rade iba jej. Vôbec sa nečudujem, že sa nájde veľa ľudí, ktorí túto sériu kritizujú. Aj keď som si doteraz užil každú časť a páčili sa mi, tak to nie je ono. Pritom tie postavy majú potenciál, len by to mal začať asi písať niekto iný ako Filoni či Favreau.  Ale nechcem iba písať iba o nedostatkoch. Tato časť bola naozaj vydarená. Páči sa mi návrat záporáka. Páčilo sa mi, že konečne pospájal útržky tretej serie do nejakej ucelenejšej podoby. ()

Bender0101

Zatím nejlepší epizoda ze třetí série, ale... vše kolem IG-12 a "zapojení" Grogua do akce. Nepřekvapivé zasazení imperiální základny na Mandalore, aniž by o ní kdokoli věděl, nebo se zamyslel, že Interceptory na Kalevalu musely přiletět z nedaleké základny (Concordia/Mandalore). Střet Mandalorianů a Gideonova komanda, kdy první zmínění mají mnohem více zkušeností v boji proti nepřátelům ve zbroji, měli by mít lepší vybavení (které povětšinou nepoužívají), ale nejsou schopní oponenty efektivně zneškodnit. Obecně hloupost Mandalorianů, především Dina, Bo a Paze (jehož kanón bez problému prostřelí beskarovou zbroj), dostala hodně prostoru. Pazova oběť kvůli scénáři působí zbytečně a hloupě. Zajímalo by mě, jak mohl několik členů komanda vyřídit údery, když byl Mando po lepáku od rancora v pohodě. Chyb se dá v tomto díle samozřejmě najít víc. Sice jsme se dočkali propojení některých volných konců, ale v podobě nezbytného minima. ()

nitrak

Tahle epizoda mě snad nejvíc zklamala. Tak předvídatelný scénář, až to vůbec nebylo napínavý. Hned mi bylo jasný, že se ženou za imperiálama do pasti. No a jak dali MG masku a jetpack, to mě úplně dorazilo. Proč nepoužila meč o 5 minut dřív na dveře pro pomoc DJ? Achjo, moc nad tim přemejšlim a to je asi špatně.. ()

Tomas.Abi

Skvělá a temná epizoda, kde se opravdu bojíte o své hrdiny a vidíte, jak jsou pozůstatky Impéria nebezpečné. Naši hrdinové zde opravdu nic nedostanou zadarmo a vyváznou jen tak tak, ovšem za cenu obětí. Takové Impérium, či jeho zbytky se mi líbí, z takového Impéria jde opravdu strach. Vracíme se k silnému a nebezpečnému nepříteli, kde Impérium skutečně vrací úder a pochybujeme, zda to může v té finální epizodě skončit dobře. Takto má vypadat protivník, který chce uchvátit galaxii pro sebe. ()

patek54CZ

Upřímně skvělá epizoda, prakticky nevím co bych jí vytknul. Dále ten konec se dal očekávat a prakticky v kapitole 2, jsem si tak nějak vytušil že Impérium maskuje Mandalore a těží tam Beskar, přeci jen Beskar je nejtvrdší kov v Galaxii. Tak proč by ho Impéium nevyužilo a ten konec byl celkem smutný jak tam téměř nemají žádnou šanci a čekal jsem už i nejhorší a čekám dále co se může stát a jak nakonec dopadne ta to série, doufám že to dopadne dobře pro naše Mandaloriany, či se tam stane ještě něco jiného? nevím a doufám že nás ta poslední kapitola překvapí a bude stejně dobrá jako ta to kapitola. ()

Raid91

Doufám, že tenhle díl remcalům zavřel dr*ky!!! Za mě zatím nejlepší díl z této série a jeden z nej celého seriálu. Takovou husinu jsem neměl už dlouho a ke konci se ani nevyjadřuji, tohle asi nikdo nečekal, že uvidíme to co jsme viděli (narážím na ty tři motherfu*kery!!! co přišli, vykonali a odešli) ()

ReichelTomas

Mandaloriani nuda, zeleňák nuda, děj slabý. Zachránily to ty nádherné scény s impériem. Ale už je tu zase ta pitomost z minulé řady, že pár lidí postřílí klidně stovky imperiálů skoro bez zraněných. Proto se mi víc líbil Boba Fett, tam blbosti tohohle typu nebyly. ()