Epizody(9)

Tajuplné světy, podivná stvoření a ujeté příběhy. Třetí pokračování animované antologie od Tima MilleraDavida Finchera, která už posbírala pěkných pár cen Emmy. (Netflix)

mm13

Najlepšia séria! Len dúfam, že takou nie je dielom náhody, ale možností, ktoré sa tu otvorili (snáď aj celému radu ďalších talentov) a stále pevnejšej pôdy pod nohami producentsko-tvorivého zázemia Fincher & Miller. Skrátka to začína naberať smer aj na obrátkach; je to surovejšie rovnakou mierou ako odvážnejšie, v neposlednom rade vypiplanejšie a vybrúsenejšie. Strašne som si to užil! ()

VanTom

Dohromady by dal můj součet hodnocení rozhodně vysoký nadprůměr (nejvýše asi grafické epileptické peklo v E9, nejníže nudná jatka v E5), ale nemůžu se zbavit dojmu ztráty jisté různorodosti. Nevím, jak to lépe popsat, protože když řeknu, že většina námětů pochází ze stejné škatulky (akční sci-fi/fantasy řežba), tak co jsem jako sakra čekal? :-) Explicitní nahota mi tu opět citelně chyběla, když naopak brutalitě se žádné meze nekladly. ()

Muel

| Netflix | LD&R je späť a je lepšie, ako nikdy predtým! Každá epizóda ma bavila, všetky majú nejaký presah či myšlienkové podhubie a tá animácia! Hlavne teda Bad Travelling od Finchera je ukážkou skvelo zvládnutého animovaného kraťasu a Jibaro je ten najviac ambiciózny a najšialenejší experiment v celom seriáli - preto je to moja najobľúbenejšia epizóda série, vizuálna pastva pre oči - audiovizuálne porno. Oproti dvojke progres, len to chce viac epizód. Inak ale ide stále o úžasný projekt jediný svojho druhu, preto prosím Netflix, aby tento unikát milkoval čo najdlhšie. | Hodnotenie: 8/10 | ()

LasT_Olt

Celkově převažuje spokojenost. Každému kdo kouká už od první série, musí být jasné že je tady nějaký vzor a je zbytečně se pohoršovat nad tím, že je jedna dvě epizody vyloženě špatných. Úplně zklamaný nejsem z ničeho, slabší je The Very Pulse of the Machine, na který jsem se upřímně nejvíc těšil, pak Kill Team Kill a závěrečné Jibaro, které je fakt ulítle zpracováno. Vracející se Tři roboti jsou znovu skvělí, zbytek je přímo výborný. Pán Crabs na lodi, sex který vedl k zombie apokalypse, utopický Roj, krysy pálící si vlastní chlast a parta vojáků střílící vetřelce v vizuálně naprosto opojném jeskynním dungeonu. Víc netřeba spoilerovat. Má to lásku, smrt, roboty, sex, je to scifi, fantasy, horor. Co víc si může člověk v dnešní době přát...? ()

Lachtaan

Láskyplná, smrtící a hlavně robotí antologie dospěla i u mě ke svému prozatímnímu konci a zase můžu konstatovat to samé co u předešlých dvou řad - skákalo se od výborného k uspávajícímu. To nic nemění na tom, že tomuhle velmi odvážlivému projektu nesmírně fandím a už teď stojím ve frontě na avizovaný čtvrtý svazek. Nejlepší epizody: Děsivá výprava, Noc mini mrtvých a V klenutých sálech pohřbený. [viděno na Netflixu] ()