Ramon Cota chladnokrevně zavraždil nevinnou matku i dítě, a navíc je šéfem obchodu s drogami do USA. Když se plukovník Scott McCoy a jeho partner pokusí předvést Cotu před soud, jejich úsilí vyjde naprázdno, protože Cota je zproštěn viny prakticky bez trestu. Scottův přítel, který není schopen ovládnout svou zuřivost, se na Cotu u soudu vrhá. Když jsou odtrženi, slibuje Cotovi pomstu. Jenže Cota je nebezpečný zločinec, se kterým není radno si začínat, a není pro něj problém zavraždit kohokoli… Když se oddíl vojáků pokusí zasáhnout a Cotu a jeho bandu odstranit, jsou vojáci přemoženi a zajati jako rukojmí. McCoy osobně vede brigádu členů parašutistické výsadkové jednotky, aby zachránil rukojmí. Při tom chce konečně  dostal Cotu... (TV Prima)

SeBig

Chuck se chce pomstít, tak to rozjede ve velkým tentokrát udělá peklo zbohatlýmu šéfikovi kolumbijské mafie. Nejdřív vyrasí jungli a pak celou jeho rezidenci. Když se to tak veme, je to dobrá akční jednohubka. ()

korbitch22

Ucházející dobrodružné béčko,kde válí skvělý záporák Billy Drago.Jeden z nejlepší filmů Chucka Norrise,paradoxně není moc dobře hodnocenej,přitom to je v jeho ´´herecké´´ kariéře celkem klenot. ()

anais

Delta force 2 obsahuje mnoho klasických klišé akčních filmů 80.let (například smrt blízkých přátel – akce se stává ryze osobní záležitostí). Je překvapivě lepší než první díl, ovšem pouze z toho hlediska, že nabízí mnohem víc Chucka Norrise v akci (Chuck skáče z letadla, Chudl slézá strmý sráz atp.). To samozřejmě nemusí být bráno jako klad, ale pokud máte rádi béčkové akce, tato je rozhodně jedna z těch stravitelnějších. ()

jonyyy

Ono to nejspíš mělo nějaký rozpočet a asi i ambice, ale DF2 je opravdu hloupoučká akční střílečka a pravděpodobně to byl i jeden z prvních impulzů pro vznik Norrisovských vtipů. Na druhou stranu i přesto mě to docela bavilo a minimálně ten hlavní záporák byl dokonalý. Tak slizký až to skoro bylo na Oskara. 60% ()

Lacike

Dvojka ma bavila za detských čias oveľa viac ako jednotka. Jednak kvôli nádherne béčkovej zápletke a hlavne vďaka v tej dobe jednému z mojich najobľúbenejších záporákov. Hnusnému xichtu Billi Dragovi. Keď som si to pustil po rokoch, tak som už len žasol nad tým, čo sa mi na tom vlastne mohlo páčiť. Zápletka mi zrazu pripadala extrémne debilná a akčné scény tiež za veľa nestáli aj keď ich tu bolo dostatok. Aaron Norris nebol nikdy dobrým režisérom. 3/10. ()

5150

Příběh pro tento žánr jako ušitý, pěkně hnusný záporák (Billy Drago) a dostatek akce. Perfektní, škoda jen té zbytečně dlouhé stopáže - nudná místa. ()

BoPo

Chuck Norris hodil na režisérsku stoličku svojho brata Aarona a zasadili spolu semienko, z ktorého vznikla bohatá úroda vtipov. ()

malylada

Tento film s Delta Force nemá nic společného a je to solo Norrise, plus trapného vrtulníku. Scénář působí stupidně a akční scény jsou podprůměrné, nudné. Bohužel i Chuck působí, že jede na půl plynu a souboje se záporáky jsou docela nuda......3/10 ()

corpsy

V tomto pokračovaní legendárneho Norrisovho filmu sa z môjho pohľadu ide už len na pol plynu. Najviac pozornosti na seba strháva superslizký Billy Drago v úlohe narkobaróna. Priemer, nič viac. ()

topi

Tohle béčko je nepovedené ve více ohledech. Hlavně se bere až moc vážně a hlášky jsou trapné, až to bolí. Střílečky taky suchařina, lidi padají bez nějakých zásahů, postavy jsou všechny nesympatické, i Chuck by zasloužil kulku do hlavy. I když jsem se občas fakt zasmál, bylo to vždycky pouze od toho, jak byl ten scénář idiotský. Není béčko jako béčko. ()

Derek

seria delta force (az na trojku) sa mi v mladosti, teda ked som bol hlavnym cielom, vyhybala. nedavno som videl prvu cast a bol som dost sklamany, ale dvojka to je uz ina kava. vymena rezisera dost pomohla a vdaka aaronovy sa nam dostava nielen slusnej akcie ale i par eye candy zaberov (prechod cez bambusovy most je jednym z nich). norris je stale ten isty, ale taky billy drago ako coto je vynikajuci psychopat. par momentov ktore by sa v dnesnych akcnych filmov nestali (poprava tehotnej zeny) tie potesia. prijemne prekvapenie a zatial najlepsi norrisov film co som videl (i ked mierne osekana stopaz a lepsia hudba by hodnotenie dokazali vyhnat trocha vyssie)... ()

Trevor

S akousi nostalgiou sa človek dostane občas aj k takýmto kúskom v nočnom vysielaní našich televízii a aj vďaka tomuto filmu som si spomenul na legendárne filmy z tohto obdobia zo Cynthiou Rotrock, napriek tomu že v tomto nehrala. V čase keď som ešte ako žiak základnej školy filmy pracne zháňal v rôznej kvalite na VHS kazetách či vo videopožičovniach by som im určite dal aj lepšie hodnotenie, s odstupom času už iba spomienky na dobu keď akčný film konečne násťročný chlapec mohol pozerať...dnešná mládež nepochopí. ()

ilemas

Po znovuhlédnutí po mnoha letech a po jedničce s velmi mizernou stále se opakující hudbou zvedám hodnococení. Drsný záporák, který mě vadil jen svou pomalou mluvou, dobrý příběh a spousta akce. Samozřejmě se film musí brát s nadhledem, ale i dnes docela pobaví, tak slabé hodnocení si rozhodně nezaslouží. ()

Martin741

Po celkom vydarenej Delta Force 1 prisiel Cak Norys s podstatne ubohejsou dvojkou. Ma to sice este nejaky dej, aj akcne sceny boli fajn, ale Aaron Noris je len reziserska bieda, ktora sa filmu nevelmi rozumie. A ani Lee Marvina tu uz niet. 22 % ()

Jimmi

Drago sa proste pre tieto role narodil:) Ocakaval som uplnu sracku ale na moje pocudovanie to bolo celkom v pohode. Idem na 3 ku. ()