Méďa Béďa

• Česko Méďa Béďa ve filmu (více)

Ve vzduchu je cítit jaro – a Cindy se budí do lásky. Jenomže pak si Béďa zahraje na Robina Hooda (“bohatým bral a medvědovi dával”) a ranger Smith ho pošle do ZOO v San Diegu. Tedy alespoň si to myslí. Cindy se vydá hledat Béďu do Kalifornie a skončí v cirkusu bratří Chizzlingových v Missouri! Béďa a Bubu ji spěchají zachránit “a když se do toho Béďa dá, tak nikdy nezklame!” (Magic Box)

panWolf

Legenda o slavném návratu. Alespoň pro mne.shlédl jsem dnes asi po 15ti či 20ti letech. A musím se přiznat ,že mne Béďa dostal. Doporučuji všem rodičům,pro jejich ratolesti ,zmlsané pixarem a jim podobnými. ()

Paity

Asi jako každý jsem na tohle čučel na Cartoon Network, dávali to každý den, tak proč se na to nedívat. Osobně jsem tomu ale na chuť příliš nepřišel, raději mám celou řadu jiných animáků. ()

Rozjimatel

"Yogi must be up by now. What's bothering me is, what he is up to."     Prirodzene som bol zvedavý, čim je toto dielo také výnimočné, že figuruje v rebríčku najlepších filmov, čím si na ČSFD zasluhuje takú pozornosť, že ho tam hodnotilo takmer 4-krát toľko ľudí ako na medzinárodnej IMDb a že mu udelili rádovo vyššie hodnotenie (82% oproti 65%). A hoci je tá animácia dosť hrozná a televízny pôvod z toho cítiť na hony ďaleko, napokon môžem konštatovať, že je to celkom milé, hravé a aj zábavné, najmä ak človek v sebe dokáže prebudiť ten kúsok dieťaťa, čo v ňom ešte stále drieme. Pri sledovaní dobrodružnej cesty hlavných hrdinov som oceňoval nápaditosť tvorcov (i samotného Yogiho) a páčila sa mi i hudba a to, ako sú do snímky zakomponované muzikálové čísla (napr. veľmi nápadité benátske číslo). Z postáv ma asi najviac pobavil uchechtávajúci sa zlomyseľný pes.     "And you're a mean, mean, mean man." "Yeah, and you mean money." ()

Martin_W

Méďu Béďu znám již od útlého dětství, a tak jsem se na celovečerák s radostí podíval. Dočkal jsem se ale profláknutého příběhu, který si myslím nemohl nějak zvláštně bavit ani děti. Občas se sice nějaký vtípek dvoum medvědům povedl, ale to je asi tak vše.. Krátkometrážní příběhy jsou o něco jinačí kalibr. 62% ()

Mikino00

Animák s průměrným příběhem Béďi, který tentokrát opustí svůj park, což mu moc nesvědčí. Moc se mi nelíbilo množství písniček ve filmu obsažených, ale Méďa Béďa je stejně sympťák. ()

Dellylah

Pohádka mého dětství, na kterou nedám dopustit ani dnes. Velice zajímavá myšlenka medvěda ve velkoměstě, ale to malé děti pochopitelně nezajímá.Vrchní hlídač Smith je určitě člověk na svém místě, který umí řešit problémy velice efektivně. A k tomu medvěd, kradoucí piknikové košíky, jeho malý-velký přítel a Cinda."No, tak Raťafáku, hodnej pejsek, pusť mě." ()

xargos

Nezapomenutelný příběh z dětství, na který bych asi koukal mnohokrát dokola, kdyby tehdy bylo doma nějaké záznamové zařízení. Krásně nakresleno, perfektní CZ dabing, parádní písničky, které ve mně hrají dodnes. Díky, Béďo:) ()

Socom

Rozhodne nezabudnuteľná klasika a jedna z najmilších rozprávkových postavičiek môjho detstva.Má to ako inak za plný počet.10/10 ()

kamil0606

Vyborny film ktory presahuje kvality serialu ... Vyborna zapletka , dobry humor a hlavne sympaticke medvede ... Fantasticka hudobna rozpravka mojho detstva ... ()

pepa3rd

Jak jinak hodnotit film, kde jsem býval schopný ocitovat nejméně polovinu filmu dialog po dialogu, slovo od slova. Hodina a půl naprosto neuvěřitelného, rozmanitého, neskutečně vtipného a zábavného dobrodružství. 100 % ()

josieaddms

Vím že jako vážený ČSFD člen bych se neměla rozplývat nad filmy jako je tento. Ovšem pro mě je to nezapomenutelný snímek a já se chci v tuto chvíli zachovat jako sám Méďa Béďa -Jak se o něm zpívá v úvodní písničce- Béďa, je to přítel člověka, Béďa, ničeho se neleká.- Nezaleknout se, a dát tomuhle bezva filmu pět hvězdiček! :-D ()