poster

Vyslanec (S01E01) (epizoda)

 • USA

  Emissary

Sci-Fi / Drama / Akční / Dobrodružný

USA, 1993, 90 min

 • Praxis
  ***

  Nejslabší pilotní díl ze všech Trek seriálů...Ještě že to zachranuje Picard se svojí Enterprise:)(26.12.2007)

 • Kothy
  ****

  Úvodní film k tomuto seriálu. Velitel Sisko přebral velení vesmírné stanice Hluboký vesmír devět. Ta se vzpamatovává z Cardassijského útoku. A nedaleko od nich se objeví i černá díra, která jim také způsobí problémy. K mému potěšení se tam objevila i Enterprise v čele s Picardem. :)(24.10.2013)

 • Djkoma
  ****

  Jednoznačně nejslabší série Star treku začla velmi nadějným pilotem. Škoda, že se neudrželo 4* hodnocení.(19.3.2006)

 • Terva
  ***

  Tenhle příběh se hned od počátku jevil jako nejhorší a bylo tomu pravda. Scénář špatný, hudba průměr.(25.4.2011)

 • HAL
  ****

  Jako pilot seriálu je Emissary vynikající sci-fi záležitostí, nepochybně jeden z nejlepších pilotních dílů jaké jsem kdy viděl. Horší už je když se na něj dívám bez mhouření očí jako na samostatně stojící film, nevyrovnané tempo a občas až přílišná zkratkovitost vyprávění jsou místy až příliš evidentní... ale i tak je finální filosofická pasáž kombinovaná s útokem Cardassianů na stanici vyloženě geniální. I když fanouškům nového "teen Star Treku" od Abramse by z ní nejspíš vyskákala hnisavá vyrážka na celém těle. 8/10(21.6.2010)

 • - V době natáčení pilotu nebyla ještě zcela hotová maska ferengijského barmana Quarka (Armin Shimerman). Jeho představitel proto nosil umělý nos určený pro jeho seriálového bratra Roma (Max Grodénchik). (mirliflore)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace